Αγορα ηχειων

Μηνύματα
2
Reaction score
0
Καλησπερα σε ολους!!!ειμαι αρχαριος στο χωρο,ειναι η πρωτη μου φορα που στηνω home cinema.
Ο χωρος ειναι 8 × 5,εχω τον ενιαχυτη pioneer lx-303,για μπροστινα εχω τα polk s55e,για κεντρικο το polk s35e,για back surround τα polk s20e,και ενα ζευγος atmos dali alteco
Τηλεοραση στα 3,5 μετρα,απο καναπε,και πισω 3.5 μετρα απο καναπε τα back sorround,τα dali στην ενωση τοιχου και ταβανιου στα 2.80 υψος αριστερα και δεξια του καναπε...δεν εχω surround αριστερα και δεξια του καναπε.ειμαι στην αγορα αλλα εχω θεμα στο μεγεθος,θελω κατι μικρο γυρω στα 14cm πλατος,14 βαθος,υψος δεν εχω θεμα.
Πρωτον ..πρεπει να ειναι polk?
Αν ναι σκεφτομαι το polk tl2 sattelite.
Αλλιως ..1)bose 161,2)focal sib xl,
Αν μπορειτε βοηθηστε ....
 

Μηνύματα
68
Reaction score
168
Δεν είναι απαραίτητο να είναι Polk. Βασικά ο μόνος "κανόνας" που ισχύει είναι ότι η τριάδα μπροστά θα πρέπει να είναι ίδια.
Για το τι θα πάρεις ίσως μπορεί να βοηθήσει κάποιος άλλος. Δεν τα έχω ακούσει καθόλου.
 

Μηνύματα
2
Reaction score
0
Δεν είναι απαραίτητο να είναι Polk. Βασικά ο μόνος "κανόνας" που ισχύει είναι ότι η τριάδα μπροστά θα πρέπει να είναι ίδια.
Για το τι θα πάρεις ίσως μπορεί να βοηθήσει κάποιος άλλος. Δεν τα έχω ακούσει καθόλου.
Ευψαριστω
[DOUBLEPOST=1552329675][/DOUBLEPOST]Ευχαριστω ..παρα πολυ...καταληξα στα polk s10
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.608
Μηνύματα
2.867.768
Members
37.937
Νεότερο μέλος
Hdch
Top