Αδιάβαστα μηνύματα

lakiss51

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
11.830
Reaction score
2.427
Απάντηση: Αδιάβαστα μηνύματα

Καλα θα ηταν να αλλαξει ο...μετρητης! 4000 αδιαβαστα με καθημερινη εισοδο; δυσκολο!
RDoherty "σφετερα" δεν εχουν γιατι ειναι ολα 'ημετερα" γι΄αυτους (σαν τους Βλαχους!)
 

Gebreselassie

Μαύρος!
Μηνύματα
30.910
Reaction score
2.524
Παιδιά ο μετρητής δεν μηδενίζει όταν μπαινοβγαίνετε. Δείχνει πάντα όσα μηνύματα δεν έχετε διαβάσει...
 

Μηνύματα
20.142
Reaction score
14.564
T ε ινου!!!! Στον ενικο....Για τον πληθυντικο θα παρω τη γιαγια τηλεφωνο...

αχαχαχαχαχαχαχαχαχαα...

"Νεπε δεβα χαθ απ αδακαν!Α χασευω τα κολεα ς....":mad_3: θα μου πει για σενα...."happy_1" "happy_1" "happy_1"
 







Μηνύματα
5.087
Reaction score
14
Παιδιά ο μετρητής δεν μηδενίζει όταν μπαινοβγαίνετε. Δείχνει πάντα όσα μηνύματα δεν έχετε διαβάσει...


Χμμμμ....γιατί όχι;

Καλό είναι να μας δείχνει τι "χάσαμε" από την τελευταία φορά...αλλά όχι να μας...στοιχειώνει :twisted: ...με τα χαμένα... forever....

Ναι, εχω τύψεις που εκανα και καμμιά δουλειά...ή έπεσα για ύπνο...συγγνώμη δεν θα το ξανακάνω.

-Εντάξ' μετρητή μου, τα 'δαμε τα χαμένα...μηδενίζεις τώρα μην σου πάρ' ο διάτανος τη μάνα....άντε γιατί το πολύ το manual το "γείωμα-μηδένισμα" το έχει βαρεθεί ο οργανισμός μου. :lol:

:happy_4:
 


lakiss51

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
11.830
Reaction score
2.427
Απάντηση: Αδιάβαστα μηνύματα

Eω παντως δεν εχω απεσταλμενα 670+ μηνυματα. Περιμενα πως και πως να πιασω τα...666...για να το γιορτασω και μου το χαλασατε!!!
 




Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.652
Μηνύματα
2.870.223
Members
37.934
Νεότερο μέλος
daemon76
Top