Samsung S21 Plus 5G 256GB, Handsfree αγορά

hawkwind78

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
2.968
Reaction score
2.905
Καλημέρα φίλοι μου.

Στην εταιρεία αποφάσισαν να μας αναβαθμίσουν τα κινητά και επειδή είμαστε λίγοι μας πήραν premium κινητά το συγκεκριμένο του τίτλου. Επειδή μιλάω και ακουω αρκετά μουσική από το κινητό όπως και παρακολουθώ και εκπαιδευσεις on the go θέλω να αγοράσω ενα value for money Bluetooth hands free με δυο ακουστικά. Δυστυχώς το συγκεκριμένο κινητό δεν έχει jack οπότε το bt είναι μονόδρομος. Ανώτερη τιμή τα 60 ευρώ. Τι λετε υπάρχει κάτι που να αξιζει; Από ότι βλέπω έχει και καλο dac το συγκεκριμένο 32/384.
 

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.346
Reaction score
74.444
Έχει το Ντολμαδάκι τα Samsung και είναι ενθουσιασμένη. Είναι όμως ακριβότερα νομίζω.
 

hawkwind78

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
2.968
Reaction score
2.905
Κρατιούνται στο αυτί η μετά από πολυ χρήση βγαίνουν; Λόγω δουλειάς πρεπει να τα έχω συνέχεια στο αυτί.
 

symos

You're not worthy!
Μηνύματα
2.957
Reaction score
6.679
Δυστυχώς το συγκεκριμένο κινητό δεν έχει jack οπότε το bt είναι μονόδρομος
Μονόδρομος γιατί;

Υπάρχουν αντάπτορες usb προς jack. Προκύπτει βέβαια ένα θέμα με τη φόρτιση, αλλά κι αυτό λύνεται. Είτε με ασύρματη φόρτιση, είτε με αντάπτορες που έχουν και usb, απλά είναι ελαφρώς μεγαλύτεροι.

Δεν λέω να μην πάρεις bluetooth αν σε βολεύουν, αλλά πάντως δεν είναι μονόδρομος.

Από ότι βλέπω έχει και καλο dac το συγκεκριμένο 32/384.
Αν πάρεις bluetooth, τότε το DAC του κινητού δεν θα παίζει κανένα ρόλο.
 

hawkwind78

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
2.968
Reaction score
2.905
Μονόδρομος γιατί;

Υπάρχουν αντάπτορες usb προς jack. Προκύπτει βέβαια ένα θέμα με τη φόρτιση, αλλά κι αυτό λύνεται. Είτε με ασύρματη φόρτιση, είτε με αντάπτορες που έχουν και usb, απλά είναι ελαφρώς μεγαλύτεροι.

Δεν λέω να μην πάρεις bluetooth αν σε βολεύουν, αλλά πάντως δεν είναι μονόδρομος.
Δεν θα φορτίζεται και συνέχεια. Θα το ψάξω να δω. Είδα επίσης ότι περνει ακουστικά με USB c port. Υπάρχουν τέτοια;
 



Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.087
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top