Ο θάνατος του δικάναλου σετάπ, και γιατί


Μηνύματα
12.516
Reaction score
14.656
Μην είσαι τόσο βέβαιος. 😎
Δεν είμαι. Απλώς το φρόντισα να φαίνεται έτσι, για να αποκαταστήσω μια ισορροπία έναντι της δική σου βεβαιότητας για το αντίθετο. 😀
 


Μηνύματα
12.516
Reaction score
14.656
Σου έταξε prive μελέτη και ισοστάθμιση ε; :wink:
Ο Bhutia δεν κάνει εκπτώσεις στις αρχες του, ούτε τις παραβιάζει.

Η ακεραιότητα του αυτή είναι που θαυμάζουμε όλοι έστω και ασυνείδητα. Η ανωτερότητα στη άποψη δεν επιβάλεται με βία και ούτε πολλες φορές με ορθή πληροφόρηση αλλά με πειθώ και σίγουρα δεν έχει ανάγκη να κατάπεσει σε φτηνά κόλπα επηρρεασμού καθώς η απαίτηση του ίδιου του ανθρώπου τέτοιου είδους δεν το επιτρέπει στον εαυτό του αλλιώς θα παρβίαζε την ίδια την αρχή που καλείται να εφαρμόσει και που αυτή η αρχή εξάλλου τον έφτασε σε αυτό το επίπεδο.

Δεν θα περιμενα κάτι λιγότερο απο αυτόν και δεν θα του ζητούσα ποτέ να κάνει κάτι που δεν θα ήθελε.

😀
 
Last edited:




Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.808
Εδώ τσακώνεστε και ξεσπάτε μετά στα άλλα νήματα; 8-)
Εδώ είναι που ανταλλάσσονται απόψεις πάνω στο πώς θ'αναστηλωνόταν ωραιότερα η αξιοπρέπεια στους κύκλους παραγωγής και μετάδοσης των μουσικών έργων...Συγγενεύουν κιόλας με τους άλλους από την κινηματογραφική δημιουργία.

Μάλλον εδώ ξεσπάμε ύστερα από διχογνωμίες σε γειτονικά νήματα.
 


Μηνύματα
12.516
Reaction score
14.656
Εσύ Μαέστρο διαβασες prive και γούσταρες ε; :biggrin:
Για εξήγησε και στους άλλους γιατί, εγώ ξέρω. :smoke:
Η πιστοποίηση του Κου Χρήστου @christos77 είναι το ανώτατο επίπεδο.

Καλός και όλα ο @Bhutia και εγώ είδες τι καλά λόγια είπα αλλά ... αλλά.

😀
 


Μηνύματα
12.516
Reaction score
14.656
Εδώ είναι που ανταλλάσσονται απόψεις πάνω στο πώς θ'αναστηλωνόταν ωραιότερα η αξιοπρέπεια στους κύκλους παραγωγής και μετάδοσης των μουσικών έργων...Συγγενεύουν κιόλας με τους άλλους από την κινηματογραφική δημιουργία.

Μάλλον εδώ ξεσπάμε ύστερα από διχογνωμίες σε γειτονικά νήματα.
Έχουμε διαρροή... όχι οτι θέλουμε και πολύ. Ο άλλος ο άνθρωπος για γλάρους άνοιξε νήμα και εκεί κατέληξε και πάλι το θέμα.

Αυτά είναι το αντικείμενο άξιο μελέτης, μετα τα ηχητικά θέματα. Είναι συγγενικά και αλληλοτροφοδοτούμενα φαινόμενα όπως φαίνεται.

😀
 

christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.288
Reaction score
13.195
Η πιστοποίηση του Κου Χρήστου @christos77 είναι το ανώτατο επίπεδο.

Καλός και όλα ο @Bhutia και εγώ είδες τι καλά λόγια είπα αλλά ... αλλά.
Ο Μεσιε Μπουτια κανει μαγικα πραγματα με τα σεταπια υψηλοτατου επιστημονικου επιπεδου:hi:
Τι να κανω εγω ο καψερος ο δικαναλος:) ισως της Αρχαιας Περιοδου των σεταπιων;)
 

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.808
Ο Μεσιε Μπουτια κανει μαγικα πραγματα με τα σεταπια υψηλοτατου επιστημονικου επιπεδου:hi:
Τι να κανω εγω ο καψερος ο δικαναλος:) ισως της Αρχαιας Περιοδου των σεταπιων;)
Οι δικές σου δεξιότητες έχουν ανώτερο αντίκρυσμα σε πλαίσιο συναναστροφών.
 

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.568
Reaction score
37.871
... και μονο που παιζει δυνατα ο Μαεστρος και αντεχει να ακουει ακομα και αν το σεταπ του θα μπορουσε να ειναι διαφορετικο , εχει τον σεβασμο μου -αλλα κυριως οτι εκτος οντιο επιδικνιει μια σπανια καλοσυνη, (σαφως μπορει να σφαλω καπου ως προς την τηλεπαθητικη εκτιμηση μου). 🐒
-μα καλα δεν εχετε βαρεθει να ασχολειστε με θεματα οντιο και ακουστικς , μεγαλα παιδια και μετρημενα κουκια ... 8-)
χομ οντιο ιζ φαρ(ς) του οβερειτεντ (οπως και τα περισσοτερα πραματα που απασχολουν το κοσμο σημερα)
 
Last edited:

Σταύρος Λαγκαδιανός

Το αγοράκι με τα σπίρτα
Μηνύματα
8.235
Reaction score
27.036
Θεόδωρος Σπίνουλας
Τι μού θύμησες τώρα...
Δυστυχώς μέ ρούφηξαν άλλες ανάγκες και σταμάτησα για χρόνια να παρακολουθώ εξελίξεις, πριν αρχίσει να προσθέτει ηχεία. Τι αποτέλεσμα όμως να είχε άραγε μ' αυτά, υπάρχει καμιά πληροφορία?


Όσο για το ταβάνι, προφανώς και δεν μπαίνουν πλάναρς. Γι αυτό έγραψα σκέτο 9.χ, όπου χ είναι αριθμός σαμπζζζζ.
 



Δημητρης 777

Spendorious
Μηνύματα
6.145
Reaction score
18.976
εδω ζει (και βασιλευει) το δικαναλο με τους δικους του ορους. 🐒
Ναι ακόμα πεθαίνει και δε λέει να πεθάνει.
Όταν πεθάνουν οι εναπομείναντες δικάναλοι (ναι, εμείς.. :biggrin:)
Θα κυριαρχήσει ξανά και αποκλειστικά το μονοκάναλο..
Θα υπάρχουν κάποιοι πολυκάναλοι ρε παιδίμ' αλλά δεν θα γεμίζουν ντουλάπα.. :p
The king is dead, long live the king.. :tongue:
 



Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.613
Μηνύματα
2.868.091
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top