Τι είδαμε, τι θα δούμε

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.568
Reaction score
37.872
1685381700470.png

Σειρα 8 επεισοδιων στο νετφλιξ - προτεινεται (για το ενδιαφερων σεναριο και την καλη υποκριτικη των ηθοποιων).
(βλ. καρτελ-ιταλικη μαφια και τα σχετικα)
 

Μηνύματα
349
Reaction score
891
View attachment 293631
Σειρα 8 επεισοδιων στο νετφλιξ - προτεινεται (για το ενδιαφερων σεναριο και την καλη υποκριτικη των ηθοποιων).
(βλ. καρτελ-ιταλικη μαφια και τα σχετικα)
Πολύ καλό, βασίζεται σε βιβλίο του Σαββιανο
με τον Στέφανο Σολιμα μεταξύ των συντελεστών (δημιουργού του πολύ καλού subbura της ταινίας οχι της σειρας μεταξύ αλλων) και μουσική απο τους mogwai.
Α είναι στο ερτφλιξ τώρα και οχι στο νετφλιξ νομίζω
 









alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
14.675
Reaction score
28.016
Δηλαδή, μετά το 1ο επεισόδιο, βλέπεται??
Το ξεκίνησα με εύθυμη διάθεση αλλά το προσδοκώμενο απομακρυνόταν με ιδιαίτερη επιτυχία!
Γίνεται καλύτερο. Όχι τραγικά καλύτερο από το πρώτο. Αν δεν άρεσε το πρώτο, η εύθυμη διάθεση θα κρατήσει μια κάποια απόσταση.
 

Μηνύματα
27.267
Reaction score
25.272
Προσπάθησε να εστιάσεις στην κόντρα Μπαμπά κόρης .
Αυτό βοηθάει ,όπως και η ιδιαίτερη ικανότητα της barbaro να το παίζει κωλόπαιδο.
 

Μηνύματα
2.125
Reaction score
5.580
John Wick: Chapter 4, 8-/10



Λίγο κουρασμένος ο Keanu, αντέχει όμως, μέχρι κι απο σκεπή έπεσε. :biggrin:
Και ηρθε η πρωτη φορα που θα διαφωνησω με τον αγαπημενο zizik.
M@l@kia περιοπης η ταινια ,πρεπει να πεσαν περισσοτερες σφαιρες απο οτι στο αφγανισταν στον πολεμο .Καλος ηχος ομως και ωραιο το club με τους καταρακτες. 3/10
 

jag

Μηνύματα
9.276
Reaction score
27.596
Και ηρθε η πρωτη φορα που θα διαφωνησω με τον αγαπημενο zizik.
M@l@kia περιοπης η ταινια ,πρεπει να πεσαν περισσοτερες σφαιρες απο οτι στο αφγανισταν στον πολεμο .Καλος ηχος ομως και ωραιο το club με τους καταρακτες. 3/10
Από το λίγο που είδα μου φαίνεται πως έχεις δίκιο. Δεν ξανακούω 8/10 και τέτοια επειδή είμαι πολύ αντικειμενικός κριτής.

:p

Δεν είναι μόνο θέμα γούστου...
 




jag

Μηνύματα
9.276
Reaction score
27.596
Ακόμα δεν έχω δει ούτε το πρώτο επεισόδιο, είχα την εντύπωση πως θα είναι οκ μόνο από το τρέιλερ.

:headbang:

Για να μην αρέσει ούτε στον SOCO που είναι ΄΄εύκολος΄΄ φαντάζομαι...
 
Last edited:

xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.755
Reaction score
83.586
Προσπάθησε να εστιάσεις στην κόντρα Μπαμπά κόρης .
Αυτό βοηθάει ,όπως και η ιδιαίτερη ικανότητα της barbaro να το παίζει κωλόπαιδο.
Αυτό και μόνο με χάλασε.

Είμαι από τους μεγαλύτερους fans του Arnold αλλά τα γλυκανάλατα που έχει γυρίσει ποτέ δεν τα χώνεψα. Άσε που είναι σε ηλικία απαγορευτική για ταινίες δράσης.

Άρχισα το 3ο επεισόδιο και το έκλεισα πριν τη μέση.
 



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.615
Μηνύματα
2.868.120
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top