Ηχεία με... λαμπερά φωνητικά



Δημητρης 777

Spendorious
Μηνύματα
6.075
Reaction score
18.684
Θέλω κάτι σύγχρονο, όμορφο, μικροκαμωμένο, όχι μεταχειρισμένο, ενεργό/παθητικό δεν με πολυενδιαφέρει αν και θα προτιμούσα ενεργό για να μη χρειαστεί να μπλέξω και με ενισχυτές, στα 300-400 ευρώ. Πολλά θέλω, ε; 😊
Αυτά τα κριτήρια πάντως (όλα σε ένα) μακάρι, αλλά εγώ νομίζω δεν..
Πάντως αν δεν τα καταφέρει ο φίλος με το eq και άλλες μεθόδους που προτάθηκαν παραπάνω (δεν έχουν όλοι την υπομονή του Bhutia :whistling:), εγώ δεν βλέπω άλλη επιλογή (κοντά στο μπάτζετ) πέρα από μεταχειρισμένα μικρά η μεγαλύτερα ''εποχής'' BBC εκεί στα 450-600 ευρώ.
Αν ακούσει και δεν τον ικανοποιούν ούτε αυτά, μετά πάει παραπάνω αναγκαστικά ή σε LS3/5 Rogers (αυτά που είχε) ή Harbeth ή something αλλά η τσέπη θα ''πονέσει'' λίγο.. :idk:
Βέβαια ο φίλος μάλλον έχει ''πλησιάσει'' ήδη εκεί που ήθελε να φτάσει με το eq και δεν έχει εμφανιστεί, οπότε μάλλον μιλάμε μόνοι μας.. :lol:
 
Last edited:


CostasD

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
2.139
Reaction score
19
Αγαπητοί εγώ ακόμα ψάχνομαι αλλά παρακολουθώ με ενδιαφέρον και χαίρομαι που με αφορμή την κουβέντα κάποιοι ξεσκόνισαν τα εποχής BBC τους και τα ξανάκουσαν!

Εύχομαι σε όλους ευτυχισμένο το 2023
 

Μηνύματα
12.213
Reaction score
14.513
Αγαπητοί εγώ ακόμα ψάχνομαι αλλά παρακολουθώ με ενδιαφέρον και χαίρομαι που με αφορμή την κουβέντα κάποιοι ξεσκόνισαν τα εποχής BBC τους και τα ξανάκουσαν!

Εύχομαι σε όλους ευτυχισμένο το 2023
Δεν πειράζει, όπως λέει και το τραγούδι, οι ενδιαφέροντες άνθρωποι ψάχνονται μέχρι αργά. Οι πολύ ενδιαφέροντες για πάντα. :)
 

Δημητρης 777

Spendorious
Μηνύματα
6.075
Reaction score
18.684
Χτυπήστε το πάνου να χαρεί και ο Δημητράκης ! :biggrin:
Mr. John, καλή χρονιά..:rolleyes:
Καλή χρονιά σε όλους..

Δεν πειράζει, όπως λέει και το τραγούδι, οι ενδιαφέροντες άνθρωποι ψάχνονται μέχρι αργά. Οι πολύ ενδιαφέροντες για πάντα. :)
Τι, το ''..end of the road'' είναι promo για να τα ''χώσουμε'' λίγο ακόμα? :o
Μόνο όταν βαρεθούμε θα τελειώσει το κυνήγι?
Disappointed.. :biggrin:
:lolsign:

(μεγάλη η ''τρούπα'' που έχουμε, δεν γεμίζ' :whistling:)



κάποιοι ξεσκόνισαν τα εποχής BBC τους και τα ξανάκουσαν!
Τώρα με τις γιορτές ταίριαξε το timing.. ;)
Ηχεία για.. συναίσθημα 8-)
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • spylab
    Shalom

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.316
Μηνύματα
2.858.268
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top