Να παρουσιάσω και γω ρε παιδιά τον χώρο μου και τα μηχανήματά μου




christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.288
Reaction score
13.195
Οπτικος κατι παει να πει:gamer:Μουσικος- διαβαζε κατι αλλο δεν το γραφω- ΠΕΛΕ ΜΑΥΡΑ
Αλλα εβαλε και λικε:( ενας αφυσκος κυριος οποτε '' μουσικος '' απορριπτεται με συνοπτικες διαδικασιες:gamer::dance2::idk::gotcha::banned::eek::hunter::hunter::vinsent::smg:
 


Μηνύματα
12.539
Reaction score
14.686
Οπτικος κατι παει να πει:gamer:Μουσικος- διαβαζε κατι αλλο δεν το γραφω- ΠΕΛΕ ΜΑΥΡΑ
Αλλα εβαλε και λικε:( ενας αφυσκος κυριος οποτε '' μουσικος '' απορριπτεται με συνοπτικες διαδικασιες:gamer::dance2::idk::gotcha::banned::eek::hunter::hunter::vinsent::smg:
Διαφήμιση είναι Κε Χρήστο. Πας εκεί και δεν έχει γυναίκες το δρώμενο (event) μόνο άνδρες. 😀

Σαν παιδιά των λουλουδιών είναι. Τι γίνεται ξαναγυρνάμε στο 60 ; 😀
 
Last edited:





n_olympios

Μαντιναδόρος!
Moderator
Μηνύματα
5.922
Reaction score
12.581
Ζει αυτούνος, α πέθανε ; 😀
Ζει και μάλιστα παράγει ακόμη.

 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.411
Reaction score
125.598
Η τελευταία του συναυλία, ήταν σε Dolby Atmos.

Έτσι θα βγει και στην παραγωγή. Νομίζω ήδη υπάρχει σε atmos στο tidal.

Άμα βρω χρόνο, θα ανεβάσω μερικά βίντεο από αυτήν. 😎
 

n_olympios

Μαντιναδόρος!
Moderator
Μηνύματα
5.922
Reaction score
12.581
Όπως επίσης το Oxymore είναι binaural πολυκάναλη ηχογράφηση. Αντιγράφω από το άρθρο που παρέθεσα παραπάνω:

Το ‘OXYMORE’ αποτελεί την πρώτη ever κυκλοφορία με ήχο πολλών διαστάσεων και binaural ήχο, με τον Jarre όχι μόνο να επιμελείται την παραγωγή, αλλά να είναι υπεύθυνος στην ηχογράφηση, μίξη και όλου του τελικού αποτελέσματος σε ήχο 360 στα "Innovation" studios του Radio France.

Ο ίδιος εξηγεί: “Στην πραγματικότητα ο stereo ήχος δεν υπάρχει, ο ήχος που ακούμε είναι 360 μοιρών. Σήμερα, η τεχνολογία μας επιτρέπει να εξερευνούμε τον τομέα του ήχου μέσω του spatial audio, το οποίο προσφέρει μια ολοκαίνουργια εμπειρία για εμάς του μουσικούς και τη διαδικασία δημιουργίας. Η μουσική θα είναι μια καινούργια εμπειρία για όσους έχουν απλής ή νέας τεχνολογίας ακουστικό εξοπλισμό, προσφέροντας έναν πιο φυσικό τρόπο στο να ακούμε μουσική σε όλες τις διαστάσεις της”.


Σε πόσες τρέχουσες συζητήσεις ταιριάζει ε? ;)
 









Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.621
Μηνύματα
2.868.316
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top