Eλληνικος θριαμβος στην εκθεση του Μοναχου

gid

Μηνύματα
7.389
Reaction score
8.623
Μου φαίνεται πως όσο ήταν να γελάσουμε με δαύτον, γελάσαμε....
 

mouseslept

Buckalis Επαγγελματίας
Μηνύματα
425
Reaction score
343
Οπως εχει γραψει σε αλλο forum το φιλαρακι μου που δουλευει για το Parttime Audiophile που μιλησε με τον αγαπημενο σου Marc Philips:

"Και από το περιοδικό ο Μαρκ μου είπε ακριβώς τα ίδια, πως το Wadax έπαιζε πολύ καλύτερα από το Κρόνος. Και δεν αμφιβάλλω καθόλου, σίγουρα θα παίζει πολύ καλά, εξαιρετικά, θεσπέσια. Αλλά δεν αξίζει ούτε 10Κ, πόσο μάλλον 70Κ. DAC που κοστίζει όσο μια Porsche και server όσο μια Mercedes, ένας βραχίονας που πριν 10 χρονια θα ήταν στα 3Κ ευρώ και τώρα ζητάει 52Κ, ένα Technics επανω σε πλινθο στα 200Κ; Έχει χαθεί το μέτρο και ο κάθε @@ρας ζητάει ότι του κατεβάσει ή κούτρα του για να εντυπωσιάσει τον εκάστοτε πικραμενο Ασιάτη πελατακο. Προφανώς αφού κάποιοι τους τα δίνουν καλά κάνουν και τα παίρνουν αλλά η γελοιότητα έχει ξεπεράσει κάθε λογική."

Συμφωνω με την καθε λεξη.

Kαταλαβαινεις ποσο βλακας φαινεσαι, ετσι?
Σταματα τους χαρακτηρισμους βλακα! Σε κανουν να φαινεσαι ακομα ποιο γελοιος απο οτι εισαι ενω εσυ νομοζεις οτι ανεβαινεις σαν παγωνι στους ασχετους εδω μεσα....

Δηλ... δεν στο ειπε ο Γερμανος αντιπροσωπος. ουτε ο Μενιος, ουτε ο Δημος (για να γλιτωσεις την αγωγη) αλλα.... ο (ψαξε βρεστον) Μαρκ.... Ξερεις ποσους γελοιους σαν και εσενα εχω δει? Το εχω ξαναπει αυτο.... Οταν εσυ πηγαινες, εγω δεν ερχομουν... ξαναρχομουν!

Καταλαβες τωρα?
 



daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.833
Reaction score
77.398
Εγώ!!

Αγαπητέ νηματοθετη, θα ήθελα να σε κάνω μια προσωπική ερώτηση, για εμένα έχει μεγάλη σημασία, μπορείς να απαντήσεις δημόσια ή με pm.
Απο τη απάντηση θα εξαρτηθούν πολλά... Σκέψου πως μπορείς να έχεις ένα σύμμαχο στη τρέλα που βαράς!
Οι μπάμιες σου αρέσουν???
εσύ αμαρτωλό τέκνον μου έχεις πολύ δρομο μπροστά σου....
για αρχή χρειάζεσαι 40 ημερες νηστεία από μπάμιες και μετά να διαβαστείς, να εξομολογηθείς και να κοινωνήσεις με μπριζόλα αντι για άρτο
 

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.550
Reaction score
37.786
@bretsos Ποτε να ερθω για φαγητο ?? εχω τουρνουα μπασκετ σε 10 μερες - μην ανοιγω θεμα. Πρεπει να αποκτησω αρχικα υποσταση (σωμα) και αντοχη γυρω στα 3-4 δεκαλεπτα με διαλειμμα x 3-4 αγωνες-αν δεν αποκλειστουμε απο τον πρωτο (μολις εχω πληρη εικονα τις διαρκειας των ημιχρονων κοκ θα ενημερωσω) . Τι μπορει να γινει στη περιπτωση μου????? αν δεν υπαρχει θελω να μου το πεις, και να μου βρεις και καμμια δικαιολογια που μπορει να πχιασει.. 🐒
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.209
Reaction score
41.795
εσύ αμαρτωλό τέκνον μου έχεις πολύ δρομο μπροστά σου....
για αρχή χρειάζεσαι 40 ημερες νηστεία από μπάμιες και μετά να διαβαστείς, να εξομολογηθείς και να κοινωνήσεις με μπριζόλα αντι για άρτο
Άσε με ρε να κάνω παιχνίδι, ξέρεις πόσους τέτοιους έχω στρώσει, έχω αποτελεσματική μέθοδο και υπομονή.
Όταν όμως και αυτή εξαντλείται τους πνίγω στον ασβέστη και έτσι σβήνω τα όποια ενοχοποιητικα στοιχεία....
 

