Ηχητική αναβάθμιση... από καρδιάς!


symos

You're not worthy!
Μηνύματα
3.005
Reaction score
6.777
Α, ωραία.

Ας πούμε για αυτοκίνητα. Για πες...
Ω ρε κακός μπελάς που μας βρήκε.
Τάφος σωστός λέμε, άλλη φορά θα το ξέρω. :fuckyou:
Δεν σου έφτασε η μία grande αποκάλυψη για αυτή την εβδομάδα;

Ένα έχω να πω επί του θέματος και το κλείνω εδώ:
Δεν έχω ιδέα για ποιο πράγμα μιλάς :whistling:
 

Μηνύματα
3.096
Reaction score
10.240
Ω ρε κακός μπελάς που μας βρήκε.
Τάφος σωστός λέμε, άλλη φορά θα το ξέρω. :fuckyou:
Δεν σου έφτασε η μία grande αποκάλυψη για αυτή την εβδομάδα;

Ένα έχω να πω επί του θέματος και το κλείνω εδώ:
Δεν έχω ιδέα για ποιο πράγμα μιλάς :whistling:

το φόρουμτοχειτουμπανο
και συ κρυφό καμάρι
:party:

Οκ χωρίς πλάκα
Δεν το ξέρουμε











 


Μηνύματα
12.848
Reaction score
10.064
Κοίτα για να τρώγεται ο Κώστας, κάνα TESLA θα πήρε.
Εγώ βέβαια ως πιο ρομαντικός, εύχομαι 911.
 

symos

You're not worthy!
Μηνύματα
3.005
Reaction score
6.777
Κοίτα για να τρώγεται ο Κώστας, κάνα TESLA θα πήρε.
Εγώ βέβαια ως πιο ρομαντικός, εύχομαι 911.
Όχι, δεν πήρα Tesla, ούτε φυσικά Porsche.

Μετά από 11 χρόνια παρέας με το πιστό μου Φιατάκι, είχε έρθει η ώρα για αλλαγή.
Επειδή όμως δεν βιαζόμουν, το έψαξα πολύ και βρήκα μια ευκαιρία για ένα αρκετά ακριβό (για τα δικά μου μέτρα) αυτοκίνητο, ελαφρώς μεταχειρισμένο στα μισά λεφτά του καινούργιου. Το οποίο, συνυπολογίζοντας και διάφορες άλλες (φορολογικές κλπ.) παραμέτρους, θα μου κοστίσει τελικά σε βάθος χρόνου όσο και το Φιατάκι μου, παρ'ότι πολύ πιο ακριβό ως αρχική τιμή.

Επειδή όμως δεν ήθελα ούτε να δημιουργηθούν λανθασμένες εντυπώσεις όσον αφορά τις οικονομικές μου δυνατότητες (ειδικά ταυτόχρονα με την αγορά των ηχείων), αλλά ούτε και είχα καμία διάθεση να κάθομαι και να αναλύω δημόσια τα οικονομικά και τα φορολογικά μου (για να αποδείξω αυτό που λέω παραπάνω) είπα ότι δεν θα πω τίποτα.

Το είπα όμως σε 2-3 άτομα. Και τι άτομα. ΤΑΦΟΥΣ :lol:

Και τώρα, εκεί που δεν ήθελα να πω τίποτα για να μην φαίνεται ότι πλήρωσα τόσα χρήματα για αυτοκίνητο, φαντάζεστε ότι αγόρασα Porsche!

Anyway, ας το αφήσουμε εδώ προς το παρόν.
 


daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.831
Reaction score
77.395
Όχι, δεν πήρα Tesla, ούτε φυσικά Porsche.

Μετά από 11 χρόνια παρέας με το πιστό μου Φιατάκι, είχε έρθει η ώρα για αλλαγή.
Επειδή όμως δεν βιαζόμουν, το έψαξα πολύ και βρήκα μια ευκαιρία για ένα αρκετά ακριβό (για τα δικά μου μέτρα) αυτοκίνητο, ελαφρώς μεταχειρισμένο στα μισά λεφτά του καινούργιου. Το οποίο, συνυπολογίζοντας και διάφορες άλλες (φορολογικές κλπ.) παραμέτρους, θα μου κοστίσει τελικά σε βάθος χρόνου όσο και το Φιατάκι μου, παρ'ότι πολύ πιο ακριβό ως αρχική τιμή.

Επειδή όμως δεν ήθελα ούτε να δημιουργηθούν λανθασμένες εντυπώσεις όσον αφορά τις οικονομικές μου δυνατότητες (ειδικά ταυτόχρονα με την αγορά των ηχείων), αλλά ούτε και είχα καμία διάθεση να κάθομαι και να αναλύω δημόσια τα οικονομικά και τα φορολογικά μου (για να αποδείξω αυτό που λέω παραπάνω) είπα ότι δεν θα πω τίποτα.

Το είπα όμως σε 2-3 άτομα. Και τι άτομα. ΤΑΦΟΥΣ :lol:

Και τώρα, εκεί που δεν ήθελα να πω τίποτα για να μην φαίνεται ότι πλήρωσα τόσα χρήματα για αυτοκίνητο, φαντάζεστε ότι αγόρασα Porsche!

