Ώρα να πετάξουμε τους αναμορφικούς; Όχι!!!

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.676
Reaction score
94.677
...με τον Schneider μαζί.
 


Nelsy

Ιεράπετρα
Μηνύματα
5.204
Reaction score
2.874
ωραια πραγματα εχει ο Βαγγελης...κορυφαια.
Το ξέρω χρόνια...από κει πήρα τον Μπενεκιού:p

Για πείτε βρε παιδιά τίποτα για αυτά που είδατε γιατί μόνο για ηχεία διαβάζω από την έκθεση
 

Μηνύματα
22.270
Reaction score
15.543
dlp δεν εχεις βρε ;

τα γνωστα...

δεν καθισα να δω,παρα μονο κανα 5λεπτο....

σαν τριτσιπο μηχανημα εχει χαμηλο ansi contrat(χαμηλοτερο των lcos...οπως τον ειδα)

στα υπολοιπα τα ιδια....
 

Nelsy

Ιεράπετρα
Μηνύματα
5.204
Reaction score
2.874
Χαχαχαχά!!!!
Αν είναι ο super lumis όπως ανάφερες κοστίζει 60Κ$ από λίγο ψάξιμο που έκανα....αυτός θέλει 200άρα οθόνη για να 'δείξει'....τι να του κάνουν οι 120 ίντσες:Dελπίζω να είχατε μια επικοδομητική συζήτηση με τον Βαγγέλη αν του είπες την άποψή σου:p
 



Βαγγέλης Λάμπρου

Επαγγελματίας
Μηνύματα
1.695
Reaction score
277
Απο το πρωί φτερνίζομαι, να μην ξέρω τι φταίει, να ψάχνομαι.... και μπαίνω στο φόρουμ και όλα εξηγούνται....
Αχ Μανωλιώ......εσυ και τα μπενεκιού.

Σας αρεσε η έκπληξη στην έκθεση;
Σε μια κατα κράτος ηχοκρατούμενη έκθεση.... πιστεύω οτι δώσαμε λίγα Home theater db και Lumen παραπάνω, που όπως και να το κάνουμε τα είχε ανάγκη.

Να ευχαριστήσω όλα τα παιδιά της εταιρίας μου για το εξοντωτικό 5μερο που τους επιφύλαξα (Δημήτρη, Σταύρο, Πάνο & Ειρήνη), τους αντιπροσώπους απο τη Sim2, Stewart Filmscreens, Datasat & Cabasse αλλά λίγο πιο Δυνατά ένα ευχαριστω απο καρδιάς στον συναγωνιστή Μανώλη που ξενύχτησε μεχρι τις 03:00 τα ξημερώματα της Παρασκευής για να μας παραδώσει ένα εκπληκτικό αποτέλεσμα, τουλάχιστον στα μάτια και τα αυτιά μου.

Σε όλους εσάς που μας ανεχτήκατε, Ενα Μεγάλο Ευχαριστώ!
 

loggeo

Projectors
Moderator
Μηνύματα
7.248
Reaction score
8.769
Απο το πρωί φτερνίζομαι, να μην ξέρω τι φταίει, να ψάχνομαι.... και μπαίνω στο φόρουμ και όλα εξηγούνται....
Αχ Μανωλιώ......εσυ και τα μπενεκιού.

Σας αρεσε η έκπληξη στην έκθεση;
Σε μια κατα κράτος ηχοκρατούμενη έκθεση.... πιστεύω οτι δώσαμε λίγα Home theater db και Lumen παραπάνω, που όπως και να το κάνουμε τα είχε ανάγκη.

Να ευχαριστήσω όλα τα παιδιά της εταιρίας μου για το εξοντωτικό 5μερο που τους επιφύλαξα (Δημήτρη, Σταύρο, Πάνο & Ειρήνη), τους αντιπροσώπους απο τη Sim2, Stewart Filmscreens, Datasat & Cabasse αλλά λίγο πιο Δυνατά ένα ευχαριστω απο καρδιάς στον συναγωνιστή Μανώλη που ξενύχτησε μεχρι τις 03:00 τα ξημερώματα της Παρασκευής για να μας παραδώσει ένα εκπληκτικό αποτέλεσμα, τουλάχιστον στα μάτια και τα αυτιά μου.

Σε όλους εσάς που μας ανεχτήκατε, Ενα Μεγάλο Ευχαριστώ!
Πολλά συγχαρητήρια Βαγγέλη. Όαση στο χώρο του home cinema!
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.658
Μηνύματα
2.869.085
Members
37.943
Νεότερο μέλος
triantafyllos1969
Top