ομαδική αγορά Monoprice Monolith 15 THX ULTRA


Timaras

*****
Μηνύματα
2.887
Reaction score
2.078
δεν χρειάστηκε...το κατάλαβαν και οι ίδιοι και θα επανεξετάσουν το θέμα της μεταφορικής
γιατί δουλειά δεν μπορούν να κάνουν έτσι...
τα τελευταία 5 μειλ που έλαβα ξεκινούσαν όλα με τεριμπλ σορρυ
Παιδιά,
καλορίζικα και καλοάκουστα να είναι.

Πάντως λίγο δύσκολο να πιστέψω ότι το πρόβλημα με τη μεταφορική συνέβη πρώτη φορά με τη δική σας περίπτωση.Μάλλον είναι ότι να'ναι εκεί μέσα όλοι τους και φάνηκε και από το πάρε δώσε των μηνυμάτων και για την ίδια την παραγγελία.
(ελάχιστη τόσα κομμάτια,ή μάλλον τόσα αλλά τελικά όχι τόσα αλλά τόσα και όλο συγνώμες έστελνε ο σπεσιαλίστας τους)
 

PPG

Πίπιτζι
Μηνύματα
3.867
Reaction score
5.851
Μ' ένα σμπάρο, δγυό τρυγόνια. :tongue:

Για να μη λέτε για τον Χάρη μου, τα καλώδια ήρθαν:

View attachment 209915


Το σαμπάκι έρχεται το απόγευμα, με πήρε πριν λίγο τηλέφωνο ο ευγενής μεταφορέας #4. :party:




Τα σκλιά. Μην ξεχνάτε τα σκλιά. Τα σκλιά κορίτσα, που είναι αγόρια κορίτσα. Πηδούδια τα σκλιά. 2 μείνανε σκλιά.
Ένα σακί τροφή συμπεριλαμβάνεται σε κάθε πώληση. Πρώτα παιδικά εμβόλια περιλαμβάνονται Κόστος κάθε σκλιού 0,70€.
Για να βλεπω unboxing βροχη θελω τις φωτο βροχη λεμε!!!! παμε δυνατα :roflmao::roflmao::drinks::drinks::party::party:
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.636
Reaction score
77.055
Παιδιά,
καλορίζικα και καλοάκουστα να είναι.

Πάντως λίγο δύσκολο να πιστέψω ότι το πρόβλημα με τη μεταφορική συνέβη πρώτη φορά με τη δική σας περίπτωση.Μάλλον είναι ότι να'ναι εκεί μέσα όλοι τους και φάνηκε και από το πάρε δώσε των μηνυμάτων και για την ίδια την παραγγελία.
(ελάχιστη τόσα κομμάτια,ή μάλλον τόσα αλλά τελικά όχι τόσα αλλά τόσα και όλο συγνώμες έστελνε ο σπεσιαλίστας τους)
το πρόβλημα διαχείρισης το έχουν μόνο με τα subs....γι αυτό και τα κατέβασαν από τη σελίδα τους προς το παρόν....μέχρι να βρουν λύση
 

Σταύρος Λαγκαδιανός

Το αγοράκι με τα σπίρτα
Μηνύματα
8.135
Reaction score
26.694
Τα σκλιά. Μην ξεχνάτε τα σκλιά. Τα σκλιά κορίτσα, που είναι αγόρια κορίτσα. Πηδούδια τα σκλιά. 2 μείνανε σκλιά.
Ένα σακί τροφή συμπεριλαμβάνεται σε κάθε πώληση. Πρώτα παιδικά εμβόλια περιλαμβάνονται Κόστος κάθε σκλιού 0,70€.
Αχ στρουμφάκι μου. Τα λιγουρευομαι, μα δεν έχω πού να τα βάλω :(
 

Μηνύματα
3.076
Reaction score
8.848
Αχ στρουμφάκι μου.
Καλά δε το πρόσεξες, δε είναι στρουμφάκι τώρα αλλά τσοπανοσκυλάκι. :)
Πάντως καλορίζικα στους αγοραστές, καλές ακροάσεις ......
 

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.346
Reaction score
74.446
Ανμπόξιν αύριο, το ανέβασε μεν επάνω στο πάρκινγκ με παρακάλια και πουρμπουάρι γιατί έκανε σα γκόμενα μη γδάρει το φορτηγό ο καραφλοχίππυ, και το άφησε κοντά, αλλά δεν τσούλαγε με τίποτα αφού είχαν διαλύσει τα χερούλια και το άφησα έξω.


20210421_190114.jpg



Έχω θεϊκό καροτσέλι Wolfcraft πλιάν αλλά δεν ήθελα να το λερώσω έξω που κάνουν παντού τσία τα σκλάκια, είχα πλύνει 2 αυτοκίνητα και κουράστηκα οπότε... πάρτε σκλάκια. :tongue:

Ες αύριον τα σπουδαία! :party:
 





Μηνύματα
27.076
Reaction score
25.009
Τι θα πάθει, ρευματισμούς; Θα κρυολογήσει; Θα το κατουρήσουν τα σκλάκια; Θα ξύσει ο ασβός τις νυχάρες του;
Το εξωτερικό κουτί είναι βρώμικο και πάει για κάψιμο. :p
Ποντίκια δεν έχει τριγύρω? του αγρού τα μεγάλα. Ξέρεις αυτά που τρώνε και γατιά.
 



daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.636
Reaction score
77.055
@giannis2306 ήρθε τελικά ο υιός να βάλει χεράκι που μου έλεγες?
δεν σε βλέπω ζωηρό με φωτό... :biggrin:
 



Μηνύματα
353
Reaction score
151
@giannis2306 ήρθε τελικά ο υιός να βάλει χεράκι που μου έλεγες?
δεν σε βλέπω ζωηρό με φωτό... :biggrin:
Χάρη θέλει τρόπο.. Προς το παρών είμαι στο καναπέ με τσιμπήματα στην καρδιά... Δεν πρέπει να στεναχωριεμαι.. Αύριο θα το δει... Δεν θα βγάλει άχνα καν
 
Last edited:


Μηνύματα
2.377
Reaction score
3.578
ρε σεις....χτυπιέμαι με το τηλεκοντρόλ!:headbang:
12 subs ΕΝΑΣ δεν θα το βάλει μπρος να μας πει πως παιζ?:headbang::lol:
Εσύ κατάφερες έστω να ψελισεις τι πήρες??

Άμα μου έβαζες τα 365 γραμμάτια που σου έλεγα θα σε είχα τώρα live σύνδεση..
 


ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.311
Μηνύματα
2.858.163
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top