Αγορά νέας τηλεόρασης 43"

Μηνύματα
7.362
Reaction score
2.554
Χρειάζομαι καινούρια τηλεόραση αλλά στο συγκεκριμένο χώρο δεν χωράει μεγαλύτερη (η τωρινή είναι 40" SONY).
Δεν χρειάζομαι δορυφορικό δέκτη γιατί έχω εξωτερικό (που στέλνει και στον προβολέα του Home Cinema, μέσω HDMI Switch 4 σε 2). Kaι να έχει θα πάει χαμένος.
Δεν παίζω παιχνίδια, δεν βλέπω αθλητικά. Πρέπει να δείχνει καλά και υπό γωνία (όχι υπερβολική) και με αρκετό φως στο δωμάτιο αλλά και το βράδυ.
Περιοχή τιμών που σκέφτομαι: γύρω στο 500άρικο
Τι προτείνετε?
 


Kotsidis John

Photography
Moderator
Μηνύματα
13.842
Reaction score
34.081
Δεν την εχω δει την turbo x, αλλα γενικα η μαρκα-φιρμα ειναι μεγαλη απογοητευση γενικα, σ οτι εχω παρει η ακουσει, μονο προβληματα.
Και πανω απ ολα πολυ κακη ποιοτητα κατασκευης, χαλανε πολυ ευκολα κ γρηγορα, κακα σε ολα τα χαρακτηριστικα, βασικα δε θα ξαναπαιρνα προσωπικα ποτε turbo x , Σ’ αυτά τα χρήματα έχει πάρα πολλές επώνυμες Sony Samsung η LG η τις καινούργιες τις κινεζικές, tcl κλπ
 

Μηνύματα
13.610
Reaction score
6.565
Χρειάζομαι καινούρια τηλεόραση αλλά στο συγκεκριμένο χώρο δεν χωράει μεγαλύτερη (η τωρινή είναι 40" SONY).
Δεν χρειάζομαι δορυφορικό δέκτη γιατί έχω εξωτερικό (που στέλνει και στον προβολέα του Home Cinema, μέσω HDMI Switch 4 σε 2). Kaι να έχει θα πάει χαμένος.
Δεν παίζω παιχνίδια, δεν βλέπω αθλητικά. Πρέπει να δείχνει καλά και υπό γωνία (όχι υπερβολική) και με αρκετό φως στο δωμάτιο αλλά και το βράδυ.
Περιοχή τιμών που σκέφτομαι: γύρω στο 500άρικο
Τι προτείνετε?
Για ποιο λόγο θέλεις καινούργια? Ειδικά όταν από τις 40 ίντσες θα πας στις 43, μικρή αύξηση δηλαδή, τι δεν έχει η sony?
 

Μηνύματα
7.362
Reaction score
2.554
Για ποιο λόγο θέλεις καινούργια? Ειδικά όταν από τις 40 ίντσες θα πας στις 43, μικρή αύξηση δηλαδή, τι δεν έχει η sony?
Χάλασε μια 32" στο νησί και θα πήγαινα μια 32" απο Αθήνα. Αλλά τελικά δεν θα χρειαστώ καινούρια...
Ευχαριστώ.
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.133
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top