Γράψε ό,τι σκέφτεσαι αυτή τη στιγμή


daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.637
Reaction score
77.058
:biggrin:
 


Μελίδης Μιχάλης

Πρόεδρος ΕΒΒΕ
Μηνύματα
30.183
Reaction score
27.660
Τι στο διάολο μου βρήκαν και μου στέλνουν συνεχώς προτάσεις στο φεισμπουκ από κάτι σελίδες με αράβικα γράμματα, αυτές τις μ@λακίες με τα κοράνια τους και τα ισλαμιστικά τους.
Και δείχνουν συνεχώς ωραία πράγματα.
Καταστροφές, συμφορές, όλα τα καλά.

koran.JPG


koran2.jpg
 

Μηνύματα
74
Reaction score
79
Πρεπει να παω για υπνο γιατι εχει δουλεια το πρωι....
Αλλα δεν θελω να παω για υπνο γιατι νιωθω πως δεν εχω κανει τιποτα γιε εμενα σημερα, ουτε εδω και αρκετες μερες τωρα που το σκεφτομαι, ενα ποτακι και λιγο μουσικουλα θα ηταν οτι επρεπε....
Αλλα πρεπει να παω για υπνο γιατι εχει μεγαλη δουλεια αυριο...
Ποτε θα τελειωσει αυτο...
 


Mr Spock

demokratischer - sektor
Μηνύματα
18.410
Reaction score
50.370
- δεν θα πουλαγε εάν κάποιος κατασκευής αντικαθιστούσε το πλήκτρο play με moby ?
 
Last edited:

jag

Μηνύματα
9.160
Reaction score
27.395
Είχα πάει για κάτι ψώνια με τα πόδια, καθώς γύριζα ήταν ένα σούπερ γκομενάκι στο δρόμο μπροστά μου, σε όλη τη διαδρομή την κοίταζαν όλοι, νέοι γέροι και παιδιά, κόρνες, ένας ποδηλάτης δεν την προσπερνούσε επίτηδες για να
τη βλέπει. :biggrin: :roflmao:
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.637
Reaction score
77.058

n_olympios

Μαντιναδόρος!
Moderator
Μηνύματα
5.852
Reaction score
12.416
Είχα πάει για κάτι ψώνια με τα πόδια, καθώς γύριζα ήταν ένα σούπερ γκομενάκι στο δρόμο μπροστά μου, σε όλη τη διαδρομή την κοίταζαν όλοι, νέοι γέροι και παιδιά, κόρνες, ένας ποδηλάτης δεν την προσπερνούσε επίτηδες για να
τη βλέπει. :biggrin: :roflmao:
Pic or it didn't happen.
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.637
Reaction score
77.058
ποιος τα μαμεί τα κwλοστέρεα κ τα χομσινεμάζζζ....
άντε να βγούμε σύνταξη μπας και βρούμε κάνα LEO2HEL να χώσουμε στην υπόγα :lol:

 




Μηνύματα
20.074
Reaction score
14.378
05E21C1A-7A3E-4857-97B9-43000D184B0A.jpeg


1E926ABC-75D2-4522-8B8F-5F6D3412541D.jpeg


Βρίσκομαι κάπου στο κέντρο προς Άνω πόλη στην όμορφη Θεσσαλονίκη και θέλω ν αλλάξω μπαταρία σ ένα καλοκαιρινό ρολόι που μου δώρισαν.

Περιμένουμε απ έξω από το παραπάνω κατάστημα μαζί με άλλους και κάποια στιγμή μας εφιστά την προσοχή ένας κύριος στην παλαιότητα της επιχείρησης.( Από το 1890 )

Τον ευχαριστήσαμε και εκφράζω με θαυμασμό την επιθυμία μου να φωτογραφίσω τον έξω χώρο.

Ακριβώς εκείνη τη στιγμή έρχεται ένας παππούς,μάλλον της γειτονιάς και κάθεται σ ένα από τα καθίσματα μπροστά στο κατάστημα.( Ενώ είχε ακούσει για την πρόθεση μου και είδε την κίνηση με τη φωτογραφική ...)

