ομαδική αγορά Monoprice Monolith 15 THX ULTRA




Μηνύματα
920
Reaction score
2.587
Up, θα ήρθαν πιά τόσες μέρες μετά για δεν μπορώ άλλο να περιμένω βαρέθηκα αν και η υπομονή είναι το κύριο προσόν μου όπως όλοι γνωρίζουμε αλλά έχει κι αυτή όρια τα οποία ξεπεράστηκαν και η σαμποθεσούλα περιμένει κενή εκεί που παλιά μπουμάριζε αλύπητα και θα έχει τόση τόνωση που θα γίνει της πουτ@νας απο μπάσο και θα κλαίνε τα σκλιά κι ο ασβός και επιτέλους θ' ακούσω κι εγώ παράπονο απο γείτονες γιατί με τα άμπασα τα εσβιές κιχ δεν ακούω τόσα χρόνια αλλά ίσως να φταίει λίγο οτι ο πιο κοντινός είναι κατομπενήντα μέτρα μακριά και το σπίτι έχει καλή μόνωση μα η ελπίδα δεν πεθαίνει και το θέλω πολύ γιατί χθες που πήγαμε να κάψουμε μπας και τελειώσει ο αισθητικός εφιάλτης των άπειρων κλαδιών του γ@μωχιονιού ήρθε ο αποκάτω κι άρχισε οτι τον ενοχλεί ο καπνός που δεν τον ενοχλούσε δέκα μέρες που καίνε όλοι γύρω του μα έτσι είναι εδώ έχει θάρρος και είμαι ευγενής αλλά το ήθελε το γ@μωσταυρίδι του που έφυγε άπραγος ο άνθρωπος που μου καίει θα δει όμως που θα τα βάλω όλα τα σαμπς στη σειρά 'κεί κάτω στον κήπο που έχει κάτι σκυλόσπιτα να παίζουν σε λουπ την αρχή του Ετζ οβ Τουμόρροου μια δυο τη νύχτα και θα μάθει τι θα πει ενόχληση που θα μου πει σβήσ' τη φωτιά και πυρασφάλειες κι @ρχιδιές που θα μου έκλ@ναν τ' @@ αφού μόνο όταν δεν έχει βρέξει ή έχει μπει Μάιος ανακατεύονται αλλά δε φταίει άλλος εγώ φταίω η καλή μου η καρδγιά και η μυθική μου υπομονή.

Ήρθαν;

Ήσουν σαφής, ευχαριστούμε!

. (τελεία)
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.863
Reaction score
77.461
που παράγγειλες Τριννόφ με τον παρά μας.
ακόμα όχι....έχω κολλήσει στο χρώμα :biggrin:


Υ.Γ. μόλις μου θύμισες να του στείλω μήνυμα για τα monoprice M-215 Dual 15" THX Ultra :laugh:
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.863
Reaction score
77.461
κανονίστε να μας αφήσει χρόνους ο Κριστοφερ και άντε να βρούμε άλλον :laugh:


Hi Haris,



Sorry I am very sick right now as my whole family is. I have requested the certification of the item for you as well as shipping times for a US version.



Our accounting team is taking care of your purchase and of releasing the order.



KR
 





Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.407
Reaction score
74.708
Θα το πλύνω με οινοπνευματάκι κι ας γίνει γκρι.
Θα προλάβει πριν σχολάσει ο Κριστόφ να μας πει τιμή για το διπλό;
Δεν βγάζουν όπως τα πλυντήρια/στεγνωτήρια ένα ενωτήρι για διπλά οι άσχετοι.
 


costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.392
Reaction score
125.536
Δεν βγάζουν όπως τα πλυντήρια/στεγνωτήρια ένα ενωτήρι για διπλά οι άσχετοι.
Ένα λεπτό (1cm) φυλλαράκι κοποπρεν ανάμεσά τους, αρκεί, και τα στοιβάζεις το ένα πάνω στο άλλο μέχρι να φτάσει ταβάνι (συ έχεις 6μ αν δεν απατώμαι, χωράνε πολλά).

Φαντάζομαι πάντως ότι 2 εξαδες τέτοια, σε μορφή αρέι, θα σκοτώνουν τα σκυλιά του γείτονα στα 150μ ανέτως.

Τα αρέι δε ρίχνουν 6 ντεσιμπέλ στάθμη σε διπλασιασμό απόστασης, χονδρικά μόνο 20 ντεσιμπέλ στάθμης θα χάσουν στα 150 μέτρα, οπότε τα 120 ντεσιμπέλ μπάσου μέσα στο σπίτι στου γείτονα, τα έχεις ανέτως, πολύ χαλαρά όμως.
 
Last edited:


costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.392
Reaction score
125.536
Έτσι μπράβο.
Ότι προλάβει κι αρπάξει ο κωλος μας,
Αξία ανεκτίμητη.
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.863
Reaction score
77.461
του απάντησαν από την USA για τα dual 15


Not planned for the EU right now.

Would not recommend importing due to the different voltage.



I have placed the item on the list for certification, but that could take a year.


του είπα...κρίμα και είχα 8 πελατάκια ζεστά ολρεντι :biggrin:
 

Μηνύματα
3.115
Reaction score
10.313
του απάντησαν από την USA για τα dual 15


Not planned for the EU right now.

Would not recommend importing due to the different voltage.



I have placed the item on the list for certification, but that could take a year.


του είπα...κρίμα και είχα 8 πελατάκια ζεστά ολρεντι :biggrin:
Μη σου πω και .....16 :roflmao:
 





Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.603
Μηνύματα
2.867.531
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top