Αγορά 4Κ προβολεα

Μηνύματα
941
Reaction score
205
O 9400 στα χρήματα που ζητάει είναι κλοπή.
Ειδικά καλιμπραρισμενος.
Τώρα πόσο χρόνος θα χρειαστεί για να πέσει η τιμή στα native 4k μοντέλα κανείς δεν ξέρει ...
Είναι καθαρά υποκειμενικό εάν θες 4κ native μοντέλο διότι από τα pdf πρέπει να διαθέσεις 6000 και πάνω για να αξίζει ο κόπος συν την υπόλοιπη αλυσίδα.
Βέβαια ο 9400 είναι ένα καθαρό 1080 μοντέλο που πληρεί βασικές και αναγκαίες προϋποθέσεις για αναπαραγωγή 4κ υλικού σε σούπερ ντουπερ τιμή που κάποιοι αγόρασαν πιο κάτω από την τιμή καταλόγου .
Σίγουρα θα δεις το φως το αληθινό που ούτε κατά διάνοια δεν θα βρεις σε άλλα μοντέλα που είναι τόσο αναγκαίο για προβολή hdr υλικού...
Ευχαριστω για την απάντηση. Άρα πάω Βούρ για 9400. Καμία πρόταση πως μπορώ να τον αγοράσω και εγώ σε καλύτερη τιμη από αυτή του καταλόγου? Αν γίνεται στείλτε μου και πμ.
 

Μηνύματα
941
Reaction score
205
Ψαχνωντας τα του ήχου , βλέπω ότι για την αναβάθμιση ισωσ Δεν φτάνει το μπάτζετ και κοιτάζω να εξοικονομήσω χρηματα για να τα ρίξω στον ήχο...
Η αντίστοιχα καλή πρόταση μετα τον 9400 έστω και σε dlp ποια είναι;
 

Μηνύματα
279
Reaction score
668
Ψαχνωντας τα του ήχου , βλέπω ότι για την αναβάθμιση ισωσ Δεν φτάνει το μπάτζετ και κοιτάζω να εξοικονομήσω χρηματα για να τα ρίξω στον ήχο...
Η αντίστοιχα καλή πρόταση μετα τον 9400 έστω και σε dlp ποια είναι;
benq w5700
 

Μηνύματα
941
Reaction score
205
Αυτός είναι πιο ακριβός ακόμα... εγώ είπα μήπως να ρίξω λίγο το budget από τον προβολεα για να το προσθέσω στον ήχο...
 

Μηνύματα
7.237
Reaction score
4.617
Κόψε από τον ήχο
Στήσε ένα απλό 5.1 με τον ενισχυτή που εχεις
Κ μην αλλάζεις γνώμη συνέχεια γιατί δεν πρόκειται να πάρεις τίποτα..
 

Μηνύματα
941
Reaction score
205
Όχι για τον 2700 , σχεδόν το αποφάσισα . Είδα που τον πρότεινε και ο Μανώλης ότι για τα χρήματα του παίζει πολύ καλά. Το θέμα είναι από που τον αγοράζω...
 


Staff online

  • xfader
    Segregation supporter
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • spylab
    Shalom

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.607
Μηνύματα
2.867.655
Members
37.937
Νεότερο μέλος
Hdch
Top