Loudness war-Γιατι ακουω απο CD ή LP ή δικο μου αρχειο.

Μηνύματα
2.118
Reaction score
3.628

8-)
 

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.492
Reaction score
37.569

ωραιο τραγουδακι... αλλα σοβαρα τωρα, 2021 εχουμε και ακουει ο αλλος ποιζον... 🐒
 



hawkwind78

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
2.968
Reaction score
2.905
νταξ' τουλαχιστων το παραδεχεσαι οτι δεν ειναι της εποχης.. 🐒
Ναι φίλε το παραδέχομαι και κατα την προσωπική μου άποψη (υποκειμενική σαφεστατα) είναι τιμή του να μην είναι της τωρινής εποχής (βγάζοντας πάντα εκτός της τωρινής εποχής τα διαμάντια).
 


hawkwind78

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
2.968
Reaction score
2.905
Έχεις ακούσει Slade απο τα 70s εκεί να δεις γκλαμουριά σε εμφάνιση. Twisted Sister απο τα 80s; Κάθε εποχή έχει τις καφρίλες της απλά τότε έφτιαχναν και "μουσική" μαζί με την γκλαμουριά και δεν είχαν Youtube, Spotify, Tidal να τα προμοτάρουν.
 


hawkwind78

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
2.968
Reaction score
2.905
Be my guest να ακούσεις ένα διάσημο τραγούδι από τους δημιουργούς του (Cum on Feel The Noise) και όχι την ίσως πιο γνωστή του διασκευή από τους Quiet Riot. Εκεί δες dressing glamour.

 

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.492
Reaction score
37.569
ναι το ειχα ακουσει στο γυμνασιο σε παρτυ σε σπιτι...και πιθανοτατα σε κανα embarassing party αποκριατικο στο dark sun.. 🐒
 


Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.492
Reaction score
37.569
ντακς μια κουβεντα ειπαμε.. :beach:
οι αποπσεις μου για το ροκ ειναι λιγο πολυ γνωστες, τοσο εντως οσο και εκτως φορουμ.. 🐒
εν προκειμενω πυροδοτησαν αλλα ειδη που δεν θα υπηρχαν (τουλαχιστων σε αυτη τη μορφη) αν δεν ηταν ολοι αυτοι.
 

hawkwind78

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
2.968
Reaction score
2.905
Δεν είναι αντιπαράθεση είναι κατάθεση "ψυχής" χαχαχα. Εγώ ακούω ότι μου κάθεται στο αυτί και όχι είδη. Οπότε σεβαστές όλες οι απόψεις.
 

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.492
Reaction score
37.569
σορρυ @hawkwind78 , αλλα με πανκ μεγαλωσα (τοσο ως ειδος, οσο και ως υφος οπως και ως αποπση(attitude), αλλα και βεβαια περα απο το 'ειδος"..προς εξαφανιση?!) .. 🐒
ντακς μεγαλωσα... τροπος του λεγειν..ακομα μεγαλωνω.. 8-)
οποτε δεν μπορω να καταλαβω τι ειναι αυτο το "μου καθεται καλα στο αυτι", ειναι μερος της διαβιωσης η μουσικη-γι αυτο και επιλεγω να μην ακουω ευπεπτα.
 


Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.492
Reaction score
37.569
... καλε και 80 χρονων να φτασω... παλι μικρουλης θα ειμαι ... απλα με ολολευκο τριχωμα .. 🐒
μα καλα ποσο φαινομαι ?! κραταω στατιστικα 8-)
 






Τελευταια Μηνυματα

Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • xfader
    Segregation supporter
  • rose.athens
    Not in the mood Mod

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.309
Μηνύματα
2.858.053
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top