ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΜΕΤΑΞΥ ΗΧΕΙΩΝ

Mr Spock

demokratischer - sektor
Μηνύματα
18.410
Reaction score
50.370
Αλλοι ανυπαντροι και φτωχοι σε τετραγωνικα κανουν αλλα κολπα με σχοινια και ιμαντες αναρριχησης, 12ποντα στριφονια με μεταλλικά ουπα και τροχαλιες βαρεως τυπου.... :D

View attachment 121737
- κουκλιά , αλλά η εκτόνωση της γραμμής μεταφοράς , αδειάζει στον αέρα , οπότε πάει ένα μεγάλο μέρος από το μπάσο . . . αντ΄αυτού έχουμε περαιτέρω τόνωση των μεσο-πρίμων από το ταβάνι , που δεν χρειάζεται

- IMF ! ηχείο σταθμός πάντως
 

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.493
Reaction score
37.569
..ειναι σαν το ουισκι , η μουσικη και ο χωρος μας, δεν υπαρχει σωστο και λαθος αρκει να πινεις, ακους, επιβιωνεις.
Στις γυναικες, δεν βγαζουν ουτε οι ιδιες ακρη με τη παρτυ τους, αυτο μας φτανει - αν βγαζουν τοτε δεν εχουν πουσαρει τον εαυτο τους αρκετα.
 


Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.493
Reaction score
37.569
χχαχαχαχα...... οχι αν προλαβαινουμε να το μεταφερουμε το νημα σε γενικη συζητηση ? :D
 

toulou

Δικαναλίδης
Μηνύματα
1.389
Reaction score
1.843
- κουκλιά , αλλά η εκτόνωση της γραμμής μεταφοράς , αδειάζει στον αέρα , οπότε πάει ένα μεγάλο μέρος από το μπάσο . . . αντ΄αυτού έχουμε περαιτέρω τόνωση των μεσο-πρίμων από το ταβάνι , που δεν χρειάζεται...
Επρεπε απλά να τα κρεμάσει ανάποδα...

Ο άλλος παλαβός με τις MEGA-κόρνες + subs έχει φωτογραφήσει με χοντρά ευρυγώνιο.
Θα 'θελα να δω τον χώρο αυτό με τις πραγματικές του αναλογίες :eek:

marinico (Μαρία την λένε; ) και με 3 μέτρα γίνεται δουλειά, μη σκας, αλλά το σαμπ το θέλεις. Οχι τόσο για να έχεις μπάσο, αλλά για να ενισχύσεις (πολύ) την ικανότητα πρόσληψης ισχύος των Mordaunt που τώρα δεν θα παίζουν χαμηλές. "Αναβαθμίζεται" έμεσα και ο ενισχυτής σου έτσι.
 

Mr Spock

demokratischer - sektor
Μηνύματα
18.410
Reaction score
50.370
Επρεπε απλά να τα κρεμάσει ανάποδα...

Ο άλλος παλαβός με τις MEGA-κόρνες + subs έχει φωτογραφήσει με χοντρά ευρυγώνιο.
Θα 'θελα να δω τον χώρο αυτό με τις πραγματικές του αναλογίες :eek:

marinico (Μαρία την λένε; ) και με 3 μέτρα γίνεται δουλειά, μη σκας, αλλά το σαμπ το θέλεις. Οχι τόσο για να έχεις μπάσο, αλλά για να ενισχύσεις (πολύ) την ικανότητα πρόσληψης ισχύος των Mordaunt που τώρα δεν θα παίζουν χαμηλές. "Αναβαθμίζεται" έμεσα και ο ενισχυτής σου έτσι.
- ναι, παίζει αυτό με τα ηχεία ανάποδα

- όντως ο φακός στην φωτογραφία μοιάζει να είναι fish eye
 


Μηνύματα
842
Reaction score
714
Αλλοι ανυπαντροι και φτωχοι σε τετραγωνικα κανουν αλλα κολπα με σχοινια και ιμαντες αναρριχησης, 12ποντα στριφονια με μεταλλικά ουπα και τροχαλιες βαρεως τυπου.... :D

View attachment 121737
Χαρτοταινία είναι αυτό στο κάτω μέρος;
 



Μηνύματα
849
Reaction score
2.576
Καλημερα, ενα απλο ηχοπερατο, λεπτο υφασμα νομιζω ειναι, που παρ' ολες τις "μπουνιες" που τρωει, μενει σταθερο και τεντωμενο. Οταν πολυμεριστηκαν τα αυθεντικα σφουγαρακια που ειχαν τα IMF εκει, εψαχνε πολυ καιρο να βρει κατι παρομοιο και κατεληξε σε αυτο.
 

