Eλληνικος θριαμβος στην εκθεση του Μοναχου




PURETONE

Ένα σκέτο "Π"
Μηνύματα
3.428
Reaction score
4.013
ΕΧΕΙ! απλώς είναι στημένη κατά το ήμισυ...

Υ.Γ.: Πού χάθηκες εσύ, ρε;:)
Σε περιμενω υπομονετικα για να τη στησουμε κατα το 70% ............. :laugh:
 


wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.996
Reaction score
20.525
Σε περιμενω υπομονετικα για να τη στησουμε κατα το 70% ............. :laugh:
Όχι ρε, ΟΚ, το 'χω με το στήσιμο, χρόνο δεν έχω!:headbang:

Θα σε χρειαστώ για τα καλώδια, ξέρεις εσύ!;) :laugh:
 



Μηνύματα
12.583
Reaction score
14.716
Μαϊμού είναι, ό,τι θέλει κάνει!

Και μοιράζει και λίγη ευλογιά (ή ευλογία; :biggrin: )άμα λάχει να 'ούμε!
Πρώτη φορά ακούω punk να αθλείται. Μόνο κάτι Αμερικάνους πάνκ εχω δεί να κάνουν τέτοια ατοπήματα. :D
 

Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
27.434
Reaction score
79.818
Μας τα έκαναν τσουρέκια τόσους μήνες οι γνωστοί, “θα δείτε στο Μόναχο, εκεί ξέρουν, hi end” κτλ κτλ
Και έρχεται το Μόναχο, και οι καλύτερες αίθουσες ψηφίζονται αυτές που έχουν δυο σαμπ.:roflmao:
Οπως σας λέμε εδώ και χρόνια και δεν καταλαβαίνετε. Καταλάβατε τώρα; Οέο;
Και με την ευκαιρία:
Μπουκάλι, όπως αποδεικνύεται όταν εσυ πήγαινες εμείς ερχόμασταν.
:p
Ρε μπας και μας δίνουν μίζες και οι Γερμανοί;
 

Μηνύματα
12.583
Reaction score
14.716
Ο σκοπός μιας έκθεσης είναι να εδραιωθεί μια εταρία στην συνείδηση του κόσμου, να γίνει γνωστή σε περισσότερο κόσμο, να κλείσει παραγγελίες, να βρεί αντιπροσώπους, να γραφτούν κάποια καλά ριβιούς κλπ.

Εαν τα πετυχαν αυτά, (σύμφωνα με πληροφορίες :)), το τι λέμε εμείς εδω δεν έχει καμία σημασία νομίζω.
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.985
Reaction score
77.731
Μας τα έκαναν τσουρέκια τόσους μήνες οι γνωστοί, “θα δείτε στο Μόναχο, εκεί ξέρουν, hi end” κτλ κτλ
Και έρχεται το Μόναχο, και οι καλύτερες αίθουσες ψηφίζονται αυτές που έχουν δυο σαμπ.:roflmao:
Οπως σας λέμε εδώ και χρόνια και δεν καταλαβαίνετε. Καταλάβατε τώρα; Οέο;
Και με την ευκαιρία:
Μπουκάλι, όπως αποδεικνύεται όταν εσυ πήγαινες εμείς ερχόμασταν.
:p
Ρε μπας και μας δίνουν μίζες και οι Γερμανοί;
είναι καθαρή αγραμματοσύνη να προσπαθούν οι γνωστοί να αποκόψουν από μια σωστή αναπαραγωγή έργου τη χρήση sub

έχουν γραφτεί εκατοντάδες αναλύσεις για τον τρόπο που συμπεριφέρονται οι χαμηλές συχνότητες σε έναν χώρο με τοιχωματικά όρια και βάσει αυτού γιατί ΔΕΝ μπορούν 2 ηχεία να τις αποδώσουν

οι μόνες σκέψεις που κάνω όταν βλέπω παρουσίαση ηχείων σε εκθέσεις από το 2015+ και μετά χωρίς συμπλήρωση σαμπ
είναι

