Βινύλιο και γυναίκες στα πατώματα



abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.387
Reaction score
93.960
Δεν θα άρμοζε να είχα ειδοποίηση?
Είχα την εντύπωση ότι με γνωρίζετε πλέον καλά εδώ μέσα...
Nαι, αλλά κοίτα πόσες φορές το έχει πει ο @Zizik για παράδειγμα:

#17
#15
#5.120
#5.118
#2.526

Δε μπορεί να μην το διάβασες ούτε μία φορά, αφού ξέρουμε ότι διαβάζεις όλο το σάιτ! :p

Για το Αλτσχάιμερ σου δε φταίμε εμείς! :p:biggrin:
 

Σταύρος Λαγκαδιανός

Το αγοράκι με τα σπίρτα
Μηνύματα
8.134
Reaction score
26.693
Nαι, αλλά κοίτα πόσες φορές το έχει πει ο @Zizik για παράδειγμα:

#17
#15
#5.120
#5.118
#2.526

Δε μπορεί να μην το διάβασες ούτε μία φορά, αφού ξέρουμε ότι διαβάζεις όλο το σάιτ! :p

Για το Αλτσχάιμερ σου δε φταίμε εμείς! :p:biggrin:
Δεν έτυχε να διαβάσω κανένα από αυτά.
Τεσπα, η τελευταία πρόταση δείχνει την ευγένεια με την οποία αντιμετωπίζονται τα μέλη, διόλου παράξενη η απαξίωση κατά τη διαγραφή ποστς. Άλλα ΜΜΔ ενημερώνουν τον ενδιαφερόμενο. Σιγά τώρα! Τι κσέρει ο νεαρός Ζουκ που δεν κσέρουν οι υπσηλότατοι ιδιοχτήτες :gotcha: του αβουτσάι?
Τα ΜΜΔ υπάρχουν και συνεχίζουν να ζουν χάρις στα μέλη τους
Σε άλλες ειδήσεις, η "κοινότητα" είναι γεμάτη βυζιά (νταξ λείπει η ρόγα, μόνο αυτή) και κώλους, χυδαίες φωτογραφίες σεξιστικού (και όχι μόνο) περιεχομένου, δίχως την παραμικρή εικαστική αξία και ενδιαφέρον, μόνο για την ικανοποίηση των πιο βάρβαρων και πρωτόγονων ενστίκτων. Μπροστά σε αυτές, η δική μου φωτογραφία που απορρίψατε είναι εικόνα νηπιαγωγείου! Όπως θα έλεγε η Κική Δημουλά "Κατάλαβες τώρα για πότε σου μιλώ. Για τότε, όταν μου απάντησες ότι η Κιβωτός σου ήταν γεμάτη και δεν χώραγε η δική μου σωτηρία. Ενώ, από την πίσω πόρτα, έμπαζες έμπαζες αβέρτα και σώθηκε όλο εκείνο το σκυλολόι της σκληρότητας"...
 





Μηνύματα
1.049
Reaction score
1.552
αυτό πάντως με τη ρώγα (ή ρόγα ή θηλή) δεν το καταλαβαίνω.

και δε μιλάω για το σάιτ* μόνο αλλά γενικότερα,
πχ στην τηλεόραση τυχαίνει να βάλει ένα βίντεο όπου μπορεί να φάινεται κάπου μια υποψία από βυζί, ακόμη και κάτω από την διακριτκή ανάλυση του μέσου και βάζουν επάνω μαύρο, όταν πριν λίγα χρόνια έβλεπες κανονικά βυζί ακόμη και σε διαφημίσεις πχ Fa αφρόλουτρο
εντάξει όταν βλέπουν και διαβάζουν όλοι, δε θα πρέπει να υπάρχουν γεννητικά όργανα και κ%λοι,
αλλά υποψία από βυζί (έστω μαζί με τη ρώγα) είναι ακατάλληλο θέαμα;

έβγαζα σήμερα κάποια screenshots από το τάμπλετ για να γράψω (μόλις βρω χρόνο) στο νήμα για το picore player και έτυχε να αρχίσει να παίζει τραγούδι (spotify) από αυτόν το δίσκο

https://www.last.fm/music/Wicked+Lady/The+Axeman+Cometh

και έχοντας διαβάσει τα προηγούμενα μηνύματα, σκεφτόμουν,
αν βάλω τώρα screenshot από το τάμπλετ μου, με πιάνει ο κανονισμός ή όχι; και αν είναι απλά στο background αχνό πίσω από τα γράμματα; (έχει διάφορα modes, θα ποστάρω κάποια στιγμή στο νήμα για τα player - με κατάλληλες εικόνες :laugh: ) πάλι τι ισχύει;



* καταλαβαίνω και σέβομαι την ανάγκη να υπάρχουν κανόνες γιατί μετά τα πράματα ξεφεύγουν, και ότι πολλές φορές οι κανόνες είναι και λίγο πιο αυστηροί, απλά για να υπάρχει άνεση εφαρμογής χωρίς πολλές πολλές συζητήσεις πχ κάτι σαν το headroom
 

Σταύρος Λαγκαδιανός

Το αγοράκι με τα σπίρτα
Μηνύματα
8.134
Reaction score
26.693
Η προσωπική μου ενόχληση δεν ήταν για το κόψιμο.
Ήταν ότι δεν ήξερα τί έχει συμβεί. Και την ανέβασα και 2η φορά, νομίζοντας ότι την 1η είχε κομπλάρει το σύστεμ. ΔΕΝ είναι αλτσχάιμερ, όπως ευγενέστατα έγραψε κάποιος, αλλά ότι έχω διαρκές πρόβλημα με το σήμα εδώ και νόμισα ότι αυτό φταίει...
 

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.346
Reaction score
74.444
* καταλαβαίνω και σέβομαι την ανάγκη να υπάρχουν κανόνες γιατί μετά τα πράματα ξεφεύγουν, και ότι πολλές φορές οι κανόνες είναι και λίγο πιο αυστηροί, απλά για να υπάρχει άνεση εφαρμογής χωρίς πολλές πολλές συζητήσεις πχ κάτι σαν το headroom
Αυτό. Headroom.

Δεν είμαστε ψευτοσεμνότυφοι ούτε το κάνουμε γιατί "θα το δουν ανήλικοι" και τέτοιες μπούρδες.
Είναι απλώς πανεύκολο να ξεφύγει η κατάσταση γιατί τα κριτήρια και η αισθητική του καθενός είναι διαφορετικά, κάτι που φαίνεται στα τσόλια και τα γελάδια που ανεβαίνουν στο άλλο νήμα. :p

Φροντίζουμε να απαιτούνται οι μίνιμουμ επεμβάσεις ώστε ν' αποφεύγονται και οι γλοιώδεις αντιδράσεις.
 











Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.135
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top