Να παρουσιάσω και γω ρε παιδιά τον χώρο μου και τα μηχανήματά μου

Μηνύματα
27.206
Reaction score
25.180
Nai τέτοια λέγε του εσύ , να μας πρήζει μετά , με καθαρό ρεύμα και λοιπές π@π@ριές.
Δεν φτάνει που μας κουφαίνει με τα καβλώδια και τα βάρη που βάζει επάνω στα μηχανάκια του , τώρα θα έχουμε και αυτή την π@π@ριά , εκτός της πριβέ και θεμελειακής γειώσεως , που επίσης μας τα έχει κάνει τσουρέκια.
 

Μηνύματα
12.384
Reaction score
14.584
Ε, ναι για αυτό τα λέω χα χα. Να μην του μπάινετε του Κου Χρήστου γιατί θα σας πάρει ο διάολος χα χα.
 



christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.261
Reaction score
13.148
Κε Χρήστο άκου διαφορές, σε εγγραφή (στο τέλος του βίντεο) που κάνει με αυτό ON και OFF να πάθεις πλάκα.

Δεν είναι για μένα αυτό, να πετάξω την λάμπα πάνω, να αντέξει απο ότι υπολόγισα ούτε μια ώρα απο τις 6-8 που μπορεί. :D

Είναι και ακριβό (δεν ξέρω 15 Κ) αλλά δείξτο στον φίλο σου τον πρόεδρο , ίσως έχει χρήματα να το αγοράσει.


Για να μην σου μπαίνουν ότι το ρεύμα δεν παίζει ρόλο χα χα.

Και ο τύπος λέει ότι έχει ήδη , ειδικές γραμμές τραβηγμένες για ρεύμα στο στούντιο κλπ καλούδια. Μπορεί βέβαια να είναι ψέμματα το τέστ που κάνει, δεν τον ξέρουμε και απο χθές τον τύπο. Η εταιρία βέβαια που το παράγει και την έψαξα είναι πολύ αξιόλογη (όχι οντιοφιλ και έτσι), οι άνθρωποι το ξέρουν το "ρεύμα" και φτιάχνουν συστήματα αποθήκευσης ενέργειας για ανεμογεννήτριες κλπ. Να πάρει ο Αμίρ κάνενα για τέστ απο κανά πελάτη τους (οι εταιρίες δεν του δίνουν τίποτε) να το βγάλει άχρηστο και αυτό χα χα.

Είμαι στο χωριό με έχουν λιωσει τα χόρτα όταν γυρίσω στα Γιάννενα θα το;)
 

Μηνύματα
12.384
Reaction score
14.584
Μπορεί να είναι το 50 -60 % του performance (όπως λένε για την ηχητική περιποίηση), ποιός ξέρει ?

Επίσης το δικό μας σετάπιον, όχι του Προέδρου.
 

wnet

Nearfieldένιος
Μηνύματα
4.442
Reaction score
15.129
Μπορεί να είναι το 50 -60 % του performance (όπως λένε για την ηχητική περιποίηση), ποιός ξέρει ?

Επίσης το δικό μας σετάπιον, όχι του Προέδρου.
50-60% του performance είναι το ...ρεύμα;;;;
Ηχεία άλλαξες?????
Άλλαξε ηχεία και θα δεις!


:p :p :p
 

Μηνύματα
12.384
Reaction score
14.584
50-60% του performance είναι το ...ρεύμα;;;;
Ηχεία άλλαξες?????
Άλλαξε ηχεία και θα δεις!


:p :p :p
Είπα μπορεί, που να ξέρω ? Γιατί να αλλάξω ηχεία, αφου έκανα αμάν να τα βρώ να παίζουν όπως θέλω και σωστά. Μπορεί απλώς να θέλω να καλυτερέψω τον ήχο που ήδη έχω. Αυτή την δουλειά θα κάνουμε τώρα, θα αλλάζουμε συνέχεια , τι είμαστε οντιοφάλις ? :D

Άσε που για πολλοστη φορά το λέω για τον Πρόεδρο και όχι για εμάς. Επίσης για τους Αμερικάνους και Ευρωπαίους που έχουν ενα ετήσιο εισόδημα σαν το μιας ζωής δικό μας, δεν είναι τίποτε να το αγοράσουν, έτσι για την πλάκα τους.

Αλλά άστε τις υπεκφυγές όλοι και πείτε γιατί κάνει τέτοιες μεγάλες διαφορές που ακούσατε στο βίντεο. Τα άλλα είναι λόγια του αέρα. Γούστο του καθένα να τρωει τα χρήματα του όπως και όπου θέλει και θεωρεί ότι κάνει κάποια διαφορά. Δε νομίζω να σας ζήτησε κανένας συμβουλή. χα χα.
 


wnet

Nearfieldένιος
Μηνύματα
4.442
Reaction score
15.129
Μπορεί απλώς να θέλω να καλυτερέψω τον ήχο που ήδη έχω.
Μπορείς απλώς να το αγοράσεις αφού ακούς τρομερές διαφορές και σε συγκινεί!!!!

(δεν το είδα το βιδεο, όταν επιστρέψω σπίτι ... άντε να δω και γω τις ...τρομερές διαφορές ενός τύπου που παρουσιάζει μια συσκευή ονόματι stromtank σε ένα κανάλι που ...τι σύμπτωση! λέγεται stromtank germany !!!!)
 