exile

Videocameras
Μηνύματα
6.052
Reaction score
4.345
εσύ αμαρτωλό τέκνον μου έχεις πολύ δρομο μπροστά σου....
για αρχή χρειάζεσαι 40 ημερες νηστεία από μπάμιες και μετά να διαβαστείς, να εξομολογηθείς και να κοινωνήσεις με μπριζόλα αντι για άρτο
Πρός τί ο γέλωτας αγαπητέ εν Χριστώ αδελφέ;;;
Λίγο λιβάνι δεν θα έκανε κακό στις ..."σελίδες"...

@bretsos Ποτε να ερθω για φαγητο ?? εχω τουρνουα μπασκετ σε 10 μερες - μην ανοιγω θεμα. Πρεπει να αποκτησω αρχικα υποσταση (σωμα) και αντοχη γυρω στα 3-4 δεκαλεπτα με διαλειμμα x 3-4 αγωνες-αν δεν αποκλειστουμε απο τον πρωτο (μολις εχω πληρη εικονα τις διαρκειας των ημιχρονων κοκ θα ενημερωσω) . Τι μπορει να γινει στη περιπτωση μου????? αν δεν υπαρχει θελω να μου το πεις, και να μου βρεις και καμμια δικαιολογια που μπορει να πχιασει.. 🐒
Μην απογοητεύεσαι αγαπητέ...
Η προσπάθεια μετράει...

 
Last edited:

Μηνύματα
1.572
Reaction score
645
Σταματα τους χαρακτηρισμους βλακα! Σε κανουν να φαινεσαι ακομα ποιο γελοιος απο οτι εισαι ενω εσυ νομοζεις οτι ανεβαινεις σαν παγωνι στους ασχετους εδω μεσα....

Δηλ... δεν στο ειπε ο Γερμανος αντιπροσωπος. ουτε ο Μενιος, ουτε ο Δημος (για να γλιτωσεις την αγωγη) αλλα.... ο (ψαξε βρεστον) Μαρκ.... Ξερεις ποσους γελοιους σαν και εσενα εχω δει? Το εχω ξαναπει αυτο.... Οταν εσυ πηγαινες, εγω δεν ερχομουν... ξαναρχομουν!

Καταλαβες τωρα?
Χαζουλη δε μου το ειπε ο Μάρκ. Αλλος μου το ειπε….

Εισαι πολυ χαζός τελικα…. Πραγματικα ομως… Σχεδόν ΑΜΕΑ….
 


vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.725
Reaction score
7.505
Σταματα τους χαρακτηρισμους βλακα! Σε κανουν να φαινεσαι ακομα ποιο γελοιος απο οτι εισαι ενω εσυ νομοζεις οτι ανεβαινεις σαν παγωνι στους ασχετους εδω μεσα....

Δηλ... δεν στο ειπε ο Γερμανος αντιπροσωπος. ουτε ο Μενιος, ουτε ο Δημος (για να γλιτωσεις την αγωγη) αλλα.... ο (ψαξε βρεστον) Μαρκ.... Ξερεις ποσους γελοιους σαν και εσενα εχω δει? Το εχω ξαναπει αυτο.... Οταν εσυ πηγαινες, εγω δεν ερχομουν... ξαναρχομουν!

Καταλαβες τωρα?
Δε μου λες ρε παλλικαρι....εισαι πραγματι επαγγελματιας ?Με τοσο κολλημενο μυαλο πουλας προιοντα?