Anyway, ας το αφήσουμε εδώ προς το παρόν.
Ρε συ Symos ....οίκτο...τι κάθεσαι και λες?:headbang:

σιγά μη δώσεις και λογαριασμό στον εγκέφαλο του καθενός

που να σουν και σαν κάποιους
που τους ρωτάς να σου πουν τι υγρομάντηλα χρησιμοποιούν για τον κwλο τους...και μας κουβαλάνε όλη την συσκευασία στο σαλόνι για να την βγάλουν φωτό με θέα με τα γ@μηστερά ηχεία τους...:lol::lolsign:



ανέβασε πράμα από τα γκέι...:party:.βίντεο με μουσική.... όχι με σατανάδες ε? :biggrin:
 
Last edited:



symos

You're not worthy!
Μηνύματα
3.005
Reaction score
6.777
Χαχα, αρχικά, κι εμείς τα πράσινα παίρνουμε τα "απλά", αυτή τη φορά είχαν τελειώσει.

Δεύτερον, το δικό μου το κωλαρ@κι σκουπίζεται αποκλειστικά και μόνο με απλό χαρτάκι του Θεού, τα μωρομάντηλα είναι για τις μικρές.

(Υ.Γ. Βλέπεις; Τέτοιος είμαι, ειλικρινά αισθάνομαι την ανάγκη να κάνω αυτό το disclaimer 😅)
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.831
Reaction score
77.395
Χαχα, αρχικά, κι εμείς τα πράσινα παίρνουμε τα "απλά", αυτή τη φορά είχαν τελειώσει.

Δεύτερον, το δικό μου το κωλαρ@κι σκουπίζεται αποκλειστικά και μόνο με απλό χαρτάκι του Θεού, τα μωρομάντηλα είναι για τις μικρές.

(Υ.Γ. Βλέπεις; Τέτοιος είμαι, ειλικρινά αισθάνομαι την ανάγκη να κάνω αυτό το disclaimer 😅)
ρε φίλε...έχω φάει σκάλωμα με ένα βουλγάρικο υγρομάντηλο από την πρώτη καραντίνα....τότε που παίρναμε γιούρια ότι βρίσκαμε :biggrin:
δεν ξέρω πως το έλεγαν....από που τα πήραμε....ούτε την συσκευασία θυμάμαι....
αλλά ειλικρινά ότι ''δουλειά'' και να έκανες δεν υπήρχε περίπτωση να χρησιμοποιήσεις παραπάνω από 5 φύλλα
τα ρουφούσε όλα :lol::lolsign:
 


daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.831
Reaction score
77.395
Τάδε έφη DAHARIS συντονιστής στο avsite.gr.
είναι σοβαρό το θέμα....τα ίδια μου λέει και το γωγουλινι....
να ξεχάσω ότι πέρασα με εκείνα τα υγρομάντηλα και να τραβήξω μπροστά

δεν με καταλαβαίνει κανείς

πρέπει να τα ξαναβρω :laugh:
 


Μηνύματα
12.374
Reaction score
14.583
Παιδιά μην σκάτε για το off topic.

Όπως όλοι γνωρίζουμε, εὐκοπώτερόν ἐστιν κάμηλον διὰ τρυπήματος ῥαφίδος διελθεῖν ἢ κρατήσεις εν thread του avsite on topic 🤣

Οπότε δεν έχει νόημα να καθυστερείς το αναπόφευκτο. Ελεύθερα!
Ε, εντάξει το κάναμε για λίγο, να σου δώσουμε και μια ανάσα, γιατί σε πιέζουν για μετρήσεις εδώ και τώρα χα χα.
Καλορίζικα.
 


Μηνύματα
4.869
Reaction score
3.928
ρε φίλε...έχω φάει σκάλωμα με ένα βουλγάρικο υγρομάντηλο από την πρώτη καραντίνα....τότε που παίρναμε γιούρια ότι βρίσκαμε :biggrin:
δεν ξέρω πως το έλεγαν....από που τα πήραμε....ούτε την συσκευασία θυμάμαι....
αλλά ειλικρινά ότι ''δουλειά'' και να έκανες δεν υπήρχε περίπτωση να χρησιμοποιήσεις παραπάνω από 5 φύλλα
τα ρουφούσε όλα :lol::lolsign:

Καλα αυτοι χρησιμοποιουσαν εφημεριδες στην τουαλετα, αλλαξε αυτο?
 


Emmanouil 1964

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
7.867
Reaction score
28.525
Είναι άραγε τόσο απλό...?
Όσο για το σούπερ τουίτερ, ποιος το χρειάζεται?
-

-
Σταύρο ξέχνα το σούπερ τουίτερ , σωστά ...ποιός το χρειάζεται . Τις περισσότερες φορές κανει κακό παρα καλό .
Το συγκεκριμένο ηχείο δεν ανακάλυψε τον τροχό . Η συγκεκριμένη υλοποίηση υπάρχει από το 50-60-70 από γνωστές εταιρίες του χώρου . Απλά ήρθε στην σύγχρονη του μορφή , στο σήμερα , αυτοενισχυόμενο και με κόστος απόκτησης μεγάλο . Αν είχε 5000 το ζεύγος δεν θα το συζητάγαμε .
Τώρα αν είναι τόσο απλό . Κανε υπομονή ....θα μας το πουν οι Κινέζοι σε λίγο καιρό .
-
1617519212400.png


-
* Ό ήχος του μου αρέσει πολύ . Το κόστος του δεν είναι γιά μένα .
-
 
Last edited:


ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.593
Μηνύματα
2.865.204
Members
37.934
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top