BR vs HD DVD-Ποιο Format ΘΕΛΕΤΕ να επικρατησει;

BR ή HD DVD ; Ποιο Format ΘΕΛΕΤΕ να επικρατησει ;

  • ΒR και Ξερο Ψωμι.

    Votes: 30 35,7%
  • ΗD DVD και τα Μυαλα στα Καγκελα.

    Votes: 16 19,0%
  • Χα!! Μολις τελειωσουν τον Πολεμο να μου στειλουν SMS.

    Votes: 37 44,0%
  • Ποιος Ηρθε ; Tι λετε ρε Παιδια ; Mονο VHS και Κασσετα ξερω.

    Votes: 1 1,2%

  • Total voters
    84
Μηνύματα
28.176
Reaction score
50


κλινικες ερευνες εδειξαν οτι η πολυωρη χρηση PS3 εχει τα παρακατω αποτελεσματα στο γυναικειο φυλλο !!

 

Μηνύματα
5.771
Reaction score
0
To παρακάτω βιντεάκι δείχνει τον GTX να έχει σαπίσει στον ξύλο τους Antony6 και Giorgio-n επειδή έκλεψαν το πορτοφόλι μια γυναίκας γνωρίζοντας ότι εκείνη τη στιγμή πήγαινε να αγοράσει ένα PS3 στο γιό της. :happy_9: Δεν έτυχε να δώ ποτέ καμιά φωτογραφία του Antony6 και του Giorgio-n αλλά ο μπάτσος φέρνει πολύ σε GTX :happy_5: :happy_5: :happy_5:
http://www.youtube.com/watch?v=KjhS23vG7TA&mode=related&search=
Φτυστοι ειναι Τασο (φτυστε τους,φτου,φτου) αν και μεταξυ μας...
ο μπατσος ειναι ο ιδιος ο GTX.:happy_8:

************************

ΠΑΡΑΚΑΛΩ
καποιος ,ας βγαλει τον Μπαρμα Γιαννη τον Λαστιχα απο το thread . :happy_8:
Tο topic με το ΒΟΥΛΚΑΝΙΖΑΤΕΡ ειναι 3ο room δεξια . :happy_5:
Διπλα απο το Car Audio. "happy_1"
 


Μηνύματα
30.533
Reaction score
40
Απάντηση: BR vs HD DVD-Ποιο Format ΘΕΛΕΤΕ να επικρατησει;

Για τιμωρία του, η σύζυγός του τον έστειλε πίσω στο κατάστημα.
Του απαγόρευσε να πάρει το Golf.
Τον έστειλε στην αποθήκη να πάρει το σκονισμένο














































μπας και τον χτυπήσει ο αέρας και βάλει μυαλό.......
Και ναι...Επιτέλους...Πήρε το σωστό PS3 και ένιωσε επιτέλους άντρας......










Η δε τιμωρία του απλή και δίκαιη.....
Να βγάλει τη φωτό του με το νέο του απόκτημα.....
















:happy_5: :happy_5: :happy_5: :happy_5: :happy_5: :happy_5: :happy_5: :happy_5: :happy_5: :happy_5: :happy_5: :happy_5:
 

Attachments



Μηνύματα
30.533
Reaction score
40
Απάντηση: BR vs HD DVD-Ποιο Format ΘΕΛΕΤΕ να επικρατησει;

Και επειδή θα τ' αρνηθεί.....


Ορίστε φωτό της δεκαετίας του 80 στην πατρίδα με το αγαπημένο του.....

Andrew, αέρινος καβαλάρης και κατακτητής......

Πίσω αριστερά υπάρχει ο μαντρότοιχος και από πίσω το σκλί.....
(ήταν μπροστά από τότε ο Andrew.....Πλάνο 16:9 από τότε....Το 16:9 έφαγε και το σκλι)























:happy_5: :happy_5: :happy_5: :happy_5: :happy_5: :happy_5: :happy_5: :happy_5: :happy_5: :happy_5: :happy_5: :happy_5: :happy_5:
 

Μηνύματα
30.533
Reaction score
40
Απάντηση: BR vs HD DVD-Ποιο Format ΘΕΛΕΤΕ να επικρατησει;

Βαρέθηκα να λέω επιχειρήματα.....
Πάω να ανοίξω το τέλειό μου PS3 και να παίξω...εμμμμ...να δω......εεεχχμμμμ.......να ψάξω για update και να χαρώ εικόνα 1080p στην τηλεορασάρα μου....









