Τι νόστιμο θα φάτε σήμερα;












Mr Spock

demokratischer - sektor
Μηνύματα
18.459
Reaction score
50.626
- τά ATC σκεφτόμουν όταν τά έφτιαχνα ...

IMG_20210405_133148.jpg


... εκ του αποτελέσματος όμως , θά έπρεπε να είχα βάλει και λίγο chario ... ή έστω μια λάμπα κάπου στο σήμα ... τώρα που έγινε ότι έγινε , μήπως κανα καλώδιο θά βοηθούσε ; ... :rolleyes:
 




Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
27.393
Reaction score
79.531
Με αυτά που τρως δεν βλέπω χαϊρι.

Σκέψου ποια ζώα είναι λεπτά και ποια είναι παχύσαρκα;
Τα φυτοφάγα είναι παχύσαρκα. Τα σαρκοφάγα είναι γραμμωμένα :biggrin:
 

Vakis2000

Κλιψ κλαψ
Μηνύματα
7.051
Reaction score
8.072
Τι ήθελα να μπω εδώ!

Δεν φτάνει η κλεισούρα, δεν φτάνει η κακομοιριά από την TV, δεν φτάνει που λόγω των αρκετών μου χρόνων ( 40 ολόκληρα έτη με την συμβία, πάει και το γνωστό...)...... πήγα και σε διαιτολόγο για να χάσω τα περιττά κιλά. Δηλαδή κομμένη και η τελευταία απόλαυση! .....κλαψ!

Ευτυχώς υπάρχει το σύστημα, αν χάσω και αυτήν την ευχαρίστηση, με βλέπω για την ταράτσα... :)
 


bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.315
Reaction score
42.052
Τουρλού ρε Τέο, να ήξερες πόσα χρόνια έχω να ακούσω αυτή τη λέξη :thumbsup:
Τι ήθελα να μπω εδώ!

Δεν φτάνει η κλεισούρα, δεν φτάνει η κακομοιριά από την TV, δεν φτάνει που λόγω των αρκετών μου χρόνων ( 40 ολόκληρα έτη με την συμβία, πάει και το γνωστό...)...... πήγα και σε διαιτολόγο για να χάσω τα περιττά κιλά. Δηλαδή κομμένη και η τελευταία απόλαυση! .....κλαψ!

Ευτυχώς υπάρχει το σύστημα, αν χάσω και αυτήν την ευχαρίστηση, με βλέπω για την ταράτσα... :)
Σου έχω λύση να χάσεις κιλά χωρίς να κόψεις τη μάσα, μη σου πω ότι θα τρώς περισσότερο...

Join to club ;)
 

Vakis2000

Κλιψ κλαψ
Μηνύματα
7.051
Reaction score
8.072
Καλή λύση! Την σκέφτηκα και εγώ, αλλά το έχω στην Αίγινα... περιμένω πως και πως να αρθούν τα μέτρα.

Όμως από την άλλη, 65άρης με ποδήλατο, μέσα στο χάος των δρόμων της Αθήνας.... μήπως τρέχω από νοσοκομείο σε νοσοκομείο?
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • xfader
    Segregation supporter

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.630
Μηνύματα
2.868.507
Members
37.942
Νεότερο μέλος
mdim051
Top