Τι είδαμε, τι θα δούμε



Kotsidis John

Photography
Moderator
Μηνύματα
13.842
Reaction score
34.081
True Story,


Μια πολυ ενδιαφερουσα μινι σειρα του νετφλιξ που στην αρχη δε μου κεντρισε το ενδιαφερον ιδιαιτερα αλλα Τελικα μου αρεσε πολυ οταν την ξεκινησα.
Κοινωνικο- περιπετεια- δραμα με πολυ καλους πρωταγωνιστες , εξαιρετικη παραγωγη που δε μοιαζει με ξεπετα του νετφιξ και αν κ πολυ απλο τελικα πολυ καλο στορυ και ροη που για ενα περιεργο λογο με κρατησε κ θελησα να το Δω ολόκληρο σε δύο μέρες.

μου αρεσε πολυ ,
Απο τις πολύ ωραίες σειρές που είδα τελευταία
7/10
 


Μηνύματα
1.243
Reaction score
1.871
Στην αρχή δεν φαινόταν κάτι σπουδαίο, όμως στην πορεία εξελίχθηκε καλά.. 6/10

View attachment 230962

8-) soundtrack
To ειδα κι εγω χθες. παρα πολυ καλο, και ευχαριστη εκπληξη. "διαφορετικη" ταινια που σε κραταει.

προσωπικα με κερδισε απο τη πρωτη σκηνη με τη φωτο στο criterion στο οποιο...

εχω παει!:redface:
 





n_olympios

Μαντιναδόρος!
Moderator
Μηνύματα
5.852
Reaction score
12.416
Είδες νέα ταινία; Πώς κι έτσι;

(αυθεντική απορία, όχι ειρωνικό σχόλιο)
 

Costas Coyias

Ημίθεος
Administrator
Μηνύματα
25.049
Reaction score
20.456
Εντάξει, δεν είναι όλο το Χόλιγουντ για πέταμα. Αλλά δυόμιση ώρες, βαρέθηκα. Φλύαρος ο Σκοττ - που δεν μου άρεσε ποτέ και ιδιαίτερα. Και γέρασε κιόλας...
 

Μηνύματα
5.280
Reaction score
6.428
Tαινια εποχης που δεν εχει ομως τελικα πρωταγωνιστη τις μαχες...με βαρια καρδια την ξεκινησα...
Εχει ομως το στοιχειο της κλιμακωσης και πραγματευεται ενα συνηθες κοινωνικο φαινομενο εποχης , αντιλαμβανεσαι ,οτι του τι μπορει να συνεβει αφηνεται στη αυτοκριτικη του θεατη του σημερα ..... (εδω να δεις εκπληξεις.. :whistling:)
Επισης δωθηκε μια εικονα της ιεραρχιας και των μεταξυ τους σχεσεων , τις δεισιδαιμονιες της εποχης οπως και οποιας υποτιπωδες δικαστικης διαδικασιας...
Οποτε....Σεναριο, σκηνοθεσια,καστ,σαουντρακ.
Η εγω διεκρινα παρα πολλα η εχω Φωσκολικη φαντασια...8/10 απο μενα🥰
 



abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.386
Reaction score
93.958
 

xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.626
Reaction score
83.105

Μηνύματα
5.280
Reaction score
6.428
A Call to Spy (2019) 6,0/10 αναμενωμενη χωρις σεναριακες εκπληξεις και δυστυχως χωρις να μου περασει το φοβο/αγωνια της εποχης .
Σεναριο,σκηνοθεσια,καστ,σαουντρακ.
 





Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.093
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top