Τι είδαμε, τι θα δούμε


Μηνύματα
3.076
Reaction score
8.848
Δεν κατάλαβα όμως εάν το λες για καλό ή για κακό :p
Θα σας δείξω μερικές φώτο γιατί δε μπορώ να βιντεάρω τη συγκεκριμένη σκηνή και βγάλτε τα συμπεράσματά σας !!!
Η κοπέλα είναι έξω από το αεροπλάνο στη τσάντα της έχει ένα μωρό τοποθετεί τελικά τη τσάντα μέσα από τη τρύπα στο αεροπλάνο δε μπορεί να κρατηθεί και πέφτει στο κενό και από κάτω περνάει ένα φλεγόμενο αεροπλάνο πέφτει πάνω του και με το χτύπημα την επιστέφει πάλι στο αεροπλάνο.
ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ Ούτε η Captain Marvel να ήταν !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :headbang:
Δε ξέρω αν σας διαφώτισα, γι' αυτό και τα λεγόμενα μου.

1613753040085.png

1613753091490.png


1613753307264.png

1613753395568.png

1613753542512.png
 



Μελίδης Μιχάλης

Πρόεδρος ΕΒΒΕ
Μηνύματα
30.183
Reaction score
27.660
............πέφτει στο κενό και από κάτω περνάει ένα φλεγόμενο αεροπλάνο πέφτει πάνω του και με το χτύπημα την επιστέφει πάλι στο αεροπλάνο...
Ε καλά μέσα απ΄ τη ζωή είναι βγαλμένο. Που το περίεργο;
Δεν έτυχε να δεις άλλη φορά;
Συνηθισμένα πράγματα αν βγεις στην Ακαδημίας, ή στο Σύνταγμα, ή στην Ιερά οδό θα δεις πολλά τέτοια.
Εγώ βλέπω στην Αριστοτέλους, στην Τσιμισκή, αλλά και στην Άνω Πόλη που είναι ψηλά!
:biggrin:
 

Μηνύματα
3.076
Reaction score
8.848
Ε καλά μέσα απ΄ τη ζωή είναι βγαλμένο. Που το περίεργο;
Δεν έτυχε να δεις άλλη φορά;
Συνηθισμένα πράγματα αν βγεις στην Ακαδημίας, ή στο Σύνταγμα, ή στην Ιερά οδό θα δεις πολλά τέτοια.
Εγώ βλέπω στην Αριστοτέλους, στην Τσιμισκή, αλλά και στην Άνω Πόλη που είναι ψηλά!
:biggrin:
Μάλλον έχω καρό να δω κάτι αντίστοιχο, μείνει πολύ πίσω, είμαι ακόμα στη ταινία του James Bond που πηδάει και πιάνει το αεροπλάνο ......... 😆
 




minas

Πισιά
Μηνύματα
3.907
Reaction score
3.700
Θα σας δείξω μερικές φώτο γιατί δε μπορώ να βιντεάρω τη συγκεκριμένη σκηνή και βγάλτε τα συμπεράσματά σας !!!
Η κοπέλα είναι έξω από το αεροπλάνο στη τσάντα της έχει ένα μωρό τοποθετεί τελικά τη τσάντα μέσα από τη τρύπα στο αεροπλάνο δε μπορεί να κρατηθεί και πέφτει στο κενό και από κάτω περνάει ένα φλεγόμενο αεροπλάνο πέφτει πάνω του και με το χτύπημα την επιστέφει πάλι στο αεροπλάνο.
ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ Ούτε η Captain Marvel να ήταν !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :headbang:
Δε ξέρω αν σας διαφώτισα, γι' αυτό και τα λεγόμενα μου.

View attachment 201414
View attachment 201415

View attachment 201417
View attachment 201418
View attachment 201419
Βάλε και κανένα
ρε μάστορα :)
 





Μηνύματα
3.076
Reaction score
8.848
I care a lot

( netflix )

απ τα πολυ ωραια εργα που ειδαμε τελευταια, επιτελους μια ευχαριστη ταινια επιπεδου στο Νετφλιξ

7/10
Την είδα χθες το βράδυ, όντως καλή ταινία στο Netflix συμφωνώ απόλυτα μαζί σου. :thumbsup:
 







Τελευταια Μηνυματα

Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.317
Μηνύματα
2.858.302
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top