Οι τιμες (κυριως) των hi end συσκευων θα ανεβουν καθετα... Πολλες εταιρειες θα κλεισουν!

mouseslept

Buckalis Επαγγελματίας
Μηνύματα
425
Reaction score
343
2,5 φορες επαν το αλουμινιο... Τρεις φορες ο χαλκος, υπερδιπλασια τιμη για τον φωσφορουχο μπρουτζο...

Οι τιμες στις ηλεκτρονικες συσκευες που χρισιμοποιουν πανακριβα σασι (μοιραια) θα εκτοξευτουν... Τα Πικαπ και οι βραχιονες θα γινουν απλησιαστα... Πολλες εταιρειες θα κλεισουν!

Οποιος μπορει και αγοραζει τωρα, θα αποδειχθει ο πιο κερδισμενος στο μελλον.
 



mouseslept

Buckalis Επαγγελματίας
Μηνύματα
425
Reaction score
343
Θαυμάσια νέα για τους χαϊεντάδες: όσο πιο ακριβά, τόσο πιο ελκυστικά!
Oι "χαιενταδες" που λες φιλε μου, δεν εχουν το προβλημα... Εχουν ηδη hiend... Οι υπολοιποι εχουν το προβλημα που δεν θα μπορουν να αναβαθμιστουν...
 



gonis

Luger
Μηνύματα
4.206
Reaction score
11.481
Με διψήφιο πληθωρισμό μη κρατάτε λεφτά στη κρυψωνα:p
Ψωνηστε μηχανηματα για επένδυση!Αν βέβαια οι εταιρείες που επιλέξετε κλείσουν,συμφωνα με την εκτίμηση του νηματοθετη,τον ήπιατε:(
 

Μηνύματα
1.665
Reaction score
1.501
Νομίζω το σοκ θα έρθει στα "μικρομεσαια". Τα hiend είναι τόσο υπερκοστολογημενα που η αύξηση των πρώτων υλών μπορεί ακόμα και να απορροφηθεί από την αλυσίδα παραγωγού και πωλητή. Άλλο το αν θα γίνει τελικά κάτι τέτοιο βέβαια.
 

mouseslept

Buckalis Επαγγελματίας
Μηνύματα
425
Reaction score
343
Με διψήφιο πληθωρισμό μη κρατάτε λεφτά στη κρυψωνα:p
Ψωνηστε μηχανηματα για επένδυση!Αν βέβαια οι εταιρείες που επιλέξετε κλείσουν,συμφωνα με την εκτίμηση του νηματοθετη,τον ήπιατε:(
Aκριβως ετσι... Αφενως "λεφτα στην κρυψωνα" με πληθωρισμο ειναι αυτοκτονια, αφετερου οι διαχρoνικες εταιριες εχουν καθιερωσει την θεση τους στην αγορα για καποιο (πολυ σοβαρο) λογο... Να μην ξεχναμε οτι ειναι η ιδια η αγορα που τις καθιερωσε και εξασφαλισε το μελλον τους...
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.637
Reaction score
77.058
2,5 φορες επαν το αλουμινιο... Τρεις φορες ο χαλκος, υπερδιπλασια τιμη για τον φωσφορουχο μπρουτζο...

Οι τιμες στις ηλεκτρονικες συσκευες που χρισιμοποιουν πανακριβα σασι (μοιραια) θα εκτοξευτουν... Τα Πικαπ και οι βραχιονες θα γινουν απλησιαστα... Πολλες εταιρειες θα κλεισουν!

Οποιος μπορει και αγοραζει τωρα, θα αποδειχθει ο πιο κερδισμενος στο μελλον.
ντε και καλά πρέπει να αγοράσει στέρεα?
ας πάρει αλουμίνια, χαλκούς και φωσφορούχους μπρούτζους(τιστονπτσείναιαυτό?:o)
 

gid

Μηνύματα
7.318
Reaction score
8.541
Oι "χαιενταδες" που λες φιλε μου, δεν εχουν το προβλημα... Εχουν ηδη hiend... Οι υπολοιποι εχουν το προβλημα που δεν θα μπορουν να αναβαθμιστουν...
ΟΙ χαϊεντάδες φίλε μου, διαρκώς αναβαθμίζουν. Και επαναλαμβάνω, δεν είναι πρόβλημα γι' αυτούς οι υψηλές τιμές. Το αντίθετο. ;)
 

