ΑΛΛΑΓΗ Remote Control

Μηνύματα
2.310
Reaction score
22
Θελω να αγορασω ένα remote Control για την τηλεόραση μου , γιατί αυτο που είχα "έσπασε".

Το μοντέλο είναι PHILIPS RC 8101. Επειδη δεν είναι απο τα τελειως απλα , δηλαδή έχει πχ lcd οθονη , πορτακι με επιπλεον πληκτρα για τις extra λειτουργιες ( PIP , Mosaic κλπ) , έλεγα να παρω το original ή τουλάχιστον καποιο εξισου καλης ποιοτητας.

Ξερετε κάποιο δικτυακο καταστημα ?
Που να ψαξω?
 

Μηνύματα
10.483
Reaction score
5
Αν θες μπορω να ρωτησω σε εναν δικο μου σε τι τιμη το φερνει.
Καλυτερα να παρεις το ιδιο γιατι ετσι οπως το λες πρεπει να εχει διαφορες λειτουργιες, που τα αλλα να μην εχουν...

Πες μου και το μοντελο της TV.

Απο Παρασκευη ομως...
 

Μηνύματα
2.310
Reaction score
22
Αν θες μπορω να ρωτησω σε εναν δικο μου σε τι τιμη το φερνει.
Καλυτερα να παρεις το ιδιο γιατι ετσι οπως το λες πρεπει να εχει διαφορες λειτουργιες, που τα αλλα να μην εχουν...

Πες μου και το μοντελο της TV.

Απο Παρασκευη ομως...
Γιώργο σε ευχαριστω για την προθυμια σου....
Το μοντέλο της τηλεορασης είναι Philips 33PT 9101
To μοντέλο του Remote Control είναι RC 8101/1
 


V

VIDEOMIX

Guest
Θα σου πω και εγώ όταν κυττάξω, διοτι εχω κρατήσει το κοντρόλ της 36'' Philips που πούλησα. Είχα το ακριβώτερο μοντέλο του 2000. 3.600 ευρό έκανε. Δεν θυμάμαι μοντέλο τώρα.
 

Μηνύματα
10.483
Reaction score
5
Καλη χρονια.

Λοιπον ρωτησα και μου ειπαν οτι το 8101 δε διατιθεται πια και αντι γι αυτο δινουν ως αντικαταστατη το 520 (αν θυμαμαι καλα το νουμερο).

Επειδη βιαζομουν δεν ειχα χρονο να το δω, αλλα απο βδομαδα που θα περασω για ψωνια απο εκει θα του ριξω μια ματια (και ισως και καμια φωτο να σου στειλω).

Τιμη (για μενα) γυρω στα 24-25€...
 

Μηνύματα
2.310
Reaction score
22
Γιώργο σε ευχαριστώ πολύ! Αν μπορεσεις θα ηθελα μια φωτογραφια . Με ενδιαφέρουν πολύ οι extra λειτουργιες της TV γιατί τα "βασικα" τα βρίσκω ευκολα σε άλλο Remote Control της Philips
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.621
Μηνύματα
2.868.324
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top