Εχεις μπει εδω μεσα με ενα υφακι δεκα καρδιναλλιων αναιρεις τους παντες βριζεις ,υποτιμας την νοημοσυνη πολλων με τα ηλιθια παπατζηλικια σου ,θες να το παιξεις γνωστης ενω το μονο που κανεις ειναι να αυτοξεφτυλιζεσαι και το κυριοτερο να μας τα κανεις τσουρεκια με τo τι αρεσει η πως ακουει ο Marc Phillips...!
.Εσυ με του συγκεκριμενου κυριου τα αυτια ακους η με τα δικας σου αραγε ?

8 φορες εχω παει στο Μοναχο αγαπημενε και εχω αναρτησει εκατονταδες φωτογραφιες τοσες φορες ετσι για την κουβεντα με τους φιλους εδω και πολλες πολλες πολλες φορες τα πικαπια εφαγαν φαπες απο τα ψηφιακα (και γιατι οχι αλλωστε?) και ερχεσαι με μια απιστευτη στενομυαλη εμμονη να πεις οτι τα πικαπ πατανε τα ψηφιακα που εσυ ο χρυσαυτιας το καταλαβαινεις ενω εμεις οι απλοι αυτιαδες δεν εχουμε σωστη κριση η μαλλον δεν ξερουμε να αακουμε......ζεις στο τωρα ηθελα ναξερα?

Φυγε μονος σου ρε συ με το κεφαλι ψηλα.....ειδικα αν εισαι οπως λες επαγγελματιας και μαθευτει ποιος εισαι θα γινεις ρομπα ξεκουμπωτη και θα ειναι εις βαρος της επαγγελματικης σου ιδιοτητας !
Φυγε και ασε εμας τους κουφους να κρινουμε αν το Kronos τα παταει ολα....φυγε βρε και μην περιμενεις το BAN που απορω γιατι δεν το εχεις εισπραξει ακομα......φυγε σου λεω να μας λυτρωσεις.....
 
Last edited:

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.209
Reaction score
41.795
@bretsos Ποτε να ερθω για φαγητο ?? εχω τουρνουα μπασκετ σε 10 μερες - μην ανοιγω θεμα. Πρεπει να αποκτησω αρχικα υποσταση (σωμα) και αντοχη γυρω στα 3-4 δεκαλεπτα με διαλειμμα x 3-4 αγωνες-αν δεν αποκλειστουμε απο τον πρωτο (μολις εχω πληρη εικονα τις διαρκειας των ημιχρονων κοκ θα ενημερωσω) . Τι μπορει να γινει στη περιπτωση μου????? αν δεν υπαρχει θελω να μου το πεις, και να μου βρεις και καμμια δικαιολογια που μπορει να πχιασει.. 🐒
Υπάρχουν δύο μόνο τρόποι να το καταφέρουμε σε 10 μέρες. Ο ένας είναι σαν τίποτα να μην είναι θαύμα. Ο άλλος είναι σαν όλα να είναι ένα θαύμα.
Άρον τον κράβαττόν σου και περιπάτει τρώγοντας ποιοτική μπάμια :biggrin:
 

Μηνύματα
12.849
Reaction score
10.064
Ηρέμησε ρε συ Βλάση. Δεν χρειάζεται να χαλιόμαστε για τα παλιοστέρεα! (Χαχα, σου το φύλαγα, ξέρεις εσύ, από παλιές εποχές που το έλεγες συχνά! ❤)
 

vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.725
Reaction score
7.505
Υπάρχουν δύο μόνο τρόποι να το καταφέρουμε σε 10 μέρες. Ο ένας είναι σαν τίποτα να μην είναι θαύμα. Ο άλλος είναι σαν όλα να είναι ένα θαύμα.
Άρον τον κράβαττόν σου και περιπάτει τρώγοντας ποιοτική μπάμια :biggrin:
Ξεκινα τα φασολακια......νομιζω οτι σε πειραζουν οι μπαμιες φιλος ειδικα οι κοντες οι ακουρευτες !!!!!!!:D:D:D:p:p:p
Ηρέμησε ρε συ Βλάση. Δεν χρειάζεται να χαλιόμαστε για τα παλιοστέρεα! (Χαχα, σου το φύλαγα, ξέρεις εσύ, από παλιές εποχές που το έλεγες συχνά! ❤)
Ενα δικιο τοχεις οτι ταλεγα αλλα ειναι φορες που αναρωτιεσαι τι υπαρχει εκει εξω και λυγιζεις βρε παιδι.....δεν το αντεχεις ρε γαμωτο....σε πνιγει το αδικο το δικιο ενα πραμα και ξαμολιεσαι....
 



