Αγορα νεων ηχειων



Μηνύματα
13.611
Reaction score
6.568
@tanto που παίζουν τα συγκεκριμένα στα 360? Τα άκουσα σχετικά πρόσφατα και δεν ήταν άσχημα, απλά λίγο λαμπρά θα έλεγα αλλά πιστεύω με πιο γλυκόηχο ενισχυτή (τα άκουσα με yamaha) θα είναι μια χαρά. Επίσης πολύ μπάσο για τα κυβικά του....
εχεις πμ
 




Μηνύματα
5.983
Reaction score
15.463
Αχ τι γλυκουλάκι ενισχυτάκι είναι τούτο μωλέ, ούτε προσάναμμα πεύκου να ήταν, βάλε ένα ποτήρι κόκκινο αρωματικό κρασί στο κορίτσι, ξάπλωσε στη βελέντζα δίπλα στο τζάκι και απαλά ριξτον μέσα στην θαλπωρή τως φωτιάς, να κάνετε όνειρα για το μέλλον βλέποντας τις απαστράπτουσες λάμψεις των καιόμενων πυκνωτών του μέσα στην ομορφιά της νύχτας.
Εμενα μ αρεσει ο ενισχυτης
Να πεταξεις τον δικο σου
84919699_611541949410860_3701435032242487296_oα.jpg

αγαπη μονο !
:drinks:
 

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.806
Θες να το πω με σιρόπι για να σ'αρέσει η αλήθεια; Σα κανταΐφι σορωπιαστό; :lol:

Αχ τι γλυκουλάκι ενισχυτάκι είναι τούτο μωλέ, ούτε προσάναμμα πεύκου να ήταν, βάλε ένα ποτήρι κόκκινο αρωματικό κρασί στο κορίτσι, ξάπλωσε στη βελέντζα δίπλα στο τζάκι και απαλά ριξτον μέσα στην θαλπωρή τως φωτιάς, να κάνετε όνειρα για το μέλλον βλέποντας τις απαστράπτουσες λάμψεις των καιόμενων πυκνωτών του μέσα στην ομορφιά της νύχτας.

Τις λάμπες θ'ανάψω
θα γείρω στην καρέκλα
αυτιά θα τεντώσω
υγρασία να γευτώ
Το φως θα σβήσω
και πάντα από γινάτι
ενεργά δεν παίρνω
γιατρειά να βρω.

Θα την ξαναβρώ
όπως θέλω εγώ
με εξάϊντσα σφαλισμένα,με χαμηλά ξεχασμένα
μακρινά από μένα.
Θα την ξαναβρώ
με τον Scott καρφωτό
και τα sub εξορισμένα στα κουτιά τους κλεισμένα
άσε τα δεδομένα
με ηχόχρωμα παλιό...

Τον Αυτιά θα σβήσω
με καλώδια πάρτυ
σαν τον αποστάτη
με βινύλια θα βρεθώ.
νοσταλγία θα ρίξω
και ας πάει το πλοίο
άπατο από γρέζι
μες της στάθμης το βυθό
 

Emmanouil 1964

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
7.788
Reaction score
28.227
it is recorded on a mobile phone .
-
-
-
 

Μηνύματα
3.076
Reaction score
8.848
Ειμαι στην διαδικασια ερευνας για αγορα νεων ηχειων καθως αυτα που εχω τωρα ειναι αθλια
Μήπως σε ενδιαφέρουν αυτά είναι από το avsite
 

Μηνύματα
10
Reaction score
19
Παιδια σας ευχαριστω ολους για τις απαντησεις.
Θα κοιταξω ολες τις προτασεις σας μια μια με το καλο μετα το Lockdown :)
 

hawkwind78

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
2.968
Reaction score
2.905
Μακριααααα!!!!! Ειναι για τον πεον!!!!
Επειδή έχω τα magnat monitor supreme 1000 δεν έχουν καμία σχέση με τα Koda. Η Magnat είναι κορυφαία εταιρεία για value for money και όχι για τον ΠΕΟΝ. Αν θες VMF ακούσε τα και μετά κρίνε αν σου κάνουν. Να κοιτάξεις και τα υπόλοιπα στοιχεία του συστήματος σου για να βγεί το αποτέλεσμα και βεβαίως τον χώρο σου.
 

Μηνύματα
205
Reaction score
271
Επειδή έχω τα magnat monitor supreme 1000 δεν έχουν καμία σχέση με τα Koda. Η Magnat είναι κορυφαία εταιρεία για value for money και όχι για τον ΠΕΟΝ. Αν θες VMF ακούσε τα και μετά κρίνε αν σου κάνουν. Να κοιτάξεις και τα υπόλοιπα στοιχεία του συστήματος σου για να βγεί το αποτέλεσμα και βεβαίως τον χώρο σου.
Τα 1000 μπορεί να είναι καλά εγώ έχω τα Magnat monitor supreme 202 έχουν μπόλικο μπάσο τίποτα άλλο αν δεν τα ρυθμίσεις με κανά equalizer στο μισάωρο σε πονάει το κεφάλι εκτός αν ακούς μόνο τίποτα ακουστική η χαλαρή μουσική π.χ. για ροκ δεν κάνουν από μόνα τους.
 

hawkwind78

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
2.968
Reaction score
2.905
Τα 1000 μπορεί να είναι καλά εγώ έχω τα Magnat monitor supreme 202 έχουν μπόλικο μπάσο τίποτα άλλο αν δεν τα ρυθμίσεις με κανά equalizer στο μισάωρο σε πονάει το κεφάλι εκτός αν ακούς μόνο τίποτα ακουστική η χαλαρή μουσική π.χ. για ροκ δεν κάνουν από μόνα τους.
Αγαπητέ Freedropz εγώ έχω και τα 202 συνδεδεμένα πάνω σε ένα SMSL SA300 και μπορώ να σου πω ότι παίζει άνετα και πολύ καλά όλα τα είδη μουσικής. Τα μόνα που έχω ακούσει και δεν τα συνιστώ πάρα μόνο για surround είναι τα 102 που δεν έχουν καμία σχέση με τα υπόλοιπα της σειράς. Πάντα παίζει ρόλο με τι ενισχυτικά και λοιπά συνοδα συνδιαζονται. Για την ιστορία τα 202 στον παλιό μου AV ενισχυτή έπαιζαν μέτρια.

Φιλικά Κωνσταντίνος
 

Μηνύματα
205
Reaction score
271
Φιλε Κωσταντινε τα Magnat monitor supreme 202 τα εχω δοκιμασει με τον Harman Kardon PM655, Harman-Kardon hk-6550, Onkyo A-9010, Yamaha ax-530, Rotel RA-820 ,
Nad 3020, Audiolab 8000A, Yamaha A-S1100 με κανεναν δεν μπορω να πω οτι μου αρεσαν
λιγο με τον PM655.Πηγες cd βινυλιο και στο πικαπ δοκιμασα και καμια δεκαρια διαφορετικες κεφαλες.Οταν εβαλα ενα equalizer τις πλακας που εχω και το ρυθμισα με το αυτι καπως εστρωσε ο ηχος.Δεν ξερω μπορει καποιο λαθος στην τοποθετηση να κανω και να μην μου ακουγονται καλα.
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.316
Μηνύματα
2.858.280
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top