Hi-End μετα τα 40, ...εμεις θελουμε...τα αυτια μας μπορουν?


head-stef

Headphones
Μηνύματα
632
Reaction score
2.194


alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
14.399
Reaction score
27.689
Μετρήστε την ηλικία των αυτιών σας και πάρτε θάρρος!
Τρία λεπτά με τα ακουστικά σε κανονική ένταση για τον ομιλητή και τελειώσατε (περιέχει πρόλογο με οδηγίες).
Ίσως είναι λίγο αισιόδοξο τέστ αφού βγάζει τ' αυτιά μου "42 ετών" ενώ είμαι 52. Επειδή ακούω ως τα 14 kHz σε νορμάλ ένταση (το γνώριζα ήδη).
Κάντε το να δούμε που βρισκόμαστε!

29 ετών και είμαι 47. Θα του στείλω λουλούδια. 🌹

Αυτό το έκανα το 2018 όπως γράφει.
212026_1e5d75899fbd7860c6dc156e124ca066.jpg
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.105
Reaction score
124.671
Ναι ναι, όλοι ακούτε σαν έφηβοι, κι ας έχουν ασπρίσει οι τρίχες στα παπάρια σας, βρε άιντε που θα ξεγελάσετε τα διαγράμματα της ιατρικής τώρα...😁😂😛😜😝🤪


Όπως όλα τα αυτιά ετσι δεν είναι και όλα τα καλώδια ίδια
Α ναι, έχετε και πολύ σπέσιαλ αυτιά 16-χρονου εσείς με τα καλά καβλώδια τα φτηνά τα πσαγμαίνα, που χωρίς 3 πακέτα βιαγκρα δε κάνει κούκου. 😝🤪😁😂🤣

Βλάση τι λένε αυτοί ρε; Διαπιστωμένη ακαβλιαση πες μου ποιοι έχουν, να σου πω ποιοι ακούνε (την κόρνα στο δρόμο).


Κούνια που σας κούναγε.


Κι ο Μάρκου στους 18 χιλιοκυκλους.

Μπιζινγκα
(όλα τα αυτιά κι όλα τα καλώδια είναι πρακτικά ίδια)
 

alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
14.399
Reaction score
27.689
Κοίτα, όπως άκουσα το βίντεο με τα Huawei Earbuds Pro που έχω μαζί μου, στα 29 έτη άρχισα να ακούω ήχο. Σωστό λάθος δεν ξέρω, αυτό άκουσα.

Το ακοογραμμα είναι από το 2018 όταν νοσηλεύτηκα με αιθουσαία νευροτίτιδα. Επειδή τα ακουστικά εκεί ήταν της πλάκα και επειδή είχε εξωτερικο θόρυβο παρόλο που ήμουν μέσα σε "ειδικό θάλαμο", αν τα ακουστικά ήταν καλύτερα και ήταν dead silent τα αποτελέσματα θα ήταν καλύτερα, σίγουρα.

Το καλό με μένα είναι ότι δεν ακούω δυνατά, ζω σε περιοχή που έχει ησυχία, και ακουστικά χρησιμοποιώ μόνο για ομιλία στο κινητό.
 

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.806
Με αυτό το νήμα λύθηκε το μυστήριο αυτών που δεν ακούνε διαφορές με καλώδια. Όπως όλα τα αυτιά ετσι δεν είναι και όλα τα καλώδια ίδια😀😀😀
Ούτε όλα τα οινοπνευματώδη ... ΄΄για να την ακούμε΄΄ ίδια. :biggrin:
(Ενδεχομένως να χρειαζόταν αλλαγή ποτού - ή...πούρου - για να ΄΄κάθονταν΄΄ τα Acoustic Survive πως τα λεν):sneaky:
 

Μηνύματα
3.764
Reaction score
6.732
Ούτε όλα τα οινοπνευματώδη ... ΄΄για να την ακούμε΄΄ ίδια. :biggrin:
(Ενδεχομένως να χρειαζόταν αλλαγή ποτού - ή...πούρου - για να ΄΄κάθονταν΄΄ τα Acoustic Survive πως τα λεν):sneaky:
Όταν πίνω κάνα ποτάκι παραπάνω τους αγαπάω όλους οπότε ποτέ στις δοκιμές αλκοόλ :p :p
 

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.806
Όταν πίνω κάνα ποτάκι παραπάνω τους αγαπάω όλους οπότε ποτέ στις δοκιμές αλκοόλ :p :p
Δεν παύεις να είσαι προνομιούχος. Άλλοι δεν θ'αγαπούσαν περισσότερο κανέναν...είτε έπιναν κάτι παραπάνω είτε έμεναν νηφάλιοι. :biggrin:
 








vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.718
Reaction score
7.496
Αμα ανοιξω ενα thread για τις πουτσουλες μας τι εχουμε να ακουσουμε αραγεςςςςςς?????Θα μου βγειτε ολοι αρχηκαραγαμηκουλες η θα θα υπαρχει μια εντονη αποχη απο το θεμα μας? :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :lol: :lol: :lol: :fuckyou: :fuckyou: :fuckyou: :fuckyou: :fuckyou:.........ΣΑς ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΒΑΖΕΤΕ ΑΥΤΟ και κλαιω......ζητω τα ορθια τσουτσουνια ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε.......και ας μην ακουμε καλα λεμεεεεεεεεεεεεε:party::party::rofl::rofl::rofl::rofl::stinker::stinker::stinker::stinker:
 


vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.718
Reaction score
7.496
Εγω τωρα περαν της πλακας σχετικα με το θεμα μας εχω εντονες εμβοες και ακουω συνεχεια φωνες......γυναικειες αυστηρα....με φωναζουν....απο καπου......με πσαχνουν.....με ζητανε......με θελουν.....με ποθουν ....με λαχταρανε....μου λενε βρωμολογα......κακες κουβεντες......τις νοιωθω σεξουαλικα πειναζζζμενες και φωναζουν εμενα......εμενα........................................................................................................μονο εμενα....................αλλα καμια καριολιτσα δεν εμφανιζεται......τιποτις........τζιφος........φωναζουν πεινασμενες αλλα ειναι αφαντες......μηπως ηρθαν σε σας?μηπως πανε στον ΕΑΡ ?μηπως στον Μπουτχια ,μηπως μηπως μηπως.......τις ακουτε και εσεις βρε αραγες?????η μονο εγω?????:king::king::king::biggrin::biggrin::biggrin::lol::lol::lol:
...μη προκαλειτε κυριε Βλαση μας... :king:
Α Ρ Χ Ι Σ Α Μ Ε ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
...μη προκαλειτε κυριε Βλαση μας... :king:
7 ΠΟΝΤΟΙ εεεεε......εχω αλλους δεκατρεις αλλα δεν δανειζω ρε φιλε.....καταλαβαινεις νομιζω........
 

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.493
Reaction score
37.569
... και τα σαμπ τα πετας..και τα καλωδια.. αλλα δεν κόβεται... Κατι κσερω.. 🙊🙉🙈
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.317
Μηνύματα
2.858.297
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top