Άλλαξε (για τελευταία φορά;) η ώρα



D

Deleted member 35

Guest
Δε καταλαβαίνω γιατί έχεις χάσει την αίσθηση του χιούμορ, και λυπάμαι, αλλά δε θα ζητήσω συγνώμη αν στεναχωρεθηκες που με βολεύει αυτό το ωράριο λειτουργίας του ήλιου.

Ευχαριστώ για την κατανόηση.
Χιούμορ μια χαρά μπορώ να κάνω. Αλλά δεν μπορεί να αστειευόμαστε με τα πάντα. Προσωπικά θεωρώ πως δεν είναι και τόσο απλό το θέμα ώστε να αρχίσουμε το χαβαλέ. Εξακολουθώ και πιστεύω πως θα επηρεάσει μέρος της οικονομίας μας. Και γιατί όχι και την καθημερινότητά μας. Εγώ πχ που μένω κοντά σε θάλασσα μπορώ να ξεκλέβω χρόνο μετά τη δουλειά για ένα μπανάκι. Εσύ αν μένεις ΒΠ ίσως και να μη σε επηρεάζει καθώς θες μια και ώρα για παραλία σε σχέση με τι δικό μου δεκάλεπτο.

Τώρα για το αν κατεβαίνει πιο άνετα το πιτόγυρο ίσως να πρέπει να ρωτήσουμε κανένα νησιώτη. :wink:
 

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.394
Reaction score
93.974
Εξακολουθώ και πιστεύω πως θα επηρεάσει μέρος της οικονομίας μας. Και γιατί όχι και την καθημερινότητά μας.
Και δε πρέπει να κάνουμε χιούμορ γι' αυτό; :p




Εγώ πχ που μένω κοντά σε θάλασσα μπορώ να ξεκλέβω χρόνο μετά τη δουλειά για ένα μπανάκι. Εσύ αν μένεις ΒΠ ίσως και να μη σε επηρεάζει καθώς θες μια και ώρα για παραλία σε σχέση με τι δικό μου δεκάλεπτο.
Και γιατί να γίνει το δικό σου; :p
 

Costas Coyias

Ημίθεος
Administrator
Μηνύματα
25.051
Reaction score
20.464
Και γιατί να γίνει το δικό σου; :p
Γιατί αυτό συμβάλλει στην καλύτερη αξιοποίηση του σκότους από τον οργανισμό μας, συμβάλλει στην υγεία μας.
 


costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.105
Reaction score
124.668
Γιατί αυτό συμβάλλει στην καλύτερη αξιοποίηση του σκότους από τον οργανισμό μας, συμβάλλει στην υγεία μας.
Δε θα ζήσεις φορέβε, ότι προλάβει ο κ@λος σου να χαρεί, πάρε 4 σαμπ λέμε τρέχοντας.

Αλλά δεν μπορεί να αστειευόμαστε με τα πάντα.
Ούτε με το γκέι παιδάκι που έχει καρκίνο;
Το ξερς τ'ανεκδοτο;
Εσύ αν μένεις ΒΠ
Νότια βόρειος Μακεδονία εδώ, σαλόνια Μπιτς.
θες μια και ώρα για παραλία
Σε 5' χωρίς κίνηση, σε 10' με κίνηση, σατηχαλκιδικηδενεχει.
 

D

Deleted member 35

Guest
Δε θα ζήσεις φορέβε, ότι προλάβει ο κ@λος σου να χαρεί, πάρε 4 σαμπ λέμε τρέχοντας.


Ούτε με το γκέι παιδάκι που έχει καρκίνο;
Το ξερς τ'ανεκδοτο;

Νότια βόρειος Μακεδονία εδώ, σαλόνια Μπιτς.

Σε 5' χωρίς κίνηση, σε 10' με κίνηση, σατηχαλκιδικηδενεχει.
1. Αμάν πχια. Είμαστε κλασικοί δικάναλοι. 2 αφτιά μας έδωσε ο θεός και όχι 15. Με 2 θα ακούω ότι και να λες.

2. Όσο για το ανέκδοτο δεν το ξέρω αλλά ξέρω το άλλο με το γιατρό και την παπαδιά.

3. Βρε άνθρωπε ζεις δίπλα στη Χαλκιδική και δε θες θερινή ώρα; Κατεβαίνουν όλα τα Σλαβικά πιπίνια για μπάνιο και εσύ θες να μαζεύεσαι από τις 5; Τράβα στο Μουρμάνσκ και άσε εμάς να παίρνουμε μάτι τα δίμετρα.
 

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.394
Reaction score
93.974
Είμαστε κλασικοί δικάναλοι. 2 αφτιά μας έδωσε ο θεός και όχι 15. Με 2 θα ακούω ότι και να λες.
Δηλαδή αν βάλεις ένα ηχείο θα ακούς μόνο απ' το ένα αυτί; :p
 

D

Deleted member 35

Guest
Δηλαδή αν βάλεις ένα ηχείο θα ακούς μόνο απ' το ένα αυτί; :p
Κάποτε είχα διαβάσει ότι η μονοφωνική ηχογράφηση είχε καλύτερες μεσαίες.

Βέβαια μπορείς να ακολουθήσεις και το σύστημα του Μπετόβεν με το στικ στο πιάνο. Εκεί έχεις απευθείας σύνδεση με το όργανο. Ούτε καλωδια, ούτε dsp, ούτε τίποτα.
 


Τελευταια Μηνυματα

Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • xfader
    Segregation supporter

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.315
Μηνύματα
2.858.254
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top