Προβλημα με κινητα android - δεν παιζουν καποιες ρθμισεις

Μηνύματα
4.867
Reaction score
3.925
Απο χτες καποια κινητα adroid δεν παιζουν καποιες ρυθμισεις (βγηκε και σχετικη επισημη ανακοινωση). Οι ρυθμισεις μπορει να ειναι viber, messenger, μηνυματα κλπ. Γραψανε καποιο τροπο που ενδεχομενως λυνεται το προβλημα. Αλλα ακρη δεν βρηκα (δεν ειναι δικο μου το κινητο, αλλα πηγα να βοηθησω και τζιφος). Ξερει καποιος κατι παραπανω?
 


Μηνύματα
4.867
Reaction score
3.925
Γιαννη το εχω διαβασει αυτο, αλλα δεν βρηκα καπου στις ρυθμισεις να εχει τετοια ενοτητα για να κανω οσα γραφει (σημειωτεον το κινητο ειναι σαμσουνγκ)
 

Kotsidis John

Photography
Moderator
Μηνύματα
13.842
Reaction score
34.081
Γιαννη το εχω διαβασει αυτο, αλλα δεν βρηκα καπου στις ρυθμισεις να εχει τετοια ενοτητα για να κανω οσα γραφει (σημειωτεον το κινητο ειναι σαμσουνγκ)
Δε γνωριζω φιλε και δε γνωριζω κι απο android η αληθεια , στο fb το δα σ εναν γνωστο κι ειπα μπας και βοηθησει. Ας μας πει ισως καποιος που γνωριζει καλυτερα
 

Μηνύματα
1.972
Reaction score
3.331
Στο play store γράφετε android webview
Και πατάτε ενημέρωση στο συγκεκριμένο πρόγραμμα θα πρέπει να είναι εφαρμογή της google llc
 

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.346
Reaction score
74.446
Στο play store γράφετε android webview
Και πατάτε ενημέρωση στο συγκεκριμένο πρόγραμμα θα πρέπει να είναι εφαρμογή της google llc
Βγήκε fix αλλά ίσως όχι άμεσα σε όλους.
 


Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.346
Reaction score
74.446
Και μιας που αναφέρεις το "fix"μήπως να δεις και τον Φουστάνο :p έχω να σε δω και καιρό μην μείνω Πάκης :roflmao:
Είναι η γωνία του καρπού, είναι κι ο ήλιος, είναι και τ' αλυσοπρίονα. :p Δε θα μείνεις Πάκης.
 

Μηνύματα
4.867
Reaction score
3.925
Στο play store γράφετε android webview
Και πατάτε ενημέρωση στο συγκεκριμένο πρόγραμμα θα πρέπει να είναι εφαρμογή της google llc
το εκανα αλλα...παπαλα
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.311
Μηνύματα
2.858.155
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top