Έφυγε από τη ζωή ο παρουσιαστής των Mythbusters, Grant Imahara

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.637
Reaction score
77.057
Φοβερό μυαλό ο τυπάς...:hi:



Έφυγε από τη ζωή ο παρουσιαστής των Mythbusters, Grant Imahara



Ο Grant Imahara, ηλεκτρολόγος μηχανικός και συμπαρουσιαστής του θρυλικού επιστημονικού σόου , Mythbusters, έφυγε ξαφνικά από τη ζωή σε ηλικία 49 ετών. Σύμφωνα με το ρεπορτάζ του THR τα αίτια του θανάτου του οφείλονται σε ανεύρυσμα στον εγκέφαλο. Πρόκειται για έναν εκ των τριών hosts των Mythbusters, μαζί με τους Kari Bryon και Tory Belleci, που μας συστήθηκαν μετά την τρίτη σεζόν του και αποχώρησαν το 2014 για να παρουσιάσουν το δικό τους σόου στο Netflix με τίτλο, White Rabbit Project.


O Imahara ήταν επί πολλά χρόνια στο χώρο του Χόλιγουντ και των ειδικών εφέ φτιάχνοντας animatronics και άλλα πολλά. Μάλιστα την καριέρα του ξεκίνησε στην THX και την Industrial Light and Magic της Lucasfilms, δουλεύοντας και στις τρεις prequel ταινίες του Star Wars.


Το βιογραφικό του, επίσης, περιλαμβάνει τεράστιες παραγωγές όπως τα The Matrix Reloaded, The Matrix Revolutions, Galaxy Quest, Van Helsing, The Lost World: Jurassic Park, και Terminator 3: Rise of the Machines.
 
Last edited:



jpaudio

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
1.993
Reaction score
1.462
Κρίμα... Ρε σεις, μήπως οι πολλές στροφές που παίρνει ο εγκέφαλός μας μας κάνουν κακό; Η γυναίκα μου λέει ότι θα το "κάψω" έτσι που το χρησιμοποιώ! Λέτε να έχει δίκιο;
 


daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.637
Reaction score
77.057
κρίμα R.i.p.
θα σου λεγα τώρα...κοράκι
απόοοοολα τα θέματα που έχει το σάιτ στα πεθαμενατζίδικα βρήκες να πας?
 

Μηνύματα
151
Reaction score
116
έτσι την βρίσκω εγώ έχω πολλά βιτσιά έτσι να ξέρεις για την επόμενη φορά που θα συναντηθούμε!
 


ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.312
Μηνύματα
2.858.177
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top