EΣΒΗΣΕ ΤΗΝ ΑΓΓΕΛΙΑ

mouseslept

Buckalis Επαγγελματίας
Μηνύματα
425
Reaction score
343
Eχω τεσσερα Τhorens 125 και επειδη πουλησα ενα ακομα, εσβησε το 2ο που ειχε τον SME 3009 S2 επανω (εργοστασιακα) τον οποιο εχω βγαλει σε αλλη αγγελια!

Μου εγραψε: "Απαγορευονται οι "διπλοαναρτησεις σε αγγελιες".... δηλαδη απαγορευεται να εχω τεσσερα (ειχα πεντε με διαφορους βραχιονες) ΤD -125...
 



Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.346
Reaction score
74.447
Eχω τεσσερα Τhorens 125 και επειδη πουλησα ενα ακομα, εσβησε το 2ο που ειχε τον SME 3009 S2 επανω (εργοστασιακα) τον οποιο εχω βγαλει σε αλλη αγγελια!
Μας είναι αδιάφορο πόσα έχετε. Για τελευταία φορά, ίδιο προϊόν ίσον ίδια αγγελία.
Αν συμβεί το παραμικρό απο εδώ και πέρα θα αποκλειστείτε απο τις αγγελίες.
 

mouseslept

Buckalis Επαγγελματίας
Μηνύματα
425
Reaction score
343
Μας είναι αδιάφορο πόσα έχετε. Για τελευταία φορά, ίδιο προϊόν ίσον ίδια αγγελία.
Αν συμβεί το παραμικρό απο εδώ και πέρα θα αποκλειστείτε απο τις αγγελίες.
Δεν λεει πουθενα ο κανονισμος κυριε οτι αν εχω 27 πικαπ (τοσα εχω τωρα) δεν μπορω να αναρτησω 2ο επειδη ειναι ιδια μαρκα (εστω κι αν διαφερει παντου αλλου).

Και σαφως δεν ειναι ιδιο προιον.... το αλλο ηταν TD-125 με βαση για thorens TP-16 βραχιονα (που δεν υπαρχει πλεον)...
 

Μηνύματα
16.478
Reaction score
30.451
Ζω για τη στιγμή που ο αφτχιας θα βγάλει για πούλημα τα σαπακια τα κλαιν μαιν 310.
Δεκαπέντε διαφορετικές αγγελίες θα ανοίξει ο κερατάς, μια για κάθε σαπακι!
 


Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.346
Reaction score
74.447
Δεν λεει πουθενα ο κανονισμος κυριε οτι αν εχω 27 πικαπ (τοσα εχω τωρα) δεν μπορω να αναρτησω 2ο επειδη ειναι ιδια μαρκα (εστω κι αν διαφερει παντου αλλου).
Κερδίσατε! Έναν αποκλεισμό απο τις αγγελίες και κλείδωμα όλων των ενεργών.
Μπορείτε να συνεχίσετε να συμμετέχετε στις λοιπές κατηγορίες, είμαι βέβαιος πως όλοι σας θέλουν εκεί. :roflmao:
 

Kotsidis John

Photography
Moderator
Μηνύματα
13.842
Reaction score
34.081
Το θεμα ειναι πως τελικα τζαααμπα μπαινουν βγαινουν οι αγγελιες, αφου τελικα πωλουνται εκτος, σε ενα πολυ δυνατο γκρουπ στο facebook με πολλες θεασεις και πολλες πωλησεις! ( να το κανω κι εγω διαφημιση εε ; )
 

Sugah

Ζαχαρούλης
Μηνύματα
1.974
Reaction score
3.326
Τελικα θα μάθουμε σε ποια συλλαβή πάει ο τόνος;
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.639
Reaction score
77.062
Eχω τεσσερα Τhorens 125 και επειδη πουλησα ενα ακομα, εσβησε το 2ο που ειχε τον SME 3009 S2 επανω (εργοστασιακα) τον οποιο εχω βγαλει σε αλλη αγγελια!

Μου εγραψε: "Απαγορευονται οι "διπλοαναρτησεις σε αγγελιες".... δηλαδη απαγορευεται να εχω τεσσερα (ειχα πεντε με διαφορους βραχιονες) ΤD -125...
πάλι τα ίδια κύριε?
 


daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.639
Reaction score
77.062
Ξυπνησες κι εσυ ε;
για δουλειά ήμαν σε ένα ξενοδοχείο ταράτσα....με πριβέ μπαράκι:party:
έστηνα ένα δίκτυο ....αλλά τα χε κάνει πτανα ο ηλεκτρολόγος με τις καλωδιώσεις
τα πήρα κράνα...έκραξα το αφεντικό για να κράξει τον ηλεκτρολόγο και έφυγα:biggrin:
 



Μηνύματα
449
Reaction score
379
Άντε ντε!!!
Τα σκλάκια πουλήθηκαν,
Τα 15άρια συμπληρώθηκαν,
Κι'εκει που λέγαμε πάει το ενδιαφέρον για σερφάρισμα στο φόρουμ.....
ΤΣΟΥΠ!!! Εμφανίστηκεεεςς!!!!
Πάλι καλάo_O:oops::roflmao:>:(


Τελικά είσαι πράγματι επαγγελματίας....
 

D

Deleted member 48513

Guest
Το' χω.. 8-)
Βάζεις μία αγγελία, πχ Τhorens 125, σκέτο, χωρίς σάλτσες. Σε όποιον σου στείλει πμ του λες ότι διαθέτεις και x βραχίονες που ταιριάζουν. Αν κάτσει η πώληση με ή ανευ βραχίονα απλά δεν γράφεις (ούτε ο αγοραστής -του το λες-) ότι πουλήθηκε. Όταν ξεστοκάρεις όλα τα ίδια πικάπ γράφεις απλά sold και αν έμειναν βραχίονες τους αναρτάς όπως θες μιας και είναι διαφορετικοί. :angel:
 


Μηνύματα
3.652
Reaction score
5.462
Το θεμα ειναι πως τελικα τζαααμπα μπαινουν βγαινουν οι αγγελιες, αφου τελικα πωλουνται εκτος, σε ενα πολυ δυνατο γκρουπ στο facebook με πολλες θεασεις και πολλες πωλησεις! ( να το κανω κι εγω διαφημιση εε ; )
Για πες το γκρουπακι μη μας κρατάς σε αγωνία :lol: :lol:
 

hawkwind78

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
2.968
Reaction score
2.905
Με όλο το σεβασμό προς την διοίκηση το έχω πει και στο παρελθόν αλλά έχω πάρει απάντηση ότι δεν γίνεται. Βλέπω πολλούς που μπαίνουν στο site μόνο για εμπορικούς λόγους και με την πρώτη ανάρτηση αρχίζουν με αγγελίες. Σε πολλά site αν δεν περάσεις ένα αριθμό αναρτήσεων δεν μπορείς να βάλεις αγγελία. Αν μπορούσε αν γίνει κάτι τέτοιο πιστεύω θα μείωνε αρκετά τέτοιες περιπτώσεις. Όσον αφορά επώνυμα καταστήματα που συμμετέχουν στο φόρουμ θεωρώ ότι είναι εύκολο να το αποδεικνύουν και με μια συννενόηση με την διοίκηση να προβάλουν τις αγγελίες τους και τις προσφορές τους.

Φιλικά Κωνσταντίνος
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.316
Μηνύματα
2.858.288
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top