τι ΘΑ έκαναν τα μέλη του AVsite AN στήνανε περίπτερο στην έκθεση Black Box Show




costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.105
Reaction score
124.666
Το site θα έχει δωμάτιο;
Εάν θέλετε ναι.
Απλά πρέπει να με ενημερώσετε!
Εγώ μετά χαράς προσφέρω ένα δωμάτιο
Ααα, πολύ καλή ιδέα.

Κι ένα πισί εκεί, για πολλ των επισκεπτών.

σου παραχωρώ τον γκαζάκια … :biggrin:

ειναι full πιστοποιημένος..:geek:
Εγώ θα σας παραχωρήσω πιστοποιημένα γκαζάκια.
Να χρησιμοποιηθούν όπου χρειαστεί.
 

Akis_G

Τηγανιτοειδές (κόντρα πλακέ) μπάσο!
Μηνύματα
2.301
Reaction score
7.776
Αντε αβισάιτ, κλειστε ενα δωματιο να στησω τα λινκβιτς, θα βαλετε και τον Βλασση με τον νταποστ hosts και θα γινει το ελα να δεις. Θα ψαχνονται οι αντιπροσωποι, τι εχει το δωματιο που τραβηξε ολο τον κοσμο.
Τις ρακές δεν ξερω ποιος θα στειλει.
:laugh:
 

blackboxshow

Επαγγελματίας
Μηνύματα
270
Reaction score
1.566
Αντε αβισάιτ, κλειστε ενα δωματιο να στησω τα λινκβιτς, θα βαλετε και τον Βλασση με τον νταποστ hosts και θα γινει το ελα να δεις. Θα ψαχνονται οι αντιπροσωποι, τι εχει το δωματιο που τραβηξε ολο τον κοσμο.
Τις ρακές δεν ξερω ποιος θα στειλει.
:laugh:
Παίδες,
Πείτε μου αν θέλετε δωμάτιο.
Σοβαρά μιλάω!
Στείλτε μου μήνυμα
 



daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.638
Reaction score
77.059
Άστα αυτά και δραστηριοποιήσου ο άνθρωπος προσφέρει δωμάτιο.

Άντε αντιπροσωπε. Σάμπς υπάρχουν.
το είπα πριν κάποια ποστς.....
τα πράματα αυτά θέλουν χέρια.....το να κατεβάσω 6 subs προϋποθέτει χέρια....για όλη την διαδικασία
από την μεταφορική που θα τα κατεβάσει στον χώρο...το στήσιμο....το μάζεμα κ το ξανα πακετάρισμα περιμένοντας την μεταφορική να φορτωθούν
το 90% από το πρωί θα κοιτάνε να πατηθούν για τσίπουρα :roflmao: κ θα μείνω με τις κούτες στο χέρι
 

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.346
Reaction score
74.447
Φτιάξτε το δωμάτιο κορίτσια κι εγώ θα σας φέρω να φοράτε λιωμένες μπλούζες AVsite που χρησιμοποιώ όταν κάνω δουλειές στον κήπο. 6-7 είναι.

Με μια μικρή χρέωση, άπλυτες. ;)
 







costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.105
Reaction score
124.666
Ένα δωμάτιο με 5 μικροσκοπικά δορυφοράκια (τίποτα 5-αρια Νιούμαν τα 120) και 8 γιγάντια σαμπ (12-αρια μίνιμουμ) θα έστηνα εγώ.

Απόσταση ακρόασης για κάθε δορυφορίδι, σε κύκλο, τα 2 μέτρα. Τα σαμπ αναλόγως χώρου, είτε plane wave array είτε μπρος πίσω με ανάποδα που θέλει ο νταποστ.

Και κάτσε στο κέντρο να σου δείξω κάτι.

Έχωνα και 4 δορυφορίδια ταβανιού, για 5.8.4 σεταπ.

Δεκτή μουσική από μέταλ και Μόμπι, έως κλασσική και Τραπ. Οτιδήποτε, όλα τα σφάζω.

Υπογλωσια δωρεάν στην έξοδο.
 

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.806
Ένα δωμάτιο με 5 μικροσκοπικά δορυφοράκια (τίποτα 5-αρια Νιούμαν τα 120) και 8 γιγάντια σαμπ (12-αρια μίνιμουμ) θα έστηνα εγώ.

Απόσταση ακρόασης για κάθε δορυφορίδι, σε κύκλο, τα 2 μέτρα. Τα σαμπ αναλόγως χώρου, είτε plane wave array είτε μπρος πίσω με ανάποδα που θέλει ο νταποστ.

Και κάτσε στο κέντρο να σου δείξω κάτι.

Έχωνα και 4 δορυφορίδια ταβανιού, για 5.8.4 σεταπ.

Δεκτή μουσική από μέταλ και Μόμπι, έως κλασσική και Τραπ. Οτιδήποτε, όλα τα σφάζω.

Υπογλωσια δωρεάν στην έξοδο.
Διαβλέπω έναν ΄΄κίνδυνο΄΄ , σε περίπτωση που θα στηνόταν κάτι με όλες τις διατυπώσεις , να είναι τόσο συνταρακτικό το αποτέλεσμα ώστε να προκαλούσαν γενική διακοπή ρεύματος για να μην εκτεθούν προχειροδουλειές σε στησίματα από άλλα δωμάτια. :roflmao:
 


Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
27.245
Reaction score
78.922
Αν βάλει ο Έαρ 5 τεμάχια 310 με βασεις και ο Νταχαρης 2 σαμπ και όλα τα μεταφορικά τους, βάζω τον Τρινοβ και τη ρύθμιση και κατεβαίνουμε.
Ορίστε.
Νταχαρη και ένα ρούτερ να στήσουμε τοπικό δίκτυο για Roon
 
Last edited:


Staff online

  • spylab
    Shalom
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.314
Μηνύματα
2.858.234
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top