1. ή ο έμπορος δεν γνωρίζει να τα ενσωματώσει σωστά και άρα θα πάει άκλαυτο το σαλόνι του
2. δεν εμπορεύεται τέτοια (ούτε οι συσκευές του διαθέτουν συνδέσεις για αυτά κ άρα θα αναγκαζόταν να καταφύγει σε κάποιο εξωτερικό μοντουλ που πάλι δεν εμπορεύεται) οπότε δεν χρειάζεται να τα διαφημίσει
3. θέλει να παρουσιάσει την επίδοση μόνο των ηχείων του και όχι σε συνδυασμό με σαμπ
4.είναι άσχετος με το αντικείμενο και έχει και αντίστοιχο πελατολόγιο
 

Μηνύματα
12.583
Reaction score
14.716
είναι καθαρή αγραμματοσύνη να προσπαθούν οι γνωστοί να αποκόψουν από μια σωστή αναπαραγωγή έργου τη χρήση sub

έχουν γραφτεί εκατοντάδες αναλύσεις για τον τρόπο που συμπεριφέρονται οι χαμηλές συχνότητες σε έναν χώρο με τοιχωματικά όρια και βάσει αυτού γιατί ΔΕΝ μπορούν 2 ηχεία να τις αποδώσουν

οι μόνες σκέψεις που κάνω όταν βλέπω παρουσίαση ηχείων σε εκθέσεις από το 2015+ και μετά χωρίς συμπλήρωση σαμπ
είναι

1. ή ο έμπορος δεν γνωρίζει να τα ενσωματώσει σωστά και άρα θα πάει άκλαυτο το σαλόνι του
2. δεν εμπορεύεται τέτοια (ούτε οι συσκευές του διαθέτουν συνδέσεις για αυτά κ άρα θα αναγκαζόταν να καταφύγει σε κάποιο εξωτερικό μοντουλ που πάλι δεν εμπορεύεται) οπότε δεν χρειάζεται να τα διαφημίσει
3. θέλει να παρουσιάσει την επίδοση μόνο των ηχείων του και όχι σε συνδυασμό με σαμπ
4.είναι άσχετος με το αντικείμενο και έχει και αντίστοιχο πελατολόγιο
Μου αρέσουν τα μαθηματικά μυαλά, που παραθέτουν πάντα όλες τις περιπτώσεις για μια κατάσταση, σε 1.2.3.4 ...
και όχι αποσπασματικά.

Είναι το πρώτο βήμα πάντα για την αλήθεια σε κάθε θέμα.
 




costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.457
Reaction score
125.953
Ο χώρος ναι, είναι ένα θέμα, αλλά με καλή θέληση και πονηρές επιλογές, ξεπερνιέται.

Δυστυχώς το 5 δε ξεπερνιέται. Η δυνατότητα μάθησης είναι αντιστρόφως ανάλογη της ηλικίας, με ελάχιστες εξαιρέσεις που απλώς επιβεβαιωνουν τον κανόνα.
 


dapost

Rehdeko & Harbeth lover
Μηνύματα
4.811
Reaction score
11.055
6. Δεν υπάρχει χώρος (σύν το 5 βέβαια χα χα).
Αυτό δεν ισχύει. Τα σαμπς κρύβονται εύκολα, δε χρειάζεται να είναι τέρατα και ελευθερώνουν χώρο για μικρότερους δορυφόρους. Όχι σαν τα κρονοσονικ.
 

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.622
Reaction score
38.049
εχω βαλει τη γραμματεα μου να τα γραπσει, και τα μπερδευει...
μπασκετ ηταν χτες - εκοπσα μια πασα ως αμυντικος (ο τιραμολας να πουμε) - και ειχαμε πλαγια προσκρουση του δαχτυλου με την μπαλα...με ταχυτητα ικανη να με βγαλει εκτος μαχης... οταν το παθαινα αυτο στο λυκειο, ουτε μελανιασμα ουτε πριξιμο.. :(
επι της ουσιας, μπαινω στο σχετικο ιατρειο...και ακολουθει ο διαλογος με τη κοκκινομαλλα :
-καλησπερα, εχουμε παγο ?
-οχι...
-ε τοτε βαλτο μου σκετο το ουισκι ...
-καθισε πρωτα..
-σωστα.. τι τροπους εχω...
(...)
 


Τελευταια Μηνυματα

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.665
Μηνύματα
2.871.352
Members
37.929
Νεότερο μέλος
axil
Top