Μηνύματα
12.384
Reaction score
14.584
Βέβαια άκουσα. Όποιος δεν άκουσε, είναι κουφός. :D

Η εταιρία είναι Αμερικάνικη, δεν είναι Γερμανική. Αυτός είναι ιδιοκτήτης στούντιο. Εκτός εαν είναι ψέυτικα τα αρχεία τότε ΟΚ. Δεν θα το αγοράσει έτσι και αλλιώς , οποιος θα το αγοράσει, έτσι στα τυφλά.

Στα τυφλά αγοράζουν μόνο οι του avsite που τα ξέρουν όλα. :D Οι υπόλοιποι τα ακούνε κιόλας.
 
Last edited:

Μηνύματα
12.384
Reaction score
14.584
Ακουσες εσύ διαφορές , από το ιντερνετ , με on και off, με την π@π@ριά του τύπου !
ΡΕ άηντε πήγαινε να δείς αν έρχομαι.
Και πες και τα ηλεκτρόνια ότι έρχομαι να μου κάνουν αέρα στα π@π@ρια. :roflmao:
Μια χαρά άκουσες διαφορές. Αυτά τα λές απο εγωισμό, γιατί δεν ξέρεις να μας πείς που οφείλονται. :D
 


Μηνύματα
12.384
Reaction score
14.584
Καλά πες εσύ που ξέρεις.
Που να ξέρω γω ? .... Αυτά τα ξέρει ο Κος Χρήστος, περιμένουμε την άφιξή του απο το χωριό. :D.

Πρός το παρόν διάβασε εδω (που πειράζω τους φίλους τους πανκάδες) το άρθρο για τον Αιθέρα του Αινστάιν (αλλά και το άλλο) να δεις τι κάνουν τα ηλεκτρόνια και τα φωτόνια, γιατι μας έχεις ζαλίσει και εσύ με τον Μάξγουελ και την θεωρία του ηλεκτρομαγνητισμού. :D

 


Μηνύματα
12.384
Reaction score
14.584
Θα σε μαλώσω ! βγάζεις γλώσσα και δεν κάνει.
Στον Μάξγουελ βγάζω γλώσσα. χα χα.

Καλά κάτσε να έρθει ο Κος Χρήστος, με βρήκατε τώρα μόνο μου και κερδάτε. χα χα.

Υ.Γ.: Αλήθεια διάβασε το το άρθρο, μην βαριέσαι, είναι ωραίο.
 

Μηνύματα
12.384
Reaction score
14.584
Θα σε μαλώσω ! βγάζεις γλώσσα και δεν κάνει.
Κοίτα στην εκτίμηση σου των πραγμάτων, πρέπει να λάβεις υπόψιν ότι εαν ήμουν ορθόδοξος τή γνώση και τή άποψη, όπως οι άλλοι, αυτοί θα με κάνανε τελικά να βρίζω και τα Coral. :) Εγω σε τέτοιες παγίδες δεν πέφτω. χα χα.
 

Μηνύματα
27.206
Reaction score
25.180
Δεν τίθεται θέμα ορθοδόξου γνώσεως και απόψεως.
Οι άλλοι τα coral δεν τα γνωρίζουν , πως να τα γνωρίζουν άλλωσ τε , αφού όταν τα εισήγαγε παλαιά εδώ η Ραδεξ , τα έφερνε σε πολύ περιορισμένα κομμάτια και σε υψηλές τιμές , μόνο για κάποιους φραγκάτους ντιούηδες της εποχής.
Μετά που τα έδωσε στον γαμπρό του και αυτός δεν το κυνήγησε , με αποτέλεσμα η εταιρία να είναι γνωστή σε πολύ λίγους , οι οποίοι κυρίως έκαναν επισκευές ,μετασκευές , κατασκευές. Οταν είχε το mid 97000 δρχ ,το 1982, ο άλλος αγόραζε ζευγάρι ηχεία TAMON αν τα θυμάσαι , με αυτά τα χρήματα .
Οπότε πως να ξέρουν , τι να ξέρουν , και γιατί να ξέρουν.
 


wnet

Nearfieldένιος
Μηνύματα
4.442
Reaction score
15.129
Δεν τίθεται θέμα ορθοδόξου γνώσεως και απόψεως.
Οι άλλοι τα coral δεν τα γνωρίζουν , πως να τα γνωρίζουν άλλωσ τε , αφού όταν τα εισήγαγε παλαιά εδώ η Ραδεξ , τα έφερνε σε πολύ περιορισμένα κομμάτια και σε υψηλές τιμές , μόνο για κάποιους φραγκάτους ντιούηδες της εποχής.
Μετά που τα έδωσε στον γαμπρό του και αυτός δεν το κυνήγησε , με αποτέλεσμα η εταιρία να είναι γνωστή σε πολύ λίγους , οι οποίοι κυρίως έκαναν επισκευές ,μετασκευές , κατασκευές. Οταν είχε το mid 97000 δρχ ,το 1982, ο άλλος αγόραζε ζευγάρι ηχεία TAMON αν τα θυμάσαι , με αυτά τα χρήματα .
Οπότε πως να ξέρουν , τι να ξέρουν , και γιατί να ξέρουν.
εντάξει μωρέ... 40 χρόνια πριν.... τίποτα !!

ρακοσυλλέκτες !!! :p
 


Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.598
Μηνύματα
2.865.443
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top