Αγορά καινούργιας τηλεόρασης

Μηνύματα
189
Reaction score
331
Καλησπερα...θα ηθελα τις προτασεις σας για αγορα τηλεορασης 55-60 inch μεχρι 1000 ευρο το ανωτερο...η χρηση τις θα ειναι περισσοτερο για παρακολουθηση προγραματων απο ote tv και digea....για ταινιες υπαρχει προβολεας....να πω οτι η προηγουμενη τηλεοραση ηταν πλασμα....ευχαριστω..!
 


Μηνύματα
189
Reaction score
331
Αποσταση 3.50....λεω για 4k hdr αν αξιζει τον κοπο....λογο οτι υπαρχει λιγο υλικο...και οπως ειπα για ταινιες υπαρχει προβολεας...
 


Μηνύματα
189
Reaction score
331
Δεν κοιταζα τις oled λογο τιμης ενταξει ειναι κορυφη...κοιταζω κάποιες samsung λογο πανελ πιστευω ειναι καλυτερο απο το ips ...
 


Μηνύματα
1.123
Reaction score
725
Με αποσταση 3.5 μετρα για FHD εισαι οριακα 60 ιντσες...
Με ιδια αποσταση για UHD 4K ξεχασε το...θες 90 ιντσες τηλεοραση.
Αρα για τετοια αποσταση θα παρεις μια FHD.
 



Μηνύματα
3.667
Reaction score
5.504
Αν εχεις οπως λες προβολεα για ταινιες και δεν ασχολεισαι με gaming η κατι τετοιο δεν βλεπω ουτε εγω το λογο να δωσεις αρκετα λεφτα για τηλεοραση. Ειδικα αν βλεπεις και απο τοσο μεγαλη αποσταση. Εγω στην θεση σου θα επαιρνα μια fhd oled (μιας και ειχα πλασμα και η μεταβαση σε ips panel ηταν επωδυνη) και αν δεν μπορεσεις να πας σε oled πηγαινε σε samsung η panasonic.
 


vasilisnt

Golden Boy!
Μηνύματα
2.105
Reaction score
2.740
μη και δεν παρεις αυτη... εγω σκεφτομαι να παρω δευτερη για το υπνοδωματιο
 

Μηνύματα
189
Reaction score
331
Αν τη βρω σε καλη τιμη...γιατι η τιμη της δεν ειναι αυτη που ειχα ειδα χθες.....
 

Μηνύματα
3.667
Reaction score
5.504
Εχει ο κοτσωβολος σε πολυ καλη τιμη την lg 55g910v..και το σκεφτομαι..!
σε oled και στο Price range που εχεις αυτη ειναι η καλυτερη και ας ειναι και μοντελο 2ετιας μην κολας εκει τοσο πολυ. Μετα απο αυτη πας σε 4k
 








Staff online

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.622
Μηνύματα
2.868.422
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top