Μηνύματα
121
Reaction score
115
Επρεπε απλά να τα κρεμάσει ανάποδα...

Ο άλλος παλαβός με τις MEGA-κόρνες + subs έχει φωτογραφήσει με χοντρά ευρυγώνιο.
Θα 'θελα να δω τον χώρο αυτό με τις πραγματικές του αναλογίες :eek:

marinico (Μαρία την λένε; ) και με 3 μέτρα γίνεται δουλειά, μη σκας, αλλά το σαμπ το θέλεις. Οχι τόσο για να έχεις μπάσο, αλλά για να ενισχύσεις (πολύ) την ικανότητα πρόσληψης ισχύος των Mordaunt που τώρα δεν θα παίζουν χαμηλές. "Αναβαθμίζεται" έμεσα και ο ενισχυτής σου έτσι.
Και Μαρία και λεσβία? Δηλ. αν ήμουν Μαρία, την παντόφλα από πού θα την έτρωγα?:D:D Με λένε Νίκο και είμαι παντρεμένος.
 

Μηνύματα
842
Reaction score
714
Καλημερα, ενα απλο ηχοπερατο, λεπτο υφασμα νομιζω ειναι, που παρ' ολες τις "μπουνιες" που τρωει, μενει σταθερο και τεντωμενο. Οταν πολυμεριστηκαν τα αυθεντικα σφουγαρακια που ειχαν τα IMF εκει, εψαχνε πολυ καιρο να βρει κατι παρομοιο και κατεληξε σε αυτο.
Το φαντάστηκα γιατί έχω τα tls40 και έπαθαν το ίδιο. Είχαν ένα σφουγγάρι που κατασκεύαζε η ρικομέξ. Όταν χάλασε προσπαθούσα να βρω έναν τρόπο να βουλώσω τις τρύπες γιατί δεν μου άρεσαν ανοιχτές και η λύση που βρήκα ήταν να κολλήσω φίλτρα από ηλεκτρική σκούπα τα οποία παραδόξως εξαφάνισαν το μπουμάρισμα ενώ το μπάσο έγινε πιο σκαστό. Τα παράξενα που συμβαίνουν από τύχη καμιά φορά.
DSC_0350.JPG

[DOUBLEPOST=1553330322][/DOUBLEPOST]
Με λένε Νίκο και είμαι παντρεμένος.
Nobody perfect! :D
 

Mr Spock

demokratischer - sektor
Μηνύματα
18.410
Reaction score
50.370
- υπάρχουν κάτι σφουγγάρια με πολύ αραιές κυψέλες, πορτοκάλι όμως στα Χοντος, έχω πειραματιστει σε bass reflex για έλεγχο ροής του αέρα , δεν είναι φτηνά αλλά δεν πολυμεριζωντε
 

toulou

Δικαναλίδης
Μηνύματα
1.389
Reaction score
1.843
Και Μαρία και λεσβία? Δηλ. αν ήμουν Μαρία, την παντόφλα από πού θα την έτρωγα?:D:D Με λένε Νίκο και είμαι παντρεμένος.
E... Μαρία και Νίκος (σκέφτηκα).
Με τον Νίκο κάργα ιππότη, που βάζει την Μαρία του πάντα μπροστά, την συνοδεύει μισό βήμα πίσω, και για χάρη της ακούει χωρίς sub :)
 

Μηνύματα
5.983
Reaction score
15.463
- υπάρχουν κάτι σφουγγάρια με πολύ αραιές κυψέλες, πορτοκάλι όμως στα Χοντος, έχω πειραματιστει σε bass reflex για έλεγχο ροής του αέρα , δεν είναι φτηνά αλλά δεν πολυμεριζωντε
στα χοντος ? :D
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.317
Μηνύματα
2.858.297
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top