Αγορά ενισχυτη για audiovector

Μηνύματα
46
Reaction score
0
Καλησπέρα στην ομάδα ! Θέλω από πολυκάναλο ήχο να πάρω έναν ολοκληρωμένο δικαναλο ενισχυτή για να ακούω μουσική από δίσκους και cd!

Εχω τα audiovector c2 mk2 τι ενισχυτή προτείνετε σε μια νορμάλ τιμή πχ 1000€ καινούριο η' αν ειναι κάτι πιο ακριβό αλλά μεταχειρισμένο αν βρω?

Τα έχω χρόνια θα έπρεπε να αλλάξω κάτι η να ελέγξω κάτι γενικά για φθορά κτλπ? Δεν γνωρίσω γι'αυτό ρωτάω ....ευχαριστώ πολύ !
 

Μηνύματα
303
Reaction score
306
Καλησπέρα στην ομάδα ! Θέλω από πολυκάναλο ήχο να πάρω έναν ολοκληρωμένο δικαναλο ενισχυτή για να ακούω μουσική από δίσκους και cd!

Εχω τα audiovector c2 mk2 τι ενισχυτή προτείνετε σε μια νορμάλ τιμή πχ 1000€ καινούριο η' αν ειναι κάτι πιο ακριβό αλλά μεταχειρισμένο αν βρω?

Τα έχω χρόνια θα έπρεπε να αλλάξω κάτι η να ελέγξω κάτι γενικά για φθορά κτλπ? Δεν γνωρίσω γι'αυτό ρωτάω ....ευχαριστώ πολύ !
Σε καινούργιο μηχάνημα μια ασφαλής επιλογή για το budget που θέτεις είναι η YAMAHA:


Σε μεταχειρισμένα φυσικά σε αυτό το budget μπορείς να βρεις αρκετά αξιόλογα μηχανήματα αλλά χρειάζεται ψάξιμο και γνώση να κρίνεις, αν δεν έχεις ιδιαίτερες γνώσεις ή εμπειρίες μπορείς να ρωτήσεις στα εξειδικευμένα καταστήματα και για ex demo μηχανήματα, καλό επίσης είναι σε αυτές τις επαφές σου να πάρεις γνώμες από πλειάδα καταστημάτων και στο τέλος να αποφασίσεις.
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.616
Μηνύματα
2.868.187
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top