Τον ρωτάω αν μου δίνει την άδεια να βρίσκεται μέσα στο πλάνο μου ( λόγω προσωπικών δεδομένων κτλ )διαφορετικά θα τη σβήσω την πρώτη.

Απάντηση δεν παίρνω και συνεχίζει να κάθεται και να ρεμβάζει.Κάποια δευτερόλεπτα μετά σηκώνεται ,εφοσον βλέπει πως Περιμενω την απάντηση του και πηγαίνω δίπλα του επαναλαμβάνοντας την ερώτηση και δείχνοντας του τη φωτό που έβγαλα μ αυτόν καθισμένο στην καρέκλα με την ετοιμότητα της ακαριαίας διαγραφής της.

Και τι μου λέει ο παππούς?» Θα πρέπει να ρωτάτε πριν βγάζετε φωτογραφία!μπλα μπλα μπλα...ασυναρτησίες.»:roflmao:

Μ ένα lag μερικών λεπτών συνεχιζει με διδακτικό τόνο « δεν πειράζει τώρα,αλλά πρέπει να Ρωταμε....»

Αφου λοιπόν γελάσαμε πολύ, ο καταστηματάρχης που παρακολουθουσε από μέσα μας εξήγησε πως ο παππούς είναι ένας πρώην χωροφύλακας - αστυνομικός κι από την ηλικία του υποθέσαμε την εποχή της δράσης του.....:biggrin:
 


exile

Videocameras
Μηνύματα
6.051
Reaction score
4.340
Απορίες νέου...

Θείο;;Γιατί οι παραλίες δεν έχουν κόσμο όταν πας εσύ;;;
-Αν και ..."κάποιοι" δεν αντέχουν ούτε 10 άτομα κοντά σε νερό,φαντάσου τι καλά για μας που ζήτημα να υπάρχουν 4-5...
Ειδικά εφέτο...:whistling:



Πολυαγαπημένη μπλούζα ...έχω και σε white...:biggrin:


...Ευτυχώς δεν προλαβαίνουν να δουν...:biggrin:

 

exile

Videocameras
Μηνύματα
6.051
Reaction score
4.340
"Θείο,πάλι διαβάζεις;;;δεν πηγαίνεις για κάνα μπάνιο;;;
-Όσο λείπετε όλοι εσείς άλλο τόσο είμαι ευτυχισμένος εγώ από την απουσία σας...
Και τί είναι αυτό που σου κέντρισε το ενδιαφέρον σήμερα;;;
-Ένα αρθρο για ένα γνωστό μου όσο αναφορά την περιποίηση των μαλλιώνε...
Και πώς λέγεται;;;
-7 Σούπερ Τips για να μακρύνουν τα μαλλιά σας...Να,άκου τί λέει..."Αγαπάς τους κότσους, τις αλογοουρές και τις πλεξίδες; λυπάμαι που σου το λέω: είναι καταστροφικά τα Updos για την τρίχα σου, αφού την σπάνε και την αλλοιώνουν. Όσο περισσότερο κάτω τα αφήνεις, τόσο πιο γρήγορα θα μακρύνουν!!!
Και πώς τον λένε τον γνωστό σου;;;
-Ψάχνω καιρό να τον βρω,εάν ενθυμούμαι καλώς σου θύμιζε αλφαβήτα το όνομά του..."
 


Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.346
Reaction score
74.446
Σκέφτομαι πως η σημαντικότερη αγορά που έκανα μέσα στο '21 ήταν και η φθηνότερη, μόλις 1,5€!
Το πουλάνε για "ξύστρα πλάτης" αλλά ξέρουμε τι εννοούν στο κινεζομάγαζο το Jumbo όπου βρέθηκα για σέσουλες σκυλόφαγου. ;) :p

20210825_160807.jpg


Ο εκτεινόμενος ορχεοξύστης!
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • xfader
    Segregation supporter

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.313
Μηνύματα
2.858.198
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top