Γνώμη για επιλογή πικάπ

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.891
Reaction score
38.686
Γνωρίζω πολύ κόσμο που κλαίγεται ότι δεν έχει να δώσει 20-30 για 1 δίσκο το μήνα αλλά ξοδεύει πολλαπλάσια κάθε μήνα σε τσιγάρα, ναρκωτικά, αλκοόλ και junk food.
...καταχρησεις δηλαδη 8-)
 

christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.320
Reaction score
13.281
Ο Κος Χρήστος @christos77 για αυτό ζηλεύει και σε έχει λίγο στην μπούκα. Τώρα εξηγούνται όλα. Και τον είχα για ¨Αγιο άνθρωπο.
@thva Ο κ. Μαρκου ειναι το καλυτερο παιδι ;) ανατολικης, δυτικης και νοτιας Αττικης;)
Με αλληλεγγυη και προσφορα στον συνανθωπο;)
Του εχω στειλει δυο ενισχυτες να τους σιαξει τουτων δοθεντων🤭🤭🤭
 


Μηνύματα
13.369
Reaction score
15.410
@thva Ο κ. Μαρκου ειναι το καλυτερο παιδι ;) ανατολικης, δυτικης και νοτιας Αττικης;)
Με αλληλεγγυη και προσφορα στον συνανθωπο;)
Του εχω στειλει δυο ενισχυτες να τους σιαξει τουτων δοθεντων🤭🤭🤭
Μα αφού μένει στην Βόρεια Ατιική. :D
Ο ένας έχει φιαχτεί. Είπαμε , ο έτερος θα φιαχτεί συντόμως.
Αφού ξέρεις.
Μην του φτιάχνεις τίποτε. :D😍
 

christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.320
Reaction score
13.281
Μα αφού μένει στην Βόρεια Ατιική.
Δεν εχει σημασια ειναι ενεργος σε ολο το Λεκανοπεδιο ;)
Μην του φτιάχνεις τίποτε
Μη μου τον αγριευεις εγω τον παιρνω με το καλο οτι θελει το καλο παιδι;):drinks:
Θα του στειλω και εκλεκτο οικολογικων προδιαγραφων Τσιπουρο:drinks:
 
Last edited:


Δημητρης 777

Spendorious
Μηνύματα
6.379
Reaction score
19.757
αλλά ξοδεύει πολλαπλάσια κάθε μήνα σε τσιγάρα, ναρκωτικά, αλκοόλ και junk food.
Ε όχι να κοπούν και όλες οι κακές συνήθειες μαχαίρι για να μαζέψουμε βυνίλια να σκονίζονται κάπου.. 8-)

Μην ξεχνάμε πως ειδικά τα τσιγάρα και το αλκοόλ είναι απαραίτητα για την επιβίωση (στον κόΖμο τούτο που βρεθήκαμε :p) έτσι? :lolsign:
 

Μηνύματα
13.369
Reaction score
15.410
Ε όχι να κοπούν και όλες οι κακές συνήθειες μαχαίρι για να μαζέψουμε βυνίλια να σκονίζονται κάπου.. 8-)

Μην ξεχνάμε πως ειδικά τα τσιγάρα και το αλκοόλ είναι απαραίτητα για την επιβίωση (στον κόΖμο τούτο που βρεθήκαμε :p) έτσι? :lolsign:
Να μαστε καλά να καπνίζουμε ; :D :D
 




Μηνύματα
1.786
Reaction score
2.569
Σας εγκαλώ στην τάξη (ξεφύγατε από το θέμα). :banned:
Σχετικά με την δισκοθήκη, είναι εύκολο να αποκτήσει κάποιος βινυλια, used or new. Υπάρχουν τόνοι στην αγορά σε λογικές τιμές.
Στον φίλο μας με βάση όσα έχει γράψει του προτείνω αγορά καινούργιου πικάπ. Plug and play. :smoke:
 


Μηνύματα
13.369
Reaction score
15.410
Σας εγκαλώ στην τάξη (ξεφύγατε από το θέμα). :banned:
Σχετικά με την δισκοθήκη, είναι εύκολο να αποκτήσει κάποιος βινυλια, used or new. Υπάρχουν τόνοι στην αγορά σε λογικές τιμές.
Στον φίλο μας με βάση όσα έχει γράψει του προτείνω αγορά καινούργιου πικάπ. Plug and play. :smoke:
¨Ααε βρε μην τα λές αυτά στον κόσμο και αυξηθούν οι τιμές αλλά δεν βρίσκουμε κιόλας στο μέλλον.
 



Μηνύματα
13.369
Reaction score
15.410
Ναι? :party:

:showingbiceps:


Τυχαία το 'πα καλέ καθώς είναι γνωστό πως τα καλύτερα παιδιά βρίσκονται στον Πειραιά.. 😝




:lolsign:
Εγώ σαν "ξένος" εδω και ερχόμενος απο αλλού, να πω την εντύπωσή μου καθώς είναι unbiased ότι ο κόσμος στον Πειραιά είναι πολύ διαφορετικός απο την Αθήνα. Πολύ πιο καλοί και νορμάλ άνθρωποι. Μλάνε κιόλας, οι Αθηναίοι τους μιλάς και μουγκρίζουνε χα χα.
 


Δημητρης 777

Spendorious
Μηνύματα
6.379
Reaction score
19.757
Πες τους ότι είσαι βάζελος να δεις τι ωραία που θα σου φερθούν. :biggrin:
Πρέπει να είμαστε και λίγο alert όμως στο τι λέμε και που βρε παιδίμ'
Δηλ. αν πας και πεις στον γνωστό Τάκη π.χ. πως είσαι βάζελος ε, κάτι ζητάς.. :tongue:

Ο Πειραιάς φταίει μετά? 8-)

Να, όπως εγώ που μπαίνω εδώ στα τεχνικά θέματα και γράφω καμμιά φορά ρομαντζάδες.. :fuckyou:
 

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.891
Reaction score
38.686
πειραιας με πασοκ ?
ή
πειραιας με νουδου ?
-κατα το...
πικαπ με πασοκ...ή πικαπ με νουδου..
-
λετε για ναρκωτικες ουσιες (νομιμες ή παρανομες), αλλα μαλλον ειστε εθισμενοι στο διαδιχτιο-και περιλαμβανω και το παρων σαιτ σε αυτο.
 


Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.016
Μηνύματα
2.885.347
Members
37.976
Νεότερο μέλος
Spadidakis
Top