Αναβάθμιση av ενισχυτή

Μηνύματα
386
Reaction score
966
Καλημέρα στην παρέα!
Μετά από αρκετά χρόνια ο pioneer 828 πρέπει να αλλαχτεί.. έχει πέσει πολύ η δύναμη του τόν βάζω στο 50 εκεί που στα νιάτα του είχα την ίδια ένταση στο 40 και έχουν βαρεσει μπιέλα τά περισσότερα hdmi in.μου έχει μπει στο μάτι ο yamaha rx-v6a τί λέτε; παίζει κάτι άλλο αξιόλογο σέ αυτά τα λεφτά; τό σύστημα μου είναι 7.1 και σύντομα 7.2
 

Μηνύματα
831
Reaction score
1.033
Καλημέρα, νομίζω παίζει μια αγγελία μεταχειρισμένου marantz sr 7012. Κοστίζει λίγο παραπάνω βέβαια απο τον yamaha αλλά εχει εξόδους προενίσχυσης gia όλα τα κανάλια και δυνατότητα παρέμβασης στις καμπύλες που φτιάχνει η ισοστάθμιση μέσω mobile app.
Νομίζω ότι είναι και λίγο πιο δυνατός.
 

Μηνύματα
3.076
Reaction score
8.848
Μπορεί να μη του αρέσει γιατί είναι ασημόχρυσο ...... οι περισσότεροι θέλουν μαύρα.
 



Μηνύματα
3.076
Reaction score
8.848
διάβασε αυτό απλός είναι ο V4A........
 



Μηνύματα
386
Reaction score
966
Μπήκε στο θρόνο του όλα καλά.Δεν τρελάθηκα με την ποιότητα κατασκευής, από ένταση και καθαρότητα είδα πολύ μεγάλη διαφορά! έτρεξα το ypao στο γάμο τού καραγκιόζη μου τα έβγαλε θα το ψάξω περισσότερο τίς επόμενες μέρες.σε γενικές γραμμές είμαι αρκετά ευχαριστημένος
IMG_20201205_205450.jpg
 


Μηνύματα
3.076
Reaction score
8.848
Καλοδούλευτος!

Κι εγώ περιμένω υπομονατικά τον Denon X2700H με τα 2 εξτραδάκια ατμος ηχεία!

Η γυναίκα με +2 ηχεία έφτασε στα όρια της!
Ωχ παντόφλα μου μυρίζεται ....... 😆
 


Μηνύματα
135
Reaction score
126
χτυπάτε που και που το χέρι στο τραπέζι ρεεε,τι άνδρες είστε :party:
καλορίζικος
όπως έλεγε ο μηχανικός μου στο συνεργείο... "είμαι σκληρός, αλλά η γυναίκα μου με φωνάζει αφρολέξ"
Ωχ παντόφλα μου μυρίζεται ....... 😆
Η αλήθεια είναι οτι έχει υπομονή. Πχ αν τα βλέπε η μάνα μου απ'το πατέρα μου θα τα χε πετάξει ηδη εξω!
 



Μηνύματα
27.076
Reaction score
25.010
Καλοδούλευτος!

Κι εγώ περιμένω υπομονατικά τον Denon X2700H με τα 2 εξτραδάκια ατμος ηχεία!

Η γυναίκα με +2 ηχεία έφτασε στα όρια της!
Kάνε της ένα reset, με κάποιο δώρο ας πούμε. Τα όριά της θα επανέλθουν στην πρότερη κατάσταση , δλδ αρκετά μακριά ακόμα.
Το χτυπαμε δυνατα και της λεμε ´¨ οτι θες εσυ μωρο μου! "
Δεν το έχω κάνει ποτέ όχι ότι της έχω απαγορεύσει κάτι , αλλά το σπίτι είναι δικό μου και έχω εξηγηθεί από την αρχή.
Αν ήθελα κωλοπαιδισμό θα έλεγα , δικό μου είναι ότι θέλω κάνω.
Από την άλλη βέβαια όντως κάνω ότι θέλω. Οπότε όλα οκ.
 

Μηνύματα
135
Reaction score
126
Kάνε της ένα reset, με κάποιο δώρο ας πούμε. Τα όριά της θα επανέλθουν στην πρότερη κατάσταση , δλδ αρκετά μακριά ακόμα.
Για να καταλάβεις πόσο έχω σκίσει τη γάτα, τα ηχεία θα μου τα πάρει δώρο :)

Εγω την έβγαλα "τζάμπα"!
 

Μηνύματα
1.702
Reaction score
982
Για να καταλάβεις πόσο έχω σκίσει τη γάτα, τα ηχεία θα μου τα πάρει δώρο :)

Εγω την έβγαλα "τζάμπα"!
Αυτο με τιποτα! Φαντασου να θελω να κανω αναβαθμιση ,!!!
 

Μηνύματα
386
Reaction score
966
Εδώ που τα λέμε είναι η φωνή της λογικής κάποιες φορές που παρασυρομαστε.. εγώ ας πούμε ήθελα να βάλω δυο μπασοκορνες με διάμετρο 110 η μια στο σαλόνι τελικά συμφωνήσαμε να συμβιβαστώ με 2 15ιντσα bass reflex 😂😂😂
 

Μηνύματα
135
Reaction score
126
κοίτα, εγώ παντως απορώ με τν υπομονή της.

Δεν εχουμε μεγαλο σπιτι, 100τμ. Μια ενιαία σαλοκουζίνα μεγαλουτσικη. Ε στο σαλόνι, περα απ'το 5.1 τη τιβι, το παιχνιδοπισι μου με το γραφείο του, εχω και το ποδηλατο με το εργόμετρο, τα παπουτσια, το κρανος και και και ολα τα ποδηλατικα στο μπαράκι διπλα.

Νομιζω σας κερδίζω ολους...

Και μεσα σ'ολα αυτα, θα κανει χορηγία τα Dali Alteco... την εψηνα για τα klipsch alla μου λεει "μη το παρατραβάς"

Υ.Γ. α και στην αποθηκουλα εχω περα απ'το πλυντηριο που ειναι της γυναικας και ενα μικρο μερος για σπικ, λενορ και κουβα, εχω ολα τα εργαλεία μου, τροχους, σεγες, σπαθοσεγες, τρυπανια, κτλ κτλ κτλ ΚΑΙ 2 ζευγαρια τροχους του ποδηλατου με τις κασσετες, κατι σελες, κατι ανταλλακτικα, ολα τα κουτια απ'τα καινουργια κτλ κτλ κτλ
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.311
Μηνύματα
2.858.170
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top