:happy_5: :happy_5: :happy_5: :happy_8: :happy_8: :happy_8: :happy_8: :happy_8: :happy_8: :happy_8: :happy_8: :happy_8:
 

Μηνύματα
7.140
Reaction score
4
Βρε κλειδωστε το poll τωρα που προλαβαινουμε και αφηστε τα πολλα λογια.... :happy_5:
 

Μηνύματα
5.771
Reaction score
0
...καθηστε να ερθει ο Cinemusic
με πληρωμενους HDDVDαδες
απο τους ετεροδημοτες και τους αλλοδαπους ,
να δειτε πως ανατρεπεται το αποτελεσμα. "happy_1"
Εχει βγει στην Καμαρα και μοιραζει accounts του AVSite
με δωρο τον Ξυπολυτο Τζο και το 5ο Στοιχειο σε HD DVD αρκει να ψηφισουν υπερ του HD DVD. :happy_5:
Mεχρι και ο Fanisz ανεβηκε απο Αθηνα
για να ψηφισει στην Θεσ/νικη για τα δωρα(ο λιγουρης).:happy_8:
 

Μηνύματα
30.533
Reaction score
40
Απάντηση: BR vs HD DVD-Ποιο Format ΘΕΛΕΤΕ να επικρατησει;

Eμένα μου έστειλε πμ ο Σινεμιούζικ να ψηφίσω υπέρ των HD-DVD και τι θα μου κάνει δώρο???



Την άλλη λατρεμένη του ταινία....σε BD










:happy_5: :happy_5: :happy_5: :happy_8: :happy_8: :happy_8: :happy_8: :happy_8:
 


Μηνύματα
2.734
Reaction score
0
Απάντηση: Re: BR vs HD DVD-Ποιο Format ΘΕΛΕΤΕ να επικρατησει;

Αμα δω τα σκουρα θα βαλω και την lady pseira να ψηφισει..... "happy_1"
Όχιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!

Αλλά ναι.........έχει πλάκα να βλέπεις τον σΚαφάτο να τρέχει από πίσω της σαν σκυλάκι......"happy_1" :crazy_3: "happy_1" :crazy_3: "happy_1" :happy_5: :happy_5: :happy_5: :happy_5: :happy_5:
 

Μηνύματα
5.771
Reaction score
0
Αμα δω τα σκουρα θα βαλω και την lady pseira να ψηφισει..... "happy_1"
Δεν την βαζεις απο τωρα να ψηφισει καλυτερα?
Ερχονται 2 πουλμαν γεματα HD DVDαδες.:happy_8:

Του Δημοσιου ειναι ?
Εχει και 2 μερες εκλογικη...Αδεια.:happy_5:
 

Μηνύματα
935
Reaction score
1
γεια σας κοριτσια, sorry που αργησα αλλα ειχα γυρισματα στη παραλια της τελευταιας αισθησιακης μου ταινιας. στο θεμα μας τωρα. εχω ξαναδιατυπωσει το οτι ΘΕΛΩ το blu-ray να πετυχει για τον απλο λογο οτι εχω το ps3 και δε γουσταρω να τα σκαω παλι για αλλο player. αυτος ειναι ο απλος λογος. υπαρχουν ομως και 2 πιο συνθετοι παραγοντες που με επηρεαζουν θετικα προς αυτο format.