Μηνύματα
27.202
Reaction score
25.175
Γιατί ? εκεί δεν ήταν και τον σουτάρανε εδώ?
Πρίν τον σουτάρουμε εμείς δίπλα , πριν μας έρθει πα΄λι από όπου ήρθε.
 

mouseslept

Buckalis Επαγγελματίας
Μηνύματα
425
Reaction score
343
Χαζουλη δε μου το ειπε ο Μάρκ. Αλλος μου το ειπε….

Εισαι πολυ χαζός τελικα…. Πραγματικα ομως… Σχεδόν ΑΜΕΑ….


Δηλαδη, εκτος απο τον αντιπροσωπο, τον Louis, τον Mενιο, τον Δημο, τον Philips (που ελειπε μαζι με τον Μαρκ (????) την τριτη μερα) υπηρχεi κι αλλος insider? Mηπως ρωτησες τον εκπροσωπο του ψηφιακου "γιατι δεν παιζουν αυτο?" και σου παινεψε το σπιτι του για να μην τον πλακωσει? Αλλος "insider" δεν υπαρχει... υπαρχει?

Στο ξαναπα πριν... "οταν εσυ πηγαινες, εγω δεν ερχομουν.... ξαναρχομουν!
 

exile

Videocameras
Μηνύματα
6.052
Reaction score
4.345
Δε μου λες ρε παλλικαρι....εισαι πραγματι επαγγελματιας ?Με τοσο κολλημενο μυαλο πουλας προιοντα?

Εχεις μπει εδω μεσα με ενα υφακι δεκα καρδιναλλιων αναιρεις τους παντες βριζεις ,υποτιμας την νοημοσυνη πολλων με τα ηλιθια παπατζηλικια σου ,θες να το παιξεις γνωστης ενω το μονο που κανεις ειναι να αυτοξεφτυλιζεσαι και το κυριοτερο να μας τα κανεις τσουρεκια με τo τι αρεσει η πως ακουει ο Marc Phillips...!
.Εσυ με του συγκεκριμενου κυριου τα αυτια ακους η με τα δικας σου αραγε ?

8 φορες εχω παει στο Μοναχο αγαπημενε και εχω αναρτησει εκατονταδες φωτογραφιες τοσες φορες ετσι για την κουβεντα με τους φιλους εδω και πολλες πολλες πολλες φορες τα πικαπια εφαγαν φαπες απο τα ψηφιακα (και γιατι οχι αλλωστε?) και ερχεσαι με μια απιστευτη στενομυαλη εμμονη να πεις οτι τα πικαπ πατανε τα ψηφιακα που εσυ ο χρυσαυτιας το καταλαβαινεις ενω εμεις οι απλοι αυτιαδες δεν εχουμε σωστη κριση η μαλλον δεν ξερουμε να αακουμε......ζεις στο τωρα ηθελα ναξερα?

Φυγε μονος σου ρε συ με το κεφαλι ψηλα.....ειδικα αν εισαι οπως λες επαγγελματιας και μαθευτει ποιος εισαι θα γινεις ρομπα ξεκουμπωτη και θα ειναι εις βαρος της επαγγελματικης σου ιδιοτητας !
Φυγε και ασε εμας τους κουφους να κρινουμε αν το Kronos τα παταει ολα....φυγε βρε και μην περιμενεις το BAN που απορω γιατι δεν το εχεις εισπραξει ακομα......φυγε σου λεω να μας λυτρωσεις.....
Ψυχραιμία αγαπητέ ...

Άλλωστε εμείς οι...καταυλακιωτες:sneaky: καμαρώνουμε για την ευγενική μας καταγωγή ,γλώσσα ,κλπ...:biggrin:

Ας ηρεμήσουμε απολαμβάνοντας ενα στιγμιότυπο τυχαίο για όλους τους ..."αλλους"...ζουλιάρηδες...:tongue:


 



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.595
Μηνύματα
2.865.277
Members
37.934
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top