Ποδήλατο

Μηνύματα
14.869
Reaction score
20.413
Οι , καθιστός κυυυυυυυριος με 80 γκαντεμς και 175hr
(είχε νοτιαδακι)
(Μην το πεις παρά έξω)
 


bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.038
Reaction score
41.321
Είπα να τις δοκιμάσω, στοιχίζουν τη διπλάσια τιμή από τη κλασικές σαμπρέλες.
Δεν είναι λατέξ, είναι από το ίδιο υλικό αλλά πχιο λεπτές.
50gr μείον στους ήδη αλαφρούς τροχούς είναι μια καλή αναβάθμιση εκεί που έχει φτάσει το πράμα με μένα, είπαμε αλαφρώνοντας τα κινητά μέρη έχουμε μια κάποια αναβάθμιση.
Δεν είναι όπως τα καβλώδια, καμία σχέση...:lolsign:
Είναι μια φθηνή αναβάθμιση άμα σε περισσεύουν μερικά βατάκια στο ανήφορο... :biggrin:
Επίσης είναι ευκολότερη η μεταφορά σε τσέπες και τσαντάκια σέλας.
IMG_20210524_194930.jpg
IMG_20210524_195624.jpg
IMG_20210524_195633.jpg
 
Last edited:


Μηνύματα
14.869
Reaction score
20.413
Είπα να τις δοκιμάσω, στοιχίζουν τη διπλάσια τιμή από τη κλασικές σαμπρέλες.
Δεν είναι λατέξ, είναι από το ίδιο υλικό αλλά πχιο λεπτές.
50gr μείον στους ήδη αλαφρούς τροχούς είναι μια καλή αναβάθμιση εκεί που έχει φτάσει το πράμα με μένα, είπαμε αλαφρώνοντας τα κινητά μέρη έχουμε μια κάποια αναβάθμιση.
Δεν είναι όπως τα καβλώδια, καμία σχέση...:lolsign:
Είναι μια φθηνή αναβάθμιση άμα σε περισσεύουν μερικά βατάκια στο ανήφορο... :biggrin:
Επίσης είναι ευκολότερη η μεταφορά σε τσέπες και τσαντάκια σέλας.
View attachment 213585 View attachment 213586 View attachment 213587
Εγώ σκέφτομαι το άλλο , χωράνε στο θηκάκι μου πιο εύκολα οι 2
 








bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.038
Reaction score
41.321
@bretsos Ενας μ ενα vstrom που σου κορναρε σημερα στη φανερωμενης.... εγω ημανε!
Ερχόσουν από τα φέρυ και εγώ πήγαινα σακάτ, σωστά?
Το στρομ μήπως είχε προτζέκτορες μέσα στα φανάρια;
Έπρεπε να σταματήσεις να σε δώσω τη τσάντα πλάτης.. Πολύ με κούρασε...
 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.872
Reaction score
20.364
Ποιος πήγαινε πιο γρήγορα, το V-strom ή ο @bretsos; Ρητορική ερώτηση, ξέρουμε την απάντηση... :lol:
 


Μηνύματα
553
Reaction score
994
Ερχόσουν από τα φέρυ και εγώ πήγαινα σακάτ, σωστά?
Το στρομ μήπως είχε προτζέκτορες μέσα στα φανάρια;
Έπρεπε να σταματήσεις να σε δώσω τη τσάντα πλάτης.. Πολύ με κούρασε...
Εχμ... Οχι! Εγω ημουν μεσα στην πολη. Οχι στο δρομο κοντα στα φερρυ της φανερωμενης. Οποτε μηπως ειδες κανεναν αλλον....

Ποιος πήγαινε πιο γρήγορα, το V-strom ή ο @bretsos; Ρητορική ερώτηση, ξέρουμε την απάντηση... :lol:
Φιλε χωρις πλακα... ηταν κολλημενος πισω αριστερα απο ενα αμαξι και περιμενε να περασω εγω (και οποιος ηταν πισω ενδεχομενως) για να το προσπερασει. Και τον κοιταγε και με μισο ματι τον ανθρωπο επειδη πηγαινε σιγα σιγα. Α, στην ανηφορα, ετσι;
Δεν το λεω για πλακα....
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.038
Reaction score
41.321
Τώρα κατάλαβα που λες.
Όντως στραβωσα γιατί με συμβαίνουν συνέχεια κάτι τέτοια...
Το πρωί που ερχόμουν προς το νησί ένας τετχιος που πήγαινε σιγά και ήμαν από πίσω στη γωνία του αυτοκινήτου... έπεσε τελικά στο προφυλακτήρα του μπροστά, ντίπ σαν κοιμισμένα οδηγούν ορισμένοι στους δρόμους.
Έρχονταν και ένας φίλος με κούρσα εκείνη τη ώρα από πισω και με είδε που έκανα ελιγμο αποφυγής.
Κάτι δεν πααίνει καθόλου καλά, ολονών η μούρη κολλημένη στη οθόνη των κινητών, τείνει να γίνει παράνομο όταν οδηγας να κοιτάς το δρόμο...
 
Last edited:



bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.038
Reaction score
41.321
Εγω τραυμάτισα το ποδάρι εκτός ποδηλάτου, παραλίγο να διαλύσω το γόνατο από μ@λακια φυσικά...
Οι ειδικοί με είπαν πως άλλος σε τέτοιο τραυματισμό θα είχε πάρει το γόνατο στα χέρια...

Μάριε προσοχή στη παραλία, έχουν αλλάξει πολύ τα δεδομένα στο θέμα ασφάλειας, σεβασμός από κανέναν σε κανέναν και για κανέναν, έστρωσαν και καινούριο δρόμο και τη έχουν δει όλοι τιμόνια...
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.314
Μηνύματα
2.858.223
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top