ΑΚΟΥΤΕ ΡΑΔΙΟΦΩΝΟ;

Μηνύματα
14.617
Reaction score
1.525
Γενικά ή την ώρα της δουλειάς;

Εγώ πάντα!!!

Αφορμή για την ερώτηση ήταν "το Still loving you" που μόλις έβαλε ο Red.


Τί απίστευτο κομμάτι!
 


Μηνύματα
1.155
Reaction score
7
Στη δουλειά συνέχεια, και είμαι και ιδιαίτερως χαρούμενος που από χθες ξεκίνησε πάλι η πλήρης λειτουργία του Εν Λευκώ, 87,7.
 

Μηνύματα
1.159
Reaction score
5
24/7 κυριολεκτικά ...... :lol:

Στην διαδρομή προς δουλειά...
Στην δουλειά...
Προς το σπίτι...
Στο σπίτι...
Όταν κοιμάμαι...

Σε τυχαία σειρά, οι σταθμοί είναι: Best 92,6 - Red 96,3 - Rock 96,9 και καμιά φορά αν μου την δώσουν στα νεύρα οι διαφημίσεις, Kiss 92,9 ...10 στην σειρά ;)
 

Μηνύματα
804
Reaction score
1
Red FM, Rock FM
(Συχνότερα Red FM λόγω του ότι, κατά τη γνώμη μου πάντα, ρίχνει περισσότερο βάρος στην εναλλακτική Rock από τον Rock FM)
 


Μηνύματα
4.496
Reaction score
2
Δηλαδή συνέχεια απο το πρωϊ μέχρι το βράδυ και απο το βράδυ μέχρι την άλλη μέρα το πρωϊ,γιατί αντιστέκονται στο στρώσιμο. :lol:
Συνήθως ακούω,με τυχαία σειρά,Δίεση,Κόσμο,Αθήνα 984. :)
 

H

HomeCinema-Maniac

Guest
Sport fm era sport sky και bbc μερικες φορες. Μιλαμε για μεγαληηηηηηηηηηηηηη προπαγανδα αυτοι οι Εγγλεζοι... :lol:
 





Μηνύματα
13.645
Reaction score
6.614
RED FM,ROCK FM,BEST,ΕΝ ΛΕΥΚΩ,KOSMOS FM,ΠΡΩΤΟ,ΔΙΕΣΗ,ΜΕΛΩΔΙΑ και απο τους μη μουσικους ALPHARADIO,SPORT FM (εκπομπες που βγαζουν στον αερα ακροατες και εχουν απειρο γελιο).
 


Μηνύματα
1.895
Reaction score
786
Βest, κυριως για την αισιοδοξια (αλλα οχι χαζοχαρουμενια) της Σημιτη και την απολαυστικη γκρινια του Ψαριανου.

Red και Rock, αν παιζουν τιποτα της προκοπης, πανω στο "zapping".

Εν Λευκω οταν θελω να ξεφυγω απο την "επικαιροτητα"
 

Μηνύματα
15.030
Reaction score
20.784
εγω ρε παιδια δεν ξερω πως θα το παρετε ,αλλα θα θελα να ξανακουσω πολυχρονιου να παιζει τα δικα του...
 

Μηνύματα
5.087
Reaction score
14
Παναγιωτης Κροκος said:
εγω ρε παιδια δεν ξερω πως θα το παρετε ,αλλα θα θελα να ξανακουσω πολυχρονιου να παιζει τα δικα του...
Δεν είναι τίποτα αγορίνα μου....μεγαλώνεις!!! :p :lol: 8)
 





Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.613
Μηνύματα
2.868.095
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top