Να παρουσιάσω και γω ρε παιδιά τον χώρο μου και τα μηχανήματά μου








Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.806
Γεράματα😀😀
Σε λίγο θα ζητήσετε και σπινθηρογράφημα , εντάξει πυρηνική ιατρική έχετε καταντήσει ορισμένοι το χόμπι!
Κάνα δισκάκι ακούει κανείς ή μόνο πιντιεφ?
Οι παραδοσιακοί πάντως (συνταξιούχοι ακροατές) με τα δικά τους κολλήματα μπορεί να το έχουν καταντήσει... γηριατρική. :sneaky:
 

Μηνύματα
12.213
Reaction score
14.513
Οι παραδοσιακοί πάντως (συνταξιούχοι ακροατές) με τα δικά τους κολλήματα μπορεί να το έχουν καταντήσει... γηριατρική. :sneaky:
Δεν πιστεύω να εννοείς τον Κο Χρήστο ;. Αυτόν τον παλιόγερο τον Κανακιάνι εννοείς. :D

Α, βρε τζόβενα όλοι σας . :D
Οι παραδοσιακοί πάντως (συνταξιούχοι ακροατές) με τα δικά τους κολλήματα μπορεί να το έχουν καταντήσει... γηριατρική. :sneaky:
Απάντηση Β' :

Η γριά κότα έχει το ζουμί. :D
 
Last edited:

Μηνύματα
3.764
Reaction score
6.732
Οι παραδοσιακοί πάντως (συνταξιούχοι ακροατές) με τα δικά τους κολλήματα μπορεί να το έχουν καταντήσει... γηριατρική. :sneaky:
Άσε με Γκουρού μου γιατί διαβάζω διάφορα από εδώ και από εκεί και θα μου πέσουν τα μαλλιά.
Έχουμε γεμίσει γκουρού. Όχι σαν και εσένα που είσαι κανονικός, από αυτούς που κριτικάρουν "σοβαρά" συστήματα χωρίς να έχουν κάτι ή και να νομίζουν ότι έχουν.
😀😀
 

Μηνύματα
12.213
Reaction score
14.513
Άσε με Γκουρού μου γιατί διαβάζω διάφορα από εδώ και από εκεί και θα μου πέσουν τα μαλλιά.
Έχουμε γεμίσει γκουρού. Όχι σαν και εσένα που είσαι κανονικός, από αυτούς που κριτικάρουν "σοβαρά" συστήματα χωρίς να έχουν κάτι ή και να νομίζουν ότι έχουν.
😀😀
You don't say. :D

---------
Ο γκουρού μας @Bhutia παρακαλώ να παρέμβει και εδω, γιατί του ξεφεύγουν πράγματα τώρα που έχει γεράσει. 😍

 
Last edited:

Μηνύματα
3.764
Reaction score
6.732
You don't say. :D

---------
Ο γκουρού μας @Bhutia παρακαλώ να παρέμβει και εδω, γιατί του ξεφεύγουν πράγματα τώρα που έχει γεράσει. 😍

Και να πω ρε συ έχει σημασία?
Τες πα, αν ανεβάσεις το σύστημα σου μία φωτό θα τα πω όλα🤣🤣🤣
1670521011241.png
 

Μηνύματα
12.213
Reaction score
14.513
Και να πω ρε συ έχει σημασία?
Τες πα, αν ανεβάσεις το σύστημα σου μία φωτό θα τα πω όλα🤣🤣🤣
View attachment 272924
To you don't say βρε σημαίνει άλλο. Σημαίνει +Μη / Τι μας το λες ; Το ξέρουμε + ή καλύτερα +Γιά νέο μας το λές ; +

Συμφωνεί δηλαδή όταν το λέει κάποιος, με ένα ειδικό υφος.
 

Μηνύματα
3.764
Reaction score
6.732
To you don't say βρε σημαίνει άλλο. Σημαίνει +Μη / Τι μας το λες ; Το ξέρουμε + ή καλύτερα +Γιά νέο μας το λές ; +

Συμφωνεί δηλαδή όταν το λέει κάποιος, με ένα ειδικό υφος.
"Μη μας το λες καλέ."
χαχαχα, εντάξει σόρυ😀😀
 

Μηνύματα
12.213
Reaction score
14.513
"Μη μας το λες καλέ."
χαχαχα, εντάξει σόρυ😀😀
Αυτό ακριβώς.


Είσαι και μουρελιαμέντο 😍 για αυτό στα εξηγώ.