1. Σοβαρευτειτε, ειναι μεγαλυτερο! ολοι γνωριζουν πως οσο πιο μεγαλο τοσο πιο καλο. δεν ειναι καποιο καινουριο γνωμικο, ειναι αρχεγονη αληθεια που ισχυει απο την αρχη του κοσμου πριν δεκαετιες. με τα BD που χωρανε 50gb οι κινηματογραφιστες θα εχουν τη δυνατοτητα να χωρανε στη ταινια τους σχεδον τριπλασιο αριθμο σκηνικων, ηθοποιων και εκρηξεων (ο.τι χρειαζεται μια ταινια για να ειναι καλη) απο το μιζερο hd-dvd των 15cm. το ιδιο και με τους developers βιντεοπαιχνιδιων. μην ακουτε τη γελεια προπαγανδα μικροτσουτσουνων ψευτοκουλτουριαρηδων που ψαχνουν παρηγορια στη συμπιεση(και με τα δυο χερια δηλαδη?) οπως αυτον
Το hd-dvd μπορεί να είναι μικρότερο αλλά έχει καλύτερα τελικά αποτελέσματα στο μεγαλύτερο ποσοστό...
Είναι έτοιμο από την αρχή του..
ειναι ετοιμο απο την αρχη του...δεν εφτανε που ειναι μικρο πασχει και απο προωρη εκσπερματωση με το αρχικο χαδι...εχω ακουσει πως υπαρχουν ασκησεις για εσας giorgio.

2. το BR διαθετει μεγαλυτερο bitrate απο το hd-dvd. οκ εδω οι αποψεις διιστανται και το καταλαβαινω. Ελλαδα ειμαστε και οχι Ολλανδια. ολοι σιωπηλα γνωριζουμε για την εξυπηρετηση ποιας βιομηχανιας εφαρμοζεται το μεγαλυτερο bitrate. μπορω να σας πω λοιπον εκ των εσω πως η βιομηχανια πορνο δεν στηριζεται μονο σε ομαδικα στα οποια συμμετεχει ενας μαγκας και καμποσες καλλονες να του ευχαριστουν τα γουστα (οι ταινιες στις οποιες παιζω εγω), υπαρχουν και οι ταινιες στις οποιες εκει που ο μαγκας ανακαλυπτει τις καμπυλες και τα χαρισματα της καλλονης/ων μπαινει στο πλανο ο πιτσαδορος που θα γυαλισει σε ολα τα συμμετεχοντα μελη συμπεριλαμβανομενου και του μαγκα (οχι εγω). ετσι ερχεται στο παιχνιδι το bi-trade απο το οποιο και το bitrate. μη κανετε πως δε το εχετε ακουστα παλιοκουφαλιτσες (δεν εχω προβλημα με τη παρτη σας). ε εδω το BR τον εχει δωσει κανονικα του hd-dvd. ικανοποιει πολυ μεγαλυτερο αγοραστικο κοινο(κουφαλιτσες).

αυτα ειχα να πω εγω πανω στη προτιμηση μου για το Blu-Ray. θα ηθελα να συμπληρωσω πως παρατηρησα οτι μερικοι εδω μεσα προσπαθουν να κανουν χιουμορ με βαση ενα τοσο σοβαρο θεμα και να μειωσουν ατομα που εχουν ιδιαιτερες και λιγο ανωμαλες προτιμησεις οπως το hd-dvd. δεν ειναι σωστο παιδια. ειναι και αυτοι ανθρωποι με αναγκες. μη τους δειχνετε με το δαχτυλο...
Καλή η πλάκα, αλλά να υπονοούμε , και μάλιστα κατά εξακολούθηση πως κάποιο μέλος του φόρουμ μπορεί να μπαναριστεί λόγο των προτιμήσεων του, είναι απρέπεια και φυσικά μομφή προς το avsite και τους συντονιστές του.
Υ.Γ. προτεινω τωρα πλεον που φαινεται πολυ δημοκρατικα το προβαδισμα προτιμησεων για το BR να μεινει στο poll η απαντηση ''BR και ξερο ψωμι'' και ''Χα!! Μολις τελειωσουν τον Πολεμο να μου στειλουν SMS.''
 

Μηνύματα
2.220
Reaction score
1
γεια σας κοριτσια, sorry που αργησα αλλα ειχα γυρισματα στη παραλια της τελευταιας αισθησιακης μου ταινιας.
BANTAS τελειώνουν τα γυρίσματα ρε; Τελικά πόσα GB θα βγεί το τελικό αποτέλεσμα; Ελπίζω να μη δούμε κόκο στο τελικό αποτέλεσμα αν και η παραλία που ήσουν είχε πολύ άμμο :happy_9: :happy_9: :happy_9:
 

Μηνύματα
935
Reaction score
1
η ταινια λεγεται Τσαι στη Σεχχαρα. εχει ακομα δρομο για να τελειωσει και θα ειναι τριλογια. δε ρωτησα ακομα το παραγωγο στα ποσα GB και cm θα ανερχεται αλλα αν σκεφτεις οτι παιζω εγω θα ειναι πολλα!!!
 

