Να παρουσιάσω και γω ρε παιδιά τον χώρο μου και τα μηχανήματά μου

christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.253
Reaction score
13.131
ymz3606 να του βαλω του Μαρκησιου και ενα Μουσικον Τεμαχιον μηπως των εξανθρωπησω διατι ειναι πριμιτιφ νεαντερνταλ μρουταλ :rofl:
Η μουσικη εξημερωνει τα ηθη αν και πολυ αμφιβαλλω για τον Μαρκησιο:rofl: θα του βαλω μουσικη που ειναι κοντα στην αισθητικη του ΕΣΤΩ να μαθει την κλασικη μουσικη:wink:
 

Μηνύματα
12.213
Reaction score
14.513
ymz3606 να του βαλω του Μαρκησιου και ενα Μουσικον Τεμαχιον μηπως των εξανθρωπησω διατι ειναι πριμιτιφ νεαντερνταλ μρουταλ :rofl:
Η μουσικη εξημερωνει τα ηθη αν και πολυ αμφιβαλλω για τον Μαρκησιο:rofl: θα του βαλω μουσικη που ειναι κοντα στην αισθητικη του ΕΣΤΩ να μαθει την κλασικη μουσικη:wink:
Άσε τον Went σε εμένα, θα τον μεταπείσω με αυτό τον τεμάχιον που είναι απο House Dj που συνθέτει και καλά για κλασική μουσική. Εσύ ανέλαβε τον άλλον τον δύσκολο, τον αδιόρθωτο. :D Όλοι το γυρνάνε στα ακουστικά κομμάτια και στην κλασική ακόμη και Μόμπι. Μέχρι και αυτοί βαρέθηκαν τα χαζά ηλεκτρόνι(α)κα που παίζουν. Μόνο οι δικοί μας εδώ έχουν μείνει πίσω.:D




Henrik Schwarz (born May 31, 1972)[3] is a deep house and classical (crossover) producer and DJ from Bodensee,[1] Germany.[4] His career began in the early 1990s

Jens Christian Bugge Wesseltoft (born 1 February 1964) is a Norwegian jazz pianist, composer, and producer, son of jazz guitarist Erik Wesseltoft.
 


Μηνύματα
12.213
Reaction score
14.513
Αυτή είναι μια απο τις "ξινές" ; ή μόνο η άλλη ;
Αυτό πάντως είναι ωραίο.


Και ναι, @wnet για να σε προλάβω , το ακούω το χαμηλό στο τέλος του 4 ου κομματιού. (χωρίς ουρά). :D
 











christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.253
Reaction score
13.131
κάνε εσύ το fan club
κι εγώ με τον @JOHN MARKOU θα κάνουμε ένα ...fun club
ΜΠΛΙΑΧ Αλλα το σκεφτηκα καλα θα κανετε τρομερο διδυμο σουπερ ντουπερ και ουαου:rofl:
Ο αρχιτρανσμεταλοφρικουλας με τον αρχισινεματζη ωωωωωωωωω ου ου ου:drinks: τελος για σημερα αρκετα εβαλα :wink:
 
Last edited:

Μηνύματα
12.213
Reaction score
14.513
ΜΠΛΙΑΧ Αλλα το σκεφτηκα καλα θα κανετε τρομερο διδυμο σουπερ ντουπερ και ουαου:rofl:
Ο αρχιτρανσμεταλοφρικουλας με τον αρχισινεματζη ωωωωωωωωω ου ου ου:drinks: τελος για σημερα αρκετα εβαλα :wink:
Μα να σε εκτιμάνε, και να σε έχουν παραδεχτεί στα μουσικά σου γούστα Κε Χρήστο όλοι οι άλλοι οι ξένοι (thvα, Marlboro, Bhutia, Decembered, Ear, κλπ και όλοι δηλαδή) και να μην σε εκτιμάνε οι δικοί σου άνθρωποι (Wnet, John Markou) .... τι πράγμα και αυτό , στη ζωή ε ; :D Αχάριστη νεολαία.
 



Μηνύματα
12.213
Reaction score
14.513

Άντε να αρχίσουν όλοι να φτιάχνουν τους δικούς τους κοντρόλερς. Τρινόφ, Barefoot, μιας και δεν έχει παθητικη φροντίδα καθόλου και πολλά άλλα.

Ε, και σε καθεδρικούς ναούς. :D

 
Last edited:



ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.110
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top