ΑΦΟΡΑ ΤΗ ΝΕΤ_ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ

Μηνύματα
10.483
Reaction score
5
ΖΗΤΑΩ ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΕΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΩ ΑΝ ΚΑΝΟΥΝ ΠΟΥΛΑΚΙΑ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ.

ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΑ ΟΤΙ ΣΤΗ ΝΕΤ, ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΔΕΙΧΝΕΙ ΕΙΚΟΝΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΟΘΟΝΗΣ (ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΕΥΘΕΙΑ ΜΕ ΤΟ ΠΥΡΟΒΟΛΟ) ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΤΕΛΙΤΣΑ, ΕΝΑ ΠΙΞΕΛ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΜΟΝΙΜΟ ΠΟΥ ΔΙΑΚΡΙΝΕΤΑΙ ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΟ ΦΟΝΤΟ ΤΟΥ ΠΛΑΝΟΥ. ΠΩΣ ΔΕΙΧΝΕΙ ΕΝΑ ΚΑΜΜΕΝΟ ΠΙΞΕΛ ΜΕΣΑ ΣΕ ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ...ΕΤΣΙ.

ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΣΕ 3 ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ TV CRT ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΣΤΗ ΝΕΤ...

ΠΡΟΣΕΞΤΕ ΑΝ ΤΟ ΒΛΕΠΕΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΣΑΝ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΓΙΑΤΙ Η ΜΟΝΗ ΕΞΗΓΗΣΗ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΩΣΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΒΑΛΕΙ ΕΚΕΙ ΓΙΑ ΣΤΟΧΟ ΣΑΝ ΤΑ VIDEOGAME ΠΟΥ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΥΡΟΒΟΛΕΙΣ...

ΑΣΕ ΠΟΥ ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΕΙΔΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΣΤΗΝ ΠΙΟ ΠΑΛΙΑ TV ΝΟΜΙΣΑ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΟΝ ΚΑΘΟΔΙΚΟ ΣΤΟ ΧΕΡΙ...
 



Μηνύματα
10.483
Reaction score
5
Το θεμα ειναι οτι το παρατηρω απο τη μερα που ξεκινησαν οι αγωνες και το βλεπω στις ζωντανες μεταδοσεις των αθληματων...θα το προσεξω παλι.. :( ..αλλα σιγουρα το ειδα παλι σημερα στον αγωνα της Δανιηλιδου στο τεννις, (που παρεπιπτοντως της αξιζουν πολλα συγχαρητηρια :D :D :D :!: ) και γι αυτο εγραψα και το θεμα...
Μα σε τρεις διαφορετικες TV σε διαφορετικα σπιτια.. :twisted: .μηπως φταινε τα αναβολικα...?

Λες να οφειλεται στο pull down απο το HD σημα...? :shock:
 


Μηνύματα
195
Reaction score
32
Το εβλεπα κι εγω χτες. Μεγεθος περιπου 3 τηλεορασοπιξελ. Μολις το ειδα ειπα λες να καιγονται και στις CRT τα πιξελς και πατησα το τελετεξτ που βεβαια ειδα οτι δεν ηταν προβλημα οθονης.Το προβλημα παντως πρεπει να ειναι στην μεταδοση αφου δεν παρουσιαζεται συνεχεια
 

ΑΝΔΡΕΑΣ Κ.

Ιδρυτής
Μηνύματα
30.058
Reaction score
728
Πολυ περιεργο,διοτι οταν το εγραψε ο Γιωργος πηγα και κολλησα το προσωπο μου στην οθονη.
Μαλιστα πετυχα πλανο την αμμο απο το beach volley που μετεδιδε εκεινη την στιγμη και θα επρεπε να φανει πεντακαθαρα.
Εκτος εαν δεν παρουσιαζεται συνεχεια....
 



Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.560
Μηνύματα
2.864.433
Members
37.930
Νεότερο μέλος
l.koustimpis@visualacoust
Top