Μηνύματα
2.611
Reaction score
13
Originally Posted by BANTAS
"ειναι ετοιμο απο την αρχη του...δεν εφτανε που ειναι μικρο πασχει και απο προωρη εκσπερματωση με το αρχικο χαδι...εχω ακουσει πως υπαρχουν ασκησεις για εσας giorgio. "

Όχι βρε BANTAS ( από το sport billy το κονόμησες το ονοματάκι? καλόοο)..
Μη κρίνεις μόνο από ότι γνωρίζεις από εσένα..Υπάρχουν και άλλα που κρατάνε πολύ και από την αρχή είναι τούρμπο...(για το φορματ λέω..:happy_9: )
Βέβαια ακούστηκε πως πολλοί αγόρασαν bd για να τραβάνε τα........... με αυτά που (δεν) βλέπουν και να νιώσουν καλύτερα.."happy_1"

Όλα αυτά με χιουμοριστική διάθεση βεβαίως :crazy_3: :crazy_3: :crazy_3:

Γιατί ανεξάρτητα με το χαβαλέ που γίνεται το bd είναι μακράν το καλύτερο φορμάτ με ελληνικό χρώμα και ταινίες ποιότητας..
Δεν θα μπορούσα παρά να υποκλιθώ στην ανωτερότητα των ολοστρόγγυλων μπλέ δίσκων..
Mάλιστα σκέφομαι να πουλήσω τα hd-dvd της paramount και από εδώ και πέρα να τα αγοράζω μόνο σε bd....
Τόσο αποφασισμένος είμαι..


Φίλε bantas θα μας δείξεις κάποια στιγμή την , πολύ μικρού μήκους , αισθησιακή ταινία που γύρισες???:happy_9: :happy_9:
Αλλά τί σε νοιάζουν εσένα αυτές οι μικρο-λεπτομέρειες ??
Εσύ έχεις bd...τυχερέ άνθρωπε...:happy_9:


και βεβαίως το ξανατονίζω πως υπάρχει χιουμοριστική και μόνο διάθεση...:crazy_3:
 

Μηνύματα
935
Reaction score
1
Εσύ έχεις bd...τυχερέ άνθρωπε...
big dick?

Φίλε bantas θα μας δείξεις κάποια στιγμή την , πολύ μικρού μήκους , αισθησιακή ταινία που γύρισες???
εννοειτε, μολις ειναι ετοιμη. εισαι σιγουρος πως τι θες σε bd?

ποτε με χιουμοριστικη διαθεση, ριχνει το επιπεδο.
 

Μηνύματα
2.611
Reaction score
13
Αντώνη να πάς ΤΩΡΑ να πάρεις bd...
Kυκλοφορεί άμεσα τα 2-3 επόμενα χρόνια αποκλειστικά η σειρά θρύλος " τα πουλιά πεθαίνουν τραγουδώντας.."
Η sony αποφάσισε στροφή στο νεανικό κοινό ( του 80 ) και θα βγάλει επίσης και τα "ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ" με τον Γιώργο Κωνσταντίνου...
Με αγγλικούς υπότιτλους ...
 

Μηνύματα
2.611
Reaction score
13
big dick?



εννοειτε, μολις ειναι ετοιμη. εισαι σιγουρος πως τι θες σε bd?

ποτε με χιουμοριστικη διαθεση, ριχνει το επιπεδο.


:happy_5: :happy_5: :happy_5: :happy_5: :happy_5: :happy_5: :happy_5: :happy_5: :happy_5: :happy_5: :happy_5:
:respect: :respect: :respect: για το bd......


η ταινιούλα χωράει ασυμπίεστη σε δισκέτα..

μη σε βάζω σε έξοδα..
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.621
Μηνύματα
2.868.355
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top