Αυτοκίνητο μιας άλλης εποχής.

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.389
Reaction score
74.656
ΑΠΟ ΠΟΥ ΤΑ ΠΗΡΕ?
Τη Merc (που φαίνεται οτι δεν βγήκε βόλτα χειμώνα) απο το Βέλγιο, τη BMW απ' την Ολλανδία. Η ηλιοροφή λειτουργεί! Ήταν φυσικά το πρώτο που έκανα κι έφριξε οτι δε θα ξανακλείσει. :roflmao:

ΚΑΙ ΠΟΣΟ?
:p
 

Car_Audio_Test

Επαγγελματίας
Editor
Μηνύματα
2.284
Reaction score
853
Όταν ήμουν μικρός έλεγα όταν μεγαλώσω θα πάρω το Capri
capri.jpg


αλλά πήρα αυτό
renault-fuego-7.jpg

και ακόμα κλαίω που το έδωσα!΄Ήταν ο καλύτερος κουβάς που είχα.

Ωστόσο ο πρώτος μου ήταν αυτό και σαν πρώτο το αγάπησα!
r5.jpg
 










Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.550
Reaction score
37.789
Χρησιμοποιούσαν συγχρονιζέ παραγωγής Porsche (από το 1100 ακόμη). Δε γνωρίζω πώς προέκυψε η εν λόγω συνεργασία όμως.
εχει τηλεφωνα το προσπεκτους που εβαλα... εγω ντρεπομαι... να ρωτησω... 🐒
 


Μηνύματα
27.204
Reaction score
25.175
Τίποτα παιδιά π@π@ριές . Το είχε ο θείος μου το 1508gt και ήταν ΓΤΠΚ.
Το σαζμάν του ήταν πιο ασαφές και από πεζώ της εποχής.
Ολες οι ταχύτητες μισοκούμπωναν πάντα.
Στα δε κατευάσματα , ήθελε προσεκτίκό συγχρονισμό στροφών για να μην γαυγίζει το σαζμάν.
 



Μηνύματα
958
Reaction score
2.426
Πραγματικα κουβαδες......
Ειχε ενας φιλος του πατερα μου και φυγαμε απο Αθηνα να παμε Λαρυμνα......το θυμαμαι ακομα.
Ντενεκες κανονικος!
 


Abessalom

Βαρώνος
Μηνύματα
18.382
Reaction score
30.563
Τίποτα παιδιά π@π@ριές . Το είχε ο θείος μου το 1508gt και ήταν ΓΤΠΚ.
Το σαζμάν του ήταν πιο ασαφές και από πεζώ της εποχής.
Ολες οι ταχύτητες μισοκούμπωναν πάντα.
Στα δε κατευάσματα , ήθελε προσεκτίκό συγχρονισμό στροφών για να μην γαυγίζει το σαζμάν.

Είχε ο πατέρας μου 1100, το οποίο ξέμεινε σε μένα, με εκείνο έμαθα. Κάποια στιγμή του είχε φορέσει μηχανή από το 1508, η οποία για κάποιο λόγο δεν έκατσε, και αμέσως από το 1300gt. Και κιβώτιο φαντάζομαι. Αν και αισχρό από πλευράς αντισκωριακής προστασίας (μη γαλβανιζέ γαρ), με την 1300gt πήγαινε μια χαρά, και το (4τάχυτο) κιβώτιο.
Α, και απίστευτη ανάρτηση, κάποτε για αποφύγει σκύλο ο πατέρας μου (δεν το θέριζε το βρωμόσκυλο...) ανεβήκαμε σε "τύπου κράσπεδο" κάπου 40 πόντους. Ούτε άρμα μάχης έτσι.

 

Rosinante

Dark Nιάου
Μηνύματα
1.506
Reaction score
5.606
Ισως το χειρότερο και ασχημοτερο κασονι στην Ιστορια του ανθρωπινου ειδους. Θυμαμαι ενα βραδυ που μου χαλάσε για χιλιοστη φορα σε 5 μηνες, το αφησα στην ακρη χωρις να το κλειδωσω και την επομενη μερα πηγα και πηρα αυτοκίνητο. Δεν ξερω τι απεγινε, ουτε τις πινακιδες δεν παρεδωσα. Ηταν 1998...
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.598
Μηνύματα
2.865.396
Members
37.934
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top