Ο κακός μας ο καιρός



abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.388
Reaction score
93.965
Εγώ του τα λέω..... Να τον πάμε στο Δελφινάριο να chεsτοuμe στο ταλιρο.... Δε θέλει.... :tongue:
Ο φίλος Dretman πάντως είναι πιο έξυπνος.

Ξεγελάει το ΑΙ με τα ποστ του!

Να γιατί δεν του τα σβήνει. :biggrin:
 




Μηνύματα
14.868
Reaction score
20.413
Ρε συ @alexis μεταξύ cross climate 2 και good year που έχεις έχουμε άποψη;
Έχω cross climate + στο cx7 και ψάχνω για το Vitara. Το Michelin στη ζέστη είναι όσο καλό πρέπει και στο χιόνι πέρσυ ανεβοκατεβαινα σε όλο τον Παπάγο που ήταν λίγο πολύ όπως φέτος.
 

alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
14.399
Reaction score
27.687
Ρε συ @alexis μεταξύ cross climate 2 και good year που έχεις έχουμε άποψη;
Έχω cross climate + στο cx7 και ψάχνω για το Vitara. Το Michelin στη ζέστη είναι όσο καλό πρέπει και στο χιόνι πέρσυ ανεβοκατεβαινα σε όλο τον Παπάγο που ήταν λίγο πολύ όπως φέτος.
Μέχρι στιγμής τα βλέπω ίδια. Τα Goodyear τα έβαλα τον Οκτώβριο και είναι τα πρώτα χιόνια που πατάει.
Και στα tests στο εξωτερικό και τα δύο τα βγάζουν top και ακολουθεί το Bridgestone.

Βέβαια σήμερα για να κατέβω Ανάβυσσο επειδή πρέπει να κατέβω 170m σε 3 χλμ κατηφόρα με στροφές έβαλα αλυσίδες.
Βγήκα στην κατηφόρα στο σπίτι μου και έφαγα μια ωραία τούμπα. Καθαροί οι δρόμοι αλλά γυαλί. Και με τα Michelin έβαζα.
 


xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.627
Reaction score
83.106
Κλειστά και αύριο τα σχολεία.
Με τηλεκπαίδευση.

Για την ακρίβεια:

Η απόφαση για την τηλεκπαιδευση -που προϋποθέτει ότι δεν θα κηρυχθεί νέα αργία για το δημόσιο αύριο- αναμένεται να ανακοινωθεί αμέσως μετά το υπουργικό συμβούλιο.
 
Last edited:




Μηνύματα
16.478
Reaction score
30.451

Σκληρή κριτική από τον Άδωνη....!

(Το 2017 ...στους Συριζαιους που τότε κυβερνούσαν...οι οποίοι τώρα κάνουν σκληρή κριτική σαν αντιπολίτευση... αλλά κάποιοι περιμένουν σωτηρία από τις εναλλαγές στην αστική διαχείριση..)
 

xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.627
Reaction score
83.106
 

Μηνύματα
16.478
Reaction score
30.451
Καλά ,οι Τούρκοι θα το περάσουν πιο δύσκολα από εμάς , γιατί δεν έχουνε ραφαλ!
 


wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.867
Reaction score
20.360
Ευτυχώς, πάντως, που εδώ δεν μας "έπιασε" η "Ελπίδα" full force. OK, έχει χαμηλές θερμοκρασίες για την εποχή (στα υψηλότερα ορεινά, τη νύχτα, η θερμοκρασία κυμαίνεται μεταξύ -9 και -5, τις τελευταίες 2-3 νύχτες), αρκετές βροχές - δυνατές σε ένταση και μεγάλες σε διάρκεια (ευτυχώς, να λέμε, για να μαζέψουν νερό τα φράγματα) - αλλά πέραν τούτων, ουδέν. Ευτυχώς.
 

billpeppas

A/V "Επαγγελματίας"
Μηνύματα
2.450
Reaction score
5.549
Και τώρα η πολυπόθητη λύση.
Πώς λύνει η ΝΔ τα προβλήματα ?

Πυρκαγιές ? Φύγετε και αφήστε να κάψει μέχρι να σβήσει μόνη της.
Πλυμμήρες ? Φορέστε σωσίβιο, και κάπου θα σας ξεβράσει.
Σεισμοί ? Θα σας δώσουμε επιδότηση μια πενταροδεκάρα για να πάρετε container να ζήσετε την υπόλοιπη ζωή σας.
Χιόνια ? Εμπρός καλέ μου ήλιε, ήλιε του ΠΑΣΟΚ ήλιε πράσινε, λιώσε χιόνια και πάγους.

:D

υ.γ. 20 τόνους αλάτι έλεγαν... στην περιοχή μου ο τιτανοτεράστιος δήμαρχος έχει κάνει θαύματα.... μέχρι και το αλάτι έφαγε :D
Θα έχουμε ακόμα 4-5 μέρες δωρεάν πρόσβαση στο παγοδρόμιο του Δήμου Διονύσου.
 



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.311
Μηνύματα
2.858.166
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top