Αγορά καινούργιας συσκευής hifi από Γερμανία!!

Μηνύματα
2.340
Reaction score
4.902
Γιατί το έσβησες; Μια χαρά ήταν το σχόλιό σου!;)
Το έσβησα, γιατί είδα ότι ήδη είχες απαντήσει σε προηγούμενο post, οπότε δεν είχε νόημα! Πάντως για τις τιμές να πω ότι το πικαπ Project X-tension 9 evo Super Pack, αυξήθηκε κατά 1000!!!! ευρώ, από τον Σεπτέμβριο του 2021 έως σήμερα... από 3000 περίπου σε 4000!!!!. Στον Orpheus Audio έχει κοντά 4000 ευρώ, αλλά σε κάποιο κατάστημα στη Γερμανία έχει ακόμη την παλιά τιμή ή και ακόμη χαμηλότερη. Δεν ξέρω γιατί γίνεται αυτό. Είναι θέμα στοκ; Είναι πλασματική τιμή (εννοώ χωρίς να έχει απόθεμα) . Είναι demo; Δεν ξέρω..
 


Μηνύματα
195
Reaction score
159
Αν αναφέρεις το προϊόν που σε ενδιαφέρει, άλλα 5 καταστήματα (τουλάχιστον) θα βρεθούν να το ψάξουν για εσένα....
Για την ιστορία πάντως... ούτε ένα κατάστημα βρέθηκε να το ψάξει για εμένα!
 

Μηνύματα
195
Reaction score
159
Αν αναφέρεις το προϊόν που σε ενδιαφέρει, άλλα 5 καταστήματα (τουλάχιστον) θα βρεθούν να το ψάξουν για εσένα....
Στο γράφημα που ακολουθεί (πηγή:skroutz) απεικονίζεται χρονολογικά η εξέλιξη της τιμής:
View attachment 241514
Αρχική τιμή διάθεσης 6.200 euro με ισχύ από τα τέλη Σεπτεμβρίου 2021 εως και τις 21 Ιανουαρίου 2022.
Στις 22 Ιανουαρίου τα 6.200 έγιναν 7.750 euro!
Σκαμπανεβάσματα.......... 😎
1647202878100.jpeg
 

Μηνύματα
195
Reaction score
159
Αναμένουμε Γιώργο να μας πεις πως θα κινηθείς...
😊😊
Φίλτατε Στέλιο,
Μετά από πολλά χρόνια εμμονής με τους ενισχυτές λυχνίας, αποφάσισα και έκανα μια βολτούλα στον αντιπρόσωπο της Bryston. Αυτό ήταν.... καληνύχτα!
Αν και αρχικά μου έτυχε μια "στραβή" που με χάλασε (ψυχολογικά περισσότερο) με τον προενισχυτή που βρήκα ελαφρώς μεταχειρισμένο από ιδιώτη, με την πολύτιμη συνδρομή του αντιπροσώπου όλα τα προβλήματα βρήκαν τη λύση τους!
 

Μηνύματα
3.764
Reaction score
6.732
Φίλτατε Στέλιο,
Μετά από πολλά χρόνια εμμονής με τους ενισχυτές λυχνίας, αποφάσισα και έκανα μια βολτούλα στον αντιπρόσωπο της Bryston. Αυτό ήταν.... καληνύχτα!
Αν και αρχικά μου έτυχε μια "στραβή" που με χάλασε (ψυχολογικά περισσότερο) με τον προενισχυτή που βρήκα ελαφρώς μεταχειρισμένο από ιδιώτη, με την πολύτιμη συνδρομή του αντιπροσώπου όλα τα προβλήματα βρήκαν τη λύση τους!
Καλορίζικος τότε😊😊😊
Περιμένω εντυπώσεις!
 


ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.313
Μηνύματα
2.858.202
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top