Όταν μπιπ τη συζήτηση (τα άσχετα της κατηγορίας)

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.640
Reaction score
77.063
Ασυναρτησιες ειναι το οτι τα 802, 801 & Nautilus δεν εχουν αναγκη sub οσον αφορα την μουσικη ?

Εχεις καποιο απο αυτα ? Εγω και εχω και εχω πουλησει καμποσα και τα εχω μετρησει και μιλαω ! Εσυ με τι φοντα μιλας ?

Ειναι ντροπη να λες εσυ σε μενα για ασυναρτησιες, δεν εχεις τις γνωσεις για να κρινεις και μην εκμεταλευεσαι την θεση σου !

Αυτα και δεν σου ξαναπανταω, εχω πιο σοβαρες ασχολιες !
καφενές πάλι....στυλ ξερς ποιος είμαι εγώ....

δεν κρίνω το να είσαι άσχετος.....κρίνω το να μας το μοστράρεις ως γνώση και εμπειρία
διαβάζουν και μέλη που δεν γνωρίζουν σωστά το αντικείμενο κ θέλουν να μάθουν

λυπήσου μας

ο Μπούτιας έχει γράψει καταπληκτικά πράγματα για την συμπεριφορά των χαμηλών συχνοτήτων σε χώρους με τοιχωματικά όρια....και γιατί σχεδόν ΠΟΤΕ τα ηχεία μας δεν θα μπορέσουν όσο θεριά και αν είναι να αποδώσουν τα μπάσα ενός υπογούφερ στη θέση ακρόασης

κάτσε και διάβασε...
 
Last edited:


Μηνύματα
1.296
Reaction score
2.568
καφενές πάλι....στυλ ξερς ποιος είμαι εγώ....

δεν κρίνω το να είσαι άσχετος.....κρίνω το να μας το μοστράρεις ως γνώση και εμπειρία
διαβάζουν και μέλη που δεν γνωρίζουν σωστά το αντικείμενο κ θέλουν να μάθουν

λυπήσου μας

ο Μπούτιας έχει γράψει καταπληκτικά πράγματα για την συμπεριφορά των χαμηλών συχνοτήτων σε χώρους με τοιχωματικά όρια....και γιατί σχεδόν ΠΟΤΕ τα ηχεία μας δεν θα μπορέσουν όσο θεριά και αν είναι να αποδώσουν τα μπάσα ενός υπογούφερ στη θέση ακρόασης

κάτσε και διάβασε...
Χαλαρααα
Ήταν ο μπουκάλης πάει
Άμα πάει και αυτός , θα ξανακυλήσω στα Αστερίξ και Λουκυ λουκ που τα έχω διαβάσει 109 φορές +
 


Τελευταια Μηνυματα

Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.317
Μηνύματα
2.858.302
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top