mouseslept

Buckalis Επαγγελματίας
Μηνύματα
425
Reaction score
343
Νομίζω το σοκ θα έρθει στα "μικρομεσαια". Τα hiend είναι τόσο υπερκοστολογημενα που η αύξηση των πρώτων υλών μπορεί ακόμα και να απορροφηθεί από την αλυσίδα παραγωγού και πωλητή. Άλλο το αν θα γίνει τελικά κάτι τέτοιο βέβαια.
Δεν συμφωνω σε αυτο... Εγω νομιζω πως οτιδηποτε "μη καθιερωμενο" θα υποστει το σοκ... Πολλες εταιρειες θα κλεισουν...
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.637
Reaction score
77.058
Aκριβως ετσι... Αφενως "λεφτα στην κρυψωνα" με πληθωρισμο ειναι αυτοκτονια, αφετερου οι διαχρoνικες εταιριες εχουν καθιερωσει την θεση τους στην αγορα για καποιο (πολυ σοβαρο) λογο... Να μην ξεχναμε οτι ειναι η ιδια η αγορα που τις καθιερωσε και εξασφαλισε το μελλον τους...
ε και συ μην τα πουλάς καλέ από τώρα...κάνε HOLD για μετά που θα ανέβει και το Bitcoin :roflmao:
 

mouseslept

Buckalis Επαγγελματίας
Μηνύματα
425
Reaction score
343
ΟΙ χαϊεντάδες φίλε μου, διαρκώς αναβαθμίζουν. Και επαναλαμβάνω, δεν είναι πρόβλημα γι' αυτούς οι υψηλές τιμές. Το αντίθετο. ;)
Ποιος σου το ειπε αυτο? Εγω ξερω "χαιενταδες που δεν εχουν αλλαξει τιποτα για περισσοτερο απο 15 χρονια..... Στο 2ο η 3ο η και ποιο κατω συστημα τους μπορει να αναβαθμιζουν...
ε και συ μην τα πουλάς καλέ από τώρα...κάνε HOLD για μετά που θα ανέβει και το Bitcoin :roflmao:
Εγω δεν πουλαω τιποτε φιλε μου... Μονον αναβαθμιζω τα ηδη υπαρχοντα...
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.637
Reaction score
77.058
Ποιος σου το ειπε αυτο? Εγω ξερω "χαιενταδες που δεν εχουν αλλαξει τιποτα για περισσοτερο απο 15 χρονια..... Στο 2ο η 3ο η και ποιο κατω συστημα τους μπορει να αναβαθμιζουν...
μπα μην τους πιστεύεις
σου πουλάνε παπά...
το παίζουν καημένοι και αγοράζουν από αλλού :laugh:
 

gid

Μηνύματα
7.318
Reaction score
8.541
Ποιος σου το ειπε αυτο? Εγω ξερω "χαιενταδες που δεν εχουν αλλαξει τιποτα για περισσοτερο απο 15 χρονια..... Στο 2ο η 3ο η και ποιο κατω συστημα τους μπορει να αναβαθμιζουν...
Για ψευτο-χαϊεντάδες πρόκειται....

Σταματάει ποτέ η Αναζήτηση του Τέλειου για τον σωστό τον Χαϊεντά;;;;

Άκου 15 χρόνια το ίδιο σύστημα.... Ντροπής πράματα....
 

mouseslept

Buckalis Επαγγελματίας
Μηνύματα
425
Reaction score
343
ε και συ μην τα πουλάς καλέ από τώρα...κάνε HOLD για μετά που θα ανέβει και το Bitcoin :roflmao:
Εγω δεν πουλαω τιποτε φιλε μου... Μονον αναβαθμιζω τα ηδη υπαρχοντα...
Για ψευτο-χαϊεντάδες πρόκειται....

Σταματάει ποτέ η Αναζήτηση του Τέλειου για τον σωστό τον Χαϊεντά;;;;

Άκου 15 χρόνια το ίδιο σύστημα.... Ντροπής πράματα....
Φιλε μου, απ οτι καταλαβα εσυ αποκαλεις "χαιενταδες" αυτους που εγω αποκαλω "ασχετους".... Υπαρχουν συστηματα (και στην χωρα μας) που οταν τα ακουσεις θα πεις ¨εδω τελειωνεις"... Απλα δεν ειχες ποτε την ευκαιρια να ακουσεις ενα τετοιο, ενω εγω αντιθετα...
 


mouseslept

Buckalis Επαγγελματίας
Μηνύματα
425
Reaction score
343
και οι 15 αγγελίες που έχεις από τα υπάρχοντα τι είναι?
Αναβαθμισεις... και δεν ειναι 15... τα περισοτερα πουλιωνται (εκτος ΑV forum βεβαια) αμεσως η σχεδον... Οποτε τα πιο πολλα εχουν πουληθει...
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.637
Reaction score
77.058
Αναβαθμισεις... και δεν ειναι 15... τα περισοτερα πουλιωνται (εκτος ΑV forum βεβαια) αμεσως η σχεδον... Οποτε τα πιο πολλα εχουν πουληθει...
άρα εφόσον πουλάς

τότε γιατί λες
Εγω δεν πουλαω τιποτε φιλε μου... Μονον αναβαθμιζω τα ηδη υπαρχοντα...
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • loggeo
    Projectors

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.313
Μηνύματα
2.858.211
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top