Να παρουσιάσω και γω ρε παιδιά τον χώρο μου και τα μηχανήματά μου


Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.806
Γενικά δεν μου αρέσουν οι κόρνες.
Εν τω μεταξύ τα περισσότερα Coral είναι μεγάφωνα με ηλεκτρομηχανική συμπεριφορά ιδανική για ενσωμάτωση σε υλοποιήσεις με χοάνες...Οι υλοποιήσεις χοάνης μαζί με τα προτερήματα από την ηλεκτρομηχανική τους συμπεριφορά διακρίνονται και από εγγενή ελαττώματα,ιδίως στην τονική τους ισορροπία σε συνάρτηση με τη χωροταξία υπό την οποία θα ήταν εγκατεστημένες...Το ζήτημα είναι να καταπολεμούσαμε τα δεύτερα πάντα σε συνάρτηση με τον εκάστοτε χώρο,προάγοντας έτσι τα πρώτα,ώστε η ακροαματική απόδοση να μην παραπέμπει σε τυπική υλοποίηση κόρνας.Γι αυτό και οι γενικεύσεις είναι ανώφελες...
 


christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.253
Reaction score
13.132
να δουμε και τα νεα ταλεντα Ιωαννη ελπιζω να συμφωνεις για την νεα γενια :gamer: Γιαννη η Εστια εχει την 9η συμφωνια τρεξε living stereo boston symphony orchestra CharlesMunch :hi:
 
Last edited:


Μηνύματα
27.077
Reaction score
25.011
Εν τω μεταξύ τα περισσότερα Coral είναι μεγάφωνα με ηλεκτρομηχανική συμπεριφορά ιδανική για ενσωμάτωση σε υλοποιήσεις με χοάνες...Οι υλοποιήσεις χοάνης μαζί με τα προτερήματα από την ηλεκτρομηχανική τους συμπεριφορά διακρίνονται και από εγγενή ελαττώματα,ιδίως στην τονική τους ισορροπία σε συνάρτηση με τη χωροταξία υπό την οποία θα ήταν εγκατεστημένες...Το ζήτημα είναι να καταπολεμούσαμε τα δεύτερα πάντα σε συνάρτηση με τον εκάστοτε χώρο,προάγοντας έτσι τα πρώτα,ώστε η ακροαματική απόδοση να μην παραπέμπει σε τυπική υλοποίηση κόρνας.Γι αυτό και οι γενικεύσεις είναι ανώφελες...
Υπάρχουν και υλοποιήσεις CORAL με Χοάνες , παλαιότερες .
Οσο για τις γενικεύσεις , περί ορέξεως .....
 






christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.253
Reaction score
13.132
ακουστε και αυτο!!! για της χαμηλες των σεταπιων σας και της ανακλασεις του χωρου ;)
 

christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.253
Reaction score
13.132
και ενα μουσικον τεμαχιον θκομ, απο μια αριστη κομπανια κατα την ιταλικη, τακιμη κατα την τουρκικη, ζυγια κατα την ελληνικη, εξελεντ:errwhat: που λεει και ο κ. Μαρκου κατα την μητρικη του γλωσσα:lol:
 

christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.253
Reaction score
13.132
να μελετησεις καλα το θεμα κ. Μαρκου θα σου βαλω διαγωνιζμα τελος Δεκεμβριου
Να δω την προοδο σου ιδιαιτερα στης εξισωσεις διαφορικου και απειροστικου λογισμου :D
Βλεπς εμεις οι Ηπειρωτες ειμασται ανθρωποι της τεχνης της επιστημης και των γραμματων
Και επειδη ειμασται αλτρουιστες δεν κραταμε για εμας την γνωση αλλα να την μεταλαμπαδευσουμε
Και στο κλεινον αστυ:lol:
Να διαβασεις ειπαμε αν μου ερθς αδιαβαστος θα σε φαει το μαυρο φιδι:lol::dance2::gamer:
 
Last edited:


christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.253
Reaction score
13.132
ekdeltalive.gr/sound-music/MOYSIKI_ME_TEXNOLOGIA/b04c96333e0e8bc05b51b4398757ce9b/ff8ba162234dfa3a0ad9d41700d9bc1a/ΑΚΟΥΣΤΙΚΗΣ.p
 

Μηνύματα
12.214
Reaction score
14.513
Α, και δεν είχα τι να κάνω σήμερα :) ... να διαβάζω τώρα για διαφορικές εξισώσεις, Ντιιράκ και συνέλιξη * στα γεράματα. (και με τέστ κιόλας). Πιο αυστηρός και απο τον αγαπητό γκουρού, εξελίσσεσαι εσυ μρε Κε Χρήστο.😍
 



ika

News
Μηνύματα
13.754
Reaction score
12.823
Εξαιρουμένης της Pantoja, οι υπόλοιποι τι θέλουν στο νήμα "Να παρουσιάσω και γω ρε παιδιά τον χώρο μου και τα μηχανήματά μου";
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.316
Μηνύματα
2.858.291
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top