Ένωση Βλαμμένων Κύπρου (Ε.Β.ΚΥ.)


wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.871
Reaction score
20.362
Την προηγούμενη Πέμπτη, είχαμε παρεκτροπές...

Κάπως έτσι ξεκινήσαμε...

20191031_214718.jpg


και κάπως έτσι τελειώσαμε...

20191031_223453.jpg


Στο ενδιάμεσο δεν υπήρξαν φωτογραφίες - το φαγητό, η κουβεντούλα κι η καλή παρέα είχαν προτεραιότητα! @okakosolikos, @Gebreselassie κι εγώ - o @PURETONE δεν τα κατάφερε αυτή τη φορά - "χτυπήσαμε" burgers, είχαμε και καιρό να τα πούμε από κοντά, μιλήσαμε για τα πάντα εκτός από στέρεα κι αηδίες και γενικά ήμασταν μια ωραία ατμόσφαιρα ( :biggrin: :biggrin: ) για κάνα δίωρο. Πολύ καλά ήταν!

Να δούμε πότε θα βρεθούμε ξανά!
 





wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.871
Reaction score
20.362
Πες μας τώρα ότι ήπιες και μπύρα... :biggrin:
Προφανώς και όχι! Η μπύρα (Βελγική) άνηκε στον @okakosolikos την πρόταση του οποίου ακολούθησε κι ο @Gebreselassie. Εγώ... νεράκι!
Την φωτογραφησε :laugh:
Αν δεν ήμουν κι εγώ να τραβήξω δύο ρημαδοφωτογραφίες... Εσύ, πουλάκι μου, φρόντισε να είσαι παρών την επόμενη φορά!
Πφφφφφ...

Εμείς τα Σάββατα κλείνουμε 12ωρα! :party:

Παρασκευές 5ωρα γιατί κλείνει το μαγαζί, αλλιώς... :p
Εμείς, την επομένη θα πηγαίναμε δουλειά. Εσείς οι συνταξιούχοι έχετε πολύ ελεύθερο χρόνο! :biggrin:
 




wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.871
Reaction score
20.362
Εάν δεν απατώμαι, είχαμε κάνει μία έξοδο για φαγητό το καλοκαίρι του 2020. Έλειπε ένα μέλος (ανωτέρα βία!), περάσαμε τόσο καλά που δεν κρατήσαμε φωτογραφικό υλικό. Την επόμενη φορά - να δούμε και πότε θα είναι αυτή!

Επίσης, ανακοινώνω ότι και τρίτο μέλος της ΕΒΚΥ είναι πλέον καθόλα νόμιμο, καθότι πρόλαβε και αγόρασε δεύτερο subwoofer λίγο πριν να μας "κλείσουν" για τρεις εβδομάδες! Με γεια το δεύτερο Temblor T10 αγαπητό μέλος και καλές ακροάσεις στο 2.2 σύστημά σου!
 

PURETONE

Ένα σκέτο "Π"
Μηνύματα
3.428
Reaction score
4.013
Είστε και οι τρείς παράνομοι :roflmao:............... του υπο.........................κόσμου και οι τρείς.
 


wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.871
Reaction score
20.362
...και λίγο πριν να παραγγείλουμε, κόπηκε το ρεύμα... >:(
 


wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.871
Reaction score
20.362
Όχι ρε, τι κάρβουνα και βλακείες, τι είμαστε, πλέμπα; Σε high class μαγαζί πήγαμε και μόλις πάτησε το πόδι του ο @okakosolikos κόπηκε το ρεύμα για 15 λεπτά... :biggrin:

Μην περιμενετε φωτογραφίες, μόλις ήρθε το ρεύμα, παραγγείλαμε και "πλακωθήκαμε" στο φαγητό, συζητάγαμε και μετά, ω! να σου γαμ... πήγε 22:40 κι η απαγόρευση κυκλοφορίας ξεκινάει σε 20 λεπτά! Βουρ πληρωμή του λογαριασμού, αυτοκίνητο και σπιτάκια μας! Until next time!
 


Staff online

  • spylab
    Shalom
  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • xfader
    Segregation supporter

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.313
Μηνύματα
2.858.201
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top