Οι νέοι πάντα θεωρούν τους γέρους για βλάκες. Και εγω το ίδιο. Αλλά που να ξέρανε (ξέραμε). ;):D

εδιτ: Επειδή τώρα είδα ότι το google δεν βγάζει τίποτε :D , μουρελιαμέντο είναι ο γέρος.
 

Μηνύματα
3.764
Reaction score
6.732
Αυτό ακριβώς.


Είσαι και μουρελιαμέντο 😍 για αυτό στα εξηγώ.

Οι νέοι πάντα θεωρούν τους γέρους για βλάκες. Και εγω το ίδιο. Αλλά που να ξέρανε (ξέραμε). ;):D

εδιτ: Επειδή τώρα είδα ότι το google δεν βγάζει τίποτε :D , μουρελιαμέντο είναι ο γέρος.
Καλά κάνεις γιατί εκτός το γήρας είμαι και με τρεις ώρες ύπνο από εχθές ( χαζοί αλλά απρόβλεπτοι παράγοντες )😀
 

Μηνύματα
12.213
Reaction score
14.513
χωρίς να έχουν κάτι ή και να νομίζουν ότι έχουν.
¨Ασε , τώρα έχουμε και τους των ακουσικών. :D
Καλά κάνεις γιατί εκτός το γήρας είμαι και με τρεις ώρες ύπνο από εχθές ( χαζοί αλλά απρόβλεπτοι παράγοντες )😀
με τρεις ώρες ύπνο από εχθές
Εγω θα κουτουλούσα, δεν θα εβλεπα κάν να γράψω. :D Λειτουργώ στην ουσία μόνο 3-4 ώρες την ημέρα στα επίπεδα που λειτουργούσα νέος.:D
 

Μηνύματα
3.764
Reaction score
6.732
¨Ασε , τώρα έχουμε και τους των ακουσικών. :D
όχι οκ, αν έχουν έστω τα φθηνά τα apple respect. έχουν μία καλή βάση να κρίνουν. Αν είναι σαν τα ακουστικά της μπιμπι μπο βράσε όρυζα φίλος!
¨Ασε , τώρα έχουμε και τους των ακουσικών. :D


Εγω θα κουτουλούσα, δεν θα εβλεπα κάν να γράψω. :D Λειτουργώ στην ουσία μόνο 3-4 ώρες την ημέρα στα επίπεδα που λειτουργούσα νέος.:D
Όπου να ναι ξυπνάω, μέχρι τις 8 το βράδυ όταν ειμαι ξενύχτης πάω με safe mode. Μετά πιο αργά κατά τις 9 - 10 που θα βάλω πικάπ με πολύυυυ ασόβαρα ενισχυτικά θα ξυπνήσω🤣🤣.
 
Last edited:

Μηνύματα
12.213
Reaction score
14.513
όχι οκ, αν έχουν έστω τα φθηνά τα apple respect. έχουν μία καλή βάση να κρίνουν. Αν είναι σαν τα ακουστικά της μπιμπι μπο βράσε όρυζα φίλος!

Όπου να ναι ξυπνάω, μέχρι τις 8 το βράδυ όταν ειμαι ξενύχτης πάω με safe mode. Μετά πιο αργά κατά τις 9 - 10 που θα βάλω πικάπ με πολύυυυ ασόβαρα ενισχυτικά θα ξυπνήσω🤣🤣.
καλά που το συζητήσαμε. Πάω να κάνω έναν ελληνικό Ουζούνογλου, ο καλύτερος εμπορικός, ευτυχώς ήρθε Μασούτης στην Αιήνα , δεν πρόλαβα να πάρω απο καφεκοπτείο. Ελληνικό πινουμε εμείς τα μουρελιαμέντα, δεν ξέρουμε αυτά στο barista corner. :D :D

Καφέ Αμάν όχι σαντάν.
 

Μηνύματα
3.764
Reaction score
6.732
καλά που το συζητήσαμε. Πάω να κάνω έναν ελληνικό Ουζούνογλου, ο καλύτερος εμπορικός, ευτυχώς ήρθε Μασούτης στην Αιήνα , δεν πρόλαβα να πάρω απο καφεκοπτείο. Ελληνικό πινουμε εμείς τα μουρελιαμέντα, δεν ξέρουμε αυτά στο barista corner. :D :D

Καφέ Αμάν όχι σαντάν.
Για το πρωί καλός είναι, τέτοιες ώρες είναι για αποστάγματα....
Άντε, πάει το θέμα του κύριου Χρήστου😀😀
 


Τελευταια Μηνυματα

Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.311
Μηνύματα
2.858.161
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top