Ενδιαφερεται καποιος για Qobuz-Spotify-Tidal family plan?




Μηνύματα
7.260
Reaction score
11.805
Μα εδω το γραφει για τη δικια μας λιστα. :idk:
Αν έχει ενεργοποιηθεί αυτή η λίστα είμαι μέσα (αν και από όσο κατάλαβα μπήκαν στο πακέτο οι 5 πρώτοι ενδιαφερόμενοι). Διαφορετικά θα μείνω στο tidal.
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.853
Reaction score
77.452
Αν δεν υπαρχει κάποιος με κάρτα εξωτερικού και vpn, πουθενά.
καθίστε βρε παιδιά δεν κατάλαβα πως το κανονίσατε

ένας (ο @docman ) δεν πλήρωσε για όλους σας?
 

Μηνύματα
44
Reaction score
41
Παιδια ζητηστε απο ενα φιλο σας που μενει σε καποια απο τις χωρες που υποστηριζεται το qobuz να σας φτιαξει ενα paypal με ελληνικη καρτα,αλλα με την δνση του εκει και με τον αριθμο του κινητου του εκει.
Δε θεωρω οτι μπορω να συνδεσω το paypal μου και σε αλλα προφιλ και να κανω τετοιες διαδικασιες. Στο τελος θα καταληξω να χασουμε κ η δικη μας 6αδα το φαμιλι πακ και να ξερετε το λεει ρητα το qobuz οτι ΔΕΝ επιστρεφει χρηματα.
Οι χωρες που υποστηριζεται ειναι αυτες
Δεν μπορει,ειστς τοσοι,καποιον θα εχετε να μενει εκει.Επαναλαμβανω μπορει να βαλει ελληνικη καρτα,αλλα θελει δνση εκει οπως και αριθμο κντ εκεινης της χωρας!
Ψαχτειτε! Θα προτιμούσα uk η usa!
Για την αρχικη 6αδα καηκα ολο το πρωι,δεν μπορω εκ των πραγματων να κανω κατι για καποιους αλλους!εχουν κλεισει τα invite μου με την συμπληρωση των ατομων.Πιστεψτε με ηταν πολυ παιδεμα και μπορουν να σας το επιβεβαιωσουν και οι λοιποι της 6αδας μου,καραφλοι η μη! :p
 

Attachments


daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.853
Reaction score
77.452
Παιδια ζητηστε απο ενα φιλο σας που μενει σε καποια απο τις χωρες που υποστηριζεται το qobuz να σας φτιαξει ενα paypal με ελληνικη καρτα,αλλα με την δνση του εκει και με τον αριθμο του κινητου του εκει.
Δε θεωρω οτι μπορω να συνδεσω το paypal μου και σε αλλα προφιλ και να κανω τετοιες διαδικασιες. Στο τελος θα καταληξω να χασουμε κ η δικη μας 6αδα το φαμιλι πακ και να ξερετε το λεει ρητα το qobuz οτι ΔΕΝ επιστρεφει χρηματα.
Οι χωρες που υποστηριζεται ειναι αυτες
Δεν μπορει,ειστς τοσοι,καποιον θα εχετε να μενει εκει.Επαναλαμβανω μπορει να βαλει ελληνικη καρτα,αλλα θελει δνση εκει οπως και αριθμο κντ εκεινης της χωρας!
Ψαχτειτε! Θα προτιμούσα uk η usa!
εγώ πάλι δεν κατάλαβα πως πληρώθηκε το family pack σας

ο καθένας πληρώνει ξεχωριστά ή ένας όλο το ποσό και τέλος?
 

Μηνύματα
44
Reaction score
41
Μετα θα μπειτε με vpn απο ελλαδα οπου θα φαινεστε σε εκεινη την χωρα που ο φιλος σας σας εφτιαξε το paypal και θα κανετε λογαριασμο και θα προσθεσετε το paypal ως μεθοδο πληρωμης.αν φτασετε σε αυτο το σταδιο θα μπορεσετε να εχετε qobuz trial δωρεαν για ένα μηνα,με περασμενο paypal!
Ε,φταστε εκει και σας ξανασυμβουλευω μετα!
εγώ πάλι δεν κατάλαβα πως πληρώθηκε το family pack σας

ο καθένας πληρώνει ξεχωριστά ή ένας όλο το ποσό και τέλος?
Ενας το πληρωνει παντα.ενας εχει το paypal και ειναι ο κλειδοκρατορας.Επισης αν θελει αυτος ο ενας σουταρει τους υπολοιπους οποτε γουσταρει.αυτος κανει κουμαντο.
Στην συγκακριμενη εγω το πληρωσα και τα παιδια μου καναν καταθεση
 

P

PMC

Guest
νομίζω πως τα έχετε κάνει λίγο δύσκολα....
εγω το πληρώνω από κάρτα της alpha bank με την πραγματική μου διεύθυνση .
μονο vpn χρειάστηκα να φτιάξω και όλα έγιναν πολύ απλά.
Την ξένη vpn την θες ούτως η άλλως γιατί ούτε καν η σελίδα τους δεν σου ανοίγει στην Ελλάδα....
vpn Σουηδίας έχω εγώ.....
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.853
Reaction score
77.452
Ενας το πληρωνει παντα.ενας εχει το paypal και ειναι ο κλειδοκρατορας.Επισης αν θελει αυτος ο ενας σουταρει τους υπολοιπους οποτε γουσταρει.αυτος κανει κουμαντο.
Στην συγκακριμενη εγω το πληρωσα και τα παιδια μου καναν καταθεση
τότε ο @Dimifoot για ποια κάρτα μιλάει?
 

Μηνύματα
44
Reaction score
41
νομίζω πως τα έχετε κάνει λίγο δύσκολα....
εγω το πληρώνω από κάρτα της alpha bank με την πραγματική μου διεύθυνση .
μονο vpn χρειάστηκα να φτιάξω και όλα έγιναν πολύ απλά.
Την ξένη vpn την θες ούτως η άλλως γιατί ούτε καν η σελίδα τους δεν σου ανοίγει στην Ελλάδα....
ναι αλλα αρχικα για να φτιαξεις λογαριασμο,εκτος και αν το εκανες αρκετα παλια,εβαλες ξενη καρτα η πεηπαλ
Με ελληνικη καρτα δε με αφησε,ουτε με ελληνικο πεηπαλ.αλλα δοκιμαστε το,που ξερεις,ισως ημουν ατυχος
Αν κ πιστευω οτι το χες φτιαξει ειτε παλια και δεν τα τσεκαραν,ειτε αρχικα με ξενη καρτα η πεηπαλ και μετα που εγκριθηκε αλλαξες τροπο πληρωμης!
 

Μηνύματα
106
Reaction score
73
νομίζω πως τα έχετε κάνει λίγο δύσκολα....
εγω το πληρώνω από κάρτα της alpha bank με την πραγματική μου διεύθυνση .
μονο vpn χρειάστηκα να φτιάξω και όλα έγιναν πολύ απλά.
Την ξένη vpn την θες ούτως η άλλως γιατί ούτε καν η σελίδα τους δεν σου ανοίγει στην Ελλάδα....
vpn Σουηδίας έχω εγώ.....
To app σε windows και android, δουλευει και χωρις vpn απο Ελλαδα.
 

Μηνύματα
44
Reaction score
41
Παρτε το σιγα σιγα και θα καταλαβετε οως λειτουργει.
Μπειτε καποιος με ενα καλο vpn και χωρα αγγλια να φτιαξει εναν λογαριασμο qobuz
Μετα προσπαθηστε να προσθεσετε τροπο πληρωμης.Δοκιμαστε να προσθεσετε ελληνικο πεηπαλ η καρτα.πολυ φοβαμι οως δε θα τη δεχτει
Μετα θα αρχισετε να καταλαβαινετε τι πρεπει να κανετε(αγγλικο paypal)
Αφου το χεις ενεργοποιησει σε καποια χωρα που εχει qobuz, τοτε μετα δεν εχεις θεμα.το χρησιμοποιεις χωρις vpn απο ολο τον κοσμο,απο οπου θες φρι!
 

Μηνύματα
106
Reaction score
73
Το συμπερασμα ειναι :



ΥΓ Μακαρι βεβαια να τα καταφερει καποιος απο την ομαδα !
 



daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.853
Reaction score
77.452
Ενημερωτικά, τα εχω δοκιμάσει όλα αυτά πέρσι.
Ο @docman εχει δίκιο.
άσε τα πέρσι...τώρα το κατάφερες τελικά? ή θα χρειαστείς συσκευή με windows....να σου στείλω κάνα refurbished?:p :laugh:
 





Τελευταια Μηνυματα

Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.592
Μηνύματα
2.866.964
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top