Γράψε ό,τι σκέφτεσαι αυτή τη στιγμή


Μηνύματα
1.449
Reaction score
6.710
Οχι ρε συ Αλεκούπολη
Καμιά τύχη δηλαδή....
Εμείς έχουμε τα πάντα ντελιβερι πλέον
ακόμα και τσίπουρο μεζέδες.
Κλάμπ σάντουιτς μπέργκερ κοκτέιλ κλπ
Από δω....https://www.xrysoiskoufoi.gr/article.aspx?id=2518682
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.638
Reaction score
77.059
Ε, τώρα άρχισε λίγο, αλλά δε δίνω σημασία. Ήπια νερό.
κ εγώ ...αφού έφαγα ότι άφησε το γωγουλίνι και μια σακούλα πακοτίνια που βρήκα :lolsign:
 



VLASSIS-S

Sιγμοειδής Νέμεσις
Μηνύματα
8.074
Reaction score
14.058
Τοποθετώντας ένα σφηνοποτηρο στην θέση του βρήκα άλλο ένα ,το οποίο με πήγε στις παλαιές ένδοξες ημέρες μου ως DJ,από αυτό το απίστευτο club.
View attachment 195020
Και λόγο του ότι δεν πετάω πράγματα θυμήθηκα ότι στην αποθήκη υπάρχει και κάτι ακόμη από τον ίδιο χώρο,για ένα συγκεκριμένο απίστευτο εβδομαδιαίο event.
View attachment 195022
Επαιζες στον Μπαβελα;
 




rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.153
Reaction score
93.263
Πήγαινε θα σου περάσω δωρεάν τις αποσκευες! :roflmao:
Πήγαινε έλα με λιγότερο από 1€, φοβάμαι μην με δέσουν στο φτερό και είναι άβολα. :lol:

Και 14 μέρες καραντίνα μετά, διακοπάρες...:roflmao:
 

Pin

Θεΐτσα
Μηνύματα
8.036
Reaction score
4.439
Λέω να κάνω την καρδιά μου πέτρα


View attachment 195490
Επειδή πολύ μου την κοροϊδεύετε τη wizz, να σας πω ότι σήμερα είχε την τιμητική της!
Προσγειώθηκε το μεσημέρι η πρώτη πτηση από Abu Dhabi (AUH) και είχε το καλωσόρισμα της αψίδας νερού από τον αερολιμένα μας. ❤❤
EAF764D5-C187-43CC-B5D0-5FF6C3104CA3.jpeg
89B76F13-8A66-43BB-9C70-B5EEBF8F7D9D.jpeg
7232D581-E54D-4819-96CD-9CBC6D8C1B53.jpeg


αχ ... να ήμουν εκεί...☹☹
 





Μηνύματα
2.090
Reaction score
5.463
Καλοκαίρια στον Πάνορμο, χειμώνες στην αρχή στον Λυκαβηττό και μετά στην Πανεπιστημίου...
Αξέχαστες βραδιές, Αξέχαστος και ο ίδιος!!!❤
Ο Δημητρης ηταν πολυ ωραιος τυπος ,και στην Γλυφαδα ωραια ηταν οταν ανοιξαμε το καλοκαιρινο,αλλα δεν ειμασταν στα νερα μας.Θελαμε το υπογειο για να παιζουμε οπως μας αρεσε. Τελευταια φορα τον ειχα δει οταν δουλευε σε ενα μαγαζι στο παναθηναικο σταδιο,με την πλακα του και το χαρακτηριστικο του περπατημα..Καλα να ειναι εκει που ειναι.
 

Μηνύματα
1.375
Reaction score
4.149
Ο Δημητρης ηταν πολυ ωραιος τυπος ,και στην Γλυφαδα ωραια ηταν οταν ανοιξαμε το καλοκαιρινο,αλλα δεν ειμασταν στα νερα μας.Θελαμε το υπογειο για να παιζουμε οπως μας αρεσε. Τελευταια φορα τον ειχα δει οταν δουλευε σε ενα μαγαζι στο παναθηναικο σταδιο,με την πλακα του και το χαρακτηριστικο του περπατημα..Καλα να ειναι εκει που ειναι.
Στην Γλυφάδα δεν είχα έρθει... ένα καλοκαίρι που ήρθα για λίγο Αθήνα είχα πάει στο bulldog wild rose
Πολύ ωραίος ο Κύριος Δημήτρης, ξεχωριστός!!!
Α και ξανά στην Πανεπιστημίου ή το 12 ή το 13 νομίζω...
Πότε έπαιζες στο μαγαζί?
 

Μηνύματα
2.090
Reaction score
5.463
Στην Γλυφάδα δεν είχα έρθει... ένα καλοκαίρι που ήρθα για λίγο Αθήνα είχα πάει στο bulldog wild rose
Πολύ ωραίος ο Κύριος Δημήτρης, ξεχωριστός!!!
Α και ξανά στην Πανεπιστημίου ή το 12 ή το 13 νομίζω...
Πότε έπαιζες στο μαγαζί?
πολυ παλαιοτερα την πρωτη χρονια του καλοκαιρινου και τον προηγουμενο χειμωνα περιπου 92 με 94 νομιζω
 




Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.314
Μηνύματα